3

Dobrze mu zrobiła ta pielgrzymka. Brawo Arałujoooo

0

Co znowu joan bedzie nas ratować?

21

A niech strzela. Nam Bernal też strzela

0

Jeśli chcą tak bardzo bramkarza to albo zostawią Szczęsnego albo kupią Remiro. Innej możliwości nie chciałbym widzieć

3

@Kuchar 1-Rapha 2 Pedri 3 Eric

0

Jeśli miałbym wybierać to brałbym tego Abde. Szybki i korzystniejszy w ataku

0

Niech nie robią interesów z Atletico. nie wiem czy ten kane już podpisał kontrak ale jeśli nie,to brać go i nie zastanawiać się. Bo innego tak doświadczonego grajka to chyba nie znam

4

Pomimo ze zdrowy jest,to na wszelki wypadek Wojtek powinien stanąć. Dałby radę

8

Wojtek z Rayo na bramkę !

1

@PeterMaro Już zaufaliśmy Flickowi i tu chyb a każdy się podpiszę pod tym

12

Dla mnie niebywałe jak Flick Bernala dobrze przygotował po tej kontuzji. Ruszaj Flick i prowadź i osiągaj cele z naszymi chłopakami

0

@Elvisek Gramy u siebie pierwszy mecz. Doinformuj się ;)

1

@Elvisek Teraz mamy Atletico i pierwszy mecz na camp nou a pozniej jak wygramy dwumecz z atletico to półfinał z pary sporting arsenal

1

@AduŚ07 Są lepsi. Np Simon xD

7

Trzymaj się Joan ! Oby wrócił jak najszybciej

2

Mamy to ! Bój się atletico !

2

Ferminek tak jest !

6

Ale piękny meczyk.Aż chce się oglądać

0

Już się połamał

1

Tak jest Mareczek ! Jadymy !

2

Po wygraną ! VeB !

5

Ale czuć ten stres przed meczem. Panyyy nie odwalcie nic !

0

Olmo tam wpakować na napadziora

0

@liberoFCB Zapewniam cię,że obrona będzie składać się z : Erica-Cubarsi-Maldini-Cancelo

9

Nie no trzeba wygrać i tyle. Oby bez poważnych błędów

0

@seicel Dziś zawiodła haha

0

@Szpenio Przydałby się taki. Od dawna podoba mi się jego gra

2

Flick odpowiedzcie jutro Realowi że też mocni jesteśmy

4

No niech awansują. Oby ten Bayern poinformował Real na boisku że dalej nie przejdą

0

City z dwie jeszcze strzeli coś czuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?