22 marca 2026, 14:28
3
Dobrze mu zrobiła ta pielgrzymka. Brawo Arałujoooo
22 marca 2026, 14:05
0
Co znowu joan bedzie nas ratować?
22 marca 2026, 00:11
21
A niech strzela. Nam Bernal też strzela
21 marca 2026, 21:49
Jeśli chcą tak bardzo bramkarza to albo zostawią Szczęsnego albo kupią Remiro. Innej możliwości nie chciałbym widzieć
21 marca 2026, 09:42
@Kuchar 1-Rapha 2 Pedri 3 Eric
21 marca 2026, 06:37
Jeśli miałbym wybierać to brałbym tego Abde. Szybki i korzystniejszy w ataku
19 marca 2026, 21:32
Niech nie robią interesów z Atletico. nie wiem czy ten kane już podpisał kontrak ale jeśli nie,to brać go i nie zastanawiać się. Bo innego tak doświadczonego grajka to chyba nie znam
19 marca 2026, 18:43
4
Pomimo ze zdrowy jest,to na wszelki wypadek Wojtek powinien stanąć. Dałby radę
19 marca 2026, 13:17
8
Wojtek z Rayo na bramkę !
19 marca 2026, 10:05
1
@PeterMaro Już zaufaliśmy Flickowi i tu chyb a każdy się podpiszę pod tym
19 marca 2026, 09:44
12
Dla mnie niebywałe jak Flick Bernala dobrze przygotował po tej kontuzji. Ruszaj Flick i prowadź i osiągaj cele z naszymi chłopakami
19 marca 2026, 07:33
@Elvisek Gramy u siebie pierwszy mecz. Doinformuj się ;)
18 marca 2026, 23:19
@Elvisek Teraz mamy Atletico i pierwszy mecz na camp nou a pozniej jak wygramy dwumecz z atletico to półfinał z pary sporting arsenal
18 marca 2026, 21:58
@AduŚ07 Są lepsi. Np Simon xD
18 marca 2026, 20:46
7
Trzymaj się Joan ! Oby wrócił jak najszybciej
18 marca 2026, 20:07
2
Mamy to ! Bój się atletico !
18 marca 2026, 20:02
Ferminek tak jest !
18 marca 2026, 19:39
6
Ale piękny meczyk.Aż chce się oglądać
18 marca 2026, 19:07
Już się połamał
18 marca 2026, 19:04
Tak jest Mareczek ! Jadymy !
18 marca 2026, 17:37
Po wygraną ! VeB !
18 marca 2026, 16:37
5
Ale czuć ten stres przed meczem. Panyyy nie odwalcie nic !
18 marca 2026, 15:48
Olmo tam wpakować na napadziora
18 marca 2026, 15:11
@liberoFCB Zapewniam cię,że obrona będzie składać się z : Erica-Cubarsi-Maldini-Cancelo
18 marca 2026, 11:35
9
Nie no trzeba wygrać i tyle. Oby bez poważnych błędów
18 marca 2026, 11:21
@seicel Dziś zawiodła haha
17 marca 2026, 23:10
@Szpenio Przydałby się taki. Od dawna podoba mi się jego gra
Flick odpowiedzcie jutro Realowi że też mocni jesteśmy
17 marca 2026, 23:07
No niech awansują. Oby ten Bayern poinformował Real na boisku że dalej nie przejdą
17 marca 2026, 22:27
City z dwie jeszcze strzeli coś czuje
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
Dobrze mu zrobiła ta pielgrzymka. Brawo Arałujoooo
0
Co znowu joan bedzie nas ratować?
21
A niech strzela. Nam Bernal też strzela
0
Jeśli chcą tak bardzo bramkarza to albo zostawią Szczęsnego albo kupią Remiro. Innej możliwości nie chciałbym widzieć
3
@Kuchar 1-Rapha 2 Pedri 3 Eric
0
Jeśli miałbym wybierać to brałbym tego Abde. Szybki i korzystniejszy w ataku
0
Niech nie robią interesów z Atletico. nie wiem czy ten kane już podpisał kontrak ale jeśli nie,to brać go i nie zastanawiać się. Bo innego tak doświadczonego grajka to chyba nie znam
4
Pomimo ze zdrowy jest,to na wszelki wypadek Wojtek powinien stanąć. Dałby radę
8
Wojtek z Rayo na bramkę !
1
@PeterMaro Już zaufaliśmy Flickowi i tu chyb a każdy się podpiszę pod tym
12
Dla mnie niebywałe jak Flick Bernala dobrze przygotował po tej kontuzji. Ruszaj Flick i prowadź i osiągaj cele z naszymi chłopakami
0
@Elvisek Gramy u siebie pierwszy mecz. Doinformuj się ;)
1
@Elvisek Teraz mamy Atletico i pierwszy mecz na camp nou a pozniej jak wygramy dwumecz z atletico to półfinał z pary sporting arsenal
1
@AduŚ07 Są lepsi. Np Simon xD
7
Trzymaj się Joan ! Oby wrócił jak najszybciej
2
Mamy to ! Bój się atletico !
2
Ferminek tak jest !
6
Ale piękny meczyk.Aż chce się oglądać
0
Już się połamał
1
Tak jest Mareczek ! Jadymy !
2
Po wygraną ! VeB !
5
Ale czuć ten stres przed meczem. Panyyy nie odwalcie nic !
0
Olmo tam wpakować na napadziora
0
@liberoFCB Zapewniam cię,że obrona będzie składać się z : Erica-Cubarsi-Maldini-Cancelo
9
Nie no trzeba wygrać i tyle. Oby bez poważnych błędów
0
@seicel Dziś zawiodła haha
0
@Szpenio Przydałby się taki. Od dawna podoba mi się jego gra
2
Flick odpowiedzcie jutro Realowi że też mocni jesteśmy
4
No niech awansują. Oby ten Bayern poinformował Real na boisku że dalej nie przejdą
0
City z dwie jeszcze strzeli coś czuje