26 marca 2026, 23:11
5
Fajnie ze Polska wygrała,ale Martwi mnie ze Raphinha kontuzja i ciekawe na jak długo.. zaraz mecze z Atletico
26 marca 2026, 22:47
2
Wiedziałem że tak bedzie ze ktoś ważny odpadnie przez kontuzje...
26 marca 2026, 19:28
10
@Mroziu Oskarek z ławki wejdzie i brameczka
26 marca 2026, 19:13
0
@addept Jeśli na takich warunkach ma być,to sam będę chciał aby wygrał,ale jak na razie według mnie Kane prowadzi
26 marca 2026, 19:05
Moim zdaniem Kane na prowadzeniu pwoinien być. Trochę zostanie okradziony jak Yamal wygra
26 marca 2026, 17:57
9
To jest wgl niesamowite. Przyszedł Flick i z Maldiniego dobrego stoperka zrobił i ogółem piłkarza, tak samo jak Martinez grał to nie spodziewałbym się ze filarem Barcy bedzie. Flick przekot
26 marca 2026, 15:38
1
Klub mem a śmieją się z Barcy
26 marca 2026, 14:07
Gdzie mi chcecie Maldiniego oddawać. Chyba waś coś boli. Sobie Araujo weźcie
26 marca 2026, 11:59
Balde sprzedać i Grimaldo niech przyjdzie
26 marca 2026, 09:38
To jest sezon Ewki. Za ten sezon złota piłka murowana
26 marca 2026, 07:22
Wkurza mnie ten jego ojciec
25 marca 2026, 22:56
29
Szkoda mi cię chłopie bo więszkość z nas chce cię na boisku
19
@Czyhrynski Yamalek ważniejszy i dlatego. Niestety...
25 marca 2026, 21:10
Nie no spodziewałem się,że tak będzie
25 marca 2026, 13:14
@Lukas_88 Araujo bym zostawił a Ter Stegen musi wylecieć
25 marca 2026, 12:47
@Lukas_88 Już myslalem ze Pedriego już byś chciał sprzedać xd Ale fakt De Jong dopóki jest coś wart to powinien zostać sprzedany
25 marca 2026, 12:36
@Lukas_88Tak zrozumiałem jakbyś chciał sprzedać tych co wymieniłeś? Dobrze zozumiałem?
25 marca 2026, 12:20
@krzy_mlyn Pewnie będzie rotował pomiędzy Bernalem a nim,choć wolałbym aby Bernal grał
25 marca 2026, 12:12
Digidong Bernalek już cię zjadł. Siadaj na ławie i podziwiaj
25 marca 2026, 10:17
Załatw Lapcio Bastoniego, Vigiliego, Grimaldo i napadziora to szacuneczek większy u mnie bedziesz mieć
24 marca 2026, 23:08
7
Kundelek moim też jest ulubionym i większości z nas. Yamal nie oddaje u mnie tak jak Pedri
24 marca 2026, 21:17
@Goalski Moze inaczej : Po sezonie niech Flick zweryfikuje. Bardziej ufam mu niż nam i wie co robi
24 marca 2026, 20:32
@Goalski A ty zapomnij o tym co było i skup się na teraźniejszości
24 marca 2026, 20:16
Z każdym meczem pokazuje dobrą grę i trzeba w niego wierzyć. Oby tak dalej
24 marca 2026, 18:38
To topowego napadziora i fajnie by było mieć zmiennika takiego Brobbeya z Sunderlandu
24 marca 2026, 16:48
KLUB MEM. Inaczej tego nazwać nie można
24 marca 2026, 12:39
4
Z Atletico nie możemy się potknąć.10 maja bdzie decydującym dniem
24 marca 2026, 09:23
3
200 wywalcie na stół i można negocjować,ale wolałbym aby został
23 marca 2026, 22:24
@Witektoziomal Nie strasz nawet mnie xD Chociaż w sumie Flick moze by coś z tego zrobił
23 marca 2026, 22:14
40 mln za Casado? Brać i nie zastanawiać się
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
5
Fajnie ze Polska wygrała,ale Martwi mnie ze Raphinha kontuzja i ciekawe na jak długo.. zaraz mecze z Atletico
2
Wiedziałem że tak bedzie ze ktoś ważny odpadnie przez kontuzje...
10
@Mroziu Oskarek z ławki wejdzie i brameczka
0
@addept Jeśli na takich warunkach ma być,to sam będę chciał aby wygrał,ale jak na razie według mnie Kane prowadzi
0
Moim zdaniem Kane na prowadzeniu pwoinien być. Trochę zostanie okradziony jak Yamal wygra
9
To jest wgl niesamowite. Przyszedł Flick i z Maldiniego dobrego stoperka zrobił i ogółem piłkarza, tak samo jak Martinez grał to nie spodziewałbym się ze filarem Barcy bedzie. Flick przekot
1
Klub mem a śmieją się z Barcy
2
Gdzie mi chcecie Maldiniego oddawać. Chyba waś coś boli. Sobie Araujo weźcie
0
Balde sprzedać i Grimaldo niech przyjdzie
1
To jest sezon Ewki. Za ten sezon złota piłka murowana
1
Wkurza mnie ten jego ojciec
29
Szkoda mi cię chłopie bo więszkość z nas chce cię na boisku
19
@Czyhrynski Yamalek ważniejszy i dlatego. Niestety...
0
Nie no spodziewałem się,że tak będzie
2
@Lukas_88 Araujo bym zostawił a Ter Stegen musi wylecieć
0
@Lukas_88 Już myslalem ze Pedriego już byś chciał sprzedać xd Ale fakt De Jong dopóki jest coś wart to powinien zostać sprzedany
0
@Lukas_88Tak zrozumiałem jakbyś chciał sprzedać tych co wymieniłeś? Dobrze zozumiałem?
0
@krzy_mlyn Pewnie będzie rotował pomiędzy Bernalem a nim,choć wolałbym aby Bernal grał
2
Digidong Bernalek już cię zjadł. Siadaj na ławie i podziwiaj
1
Załatw Lapcio Bastoniego, Vigiliego, Grimaldo i napadziora to szacuneczek większy u mnie bedziesz mieć
7
Kundelek moim też jest ulubionym i większości z nas. Yamal nie oddaje u mnie tak jak Pedri
2
@Goalski Moze inaczej : Po sezonie niech Flick zweryfikuje. Bardziej ufam mu niż nam i wie co robi
2
@Goalski A ty zapomnij o tym co było i skup się na teraźniejszości
9
Z każdym meczem pokazuje dobrą grę i trzeba w niego wierzyć. Oby tak dalej
1
To topowego napadziora i fajnie by było mieć zmiennika takiego Brobbeya z Sunderlandu
1
KLUB MEM. Inaczej tego nazwać nie można
4
Z Atletico nie możemy się potknąć.10 maja bdzie decydującym dniem
3
200 wywalcie na stół i można negocjować,ale wolałbym aby został
0
@Witektoziomal Nie strasz nawet mnie xD Chociaż w sumie Flick moze by coś z tego zrobił
1
40 mln za Casado? Brać i nie zastanawiać się