5

Fajnie ze Polska wygrała,ale Martwi mnie ze Raphinha kontuzja i ciekawe na jak długo.. zaraz mecze z Atletico

2

Wiedziałem że tak bedzie ze ktoś ważny odpadnie przez kontuzje...

10

@Mroziu Oskarek z ławki wejdzie i brameczka

0

@addept Jeśli na takich warunkach ma być,to sam będę chciał aby wygrał,ale jak na razie według mnie Kane prowadzi

0

Moim zdaniem Kane na prowadzeniu pwoinien być. Trochę zostanie okradziony jak Yamal wygra

9

To jest wgl niesamowite. Przyszedł Flick i z Maldiniego dobrego stoperka zrobił i ogółem piłkarza, tak samo jak Martinez grał to nie spodziewałbym się ze filarem Barcy bedzie. Flick przekot

1

Klub mem a śmieją się z Barcy

2

Gdzie mi chcecie Maldiniego oddawać. Chyba waś coś boli. Sobie Araujo weźcie

0

Balde sprzedać i Grimaldo niech przyjdzie

1

To jest sezon Ewki. Za ten sezon złota piłka murowana

1

Wkurza mnie ten jego ojciec

29

Szkoda mi cię chłopie bo więszkość z nas chce cię na boisku

19

@Czyhrynski Yamalek ważniejszy i dlatego. Niestety...

0

Nie no spodziewałem się,że tak będzie

2

@Lukas_88 Araujo bym zostawił a Ter Stegen musi wylecieć

0

@Lukas_88 Już myslalem ze Pedriego już byś chciał sprzedać xd Ale fakt De Jong dopóki jest coś wart to powinien zostać sprzedany

0

@Lukas_88Tak zrozumiałem jakbyś chciał sprzedać tych co wymieniłeś? Dobrze zozumiałem?

0

@krzy_mlyn Pewnie będzie rotował pomiędzy Bernalem a nim,choć wolałbym aby Bernal grał

2

Digidong Bernalek już cię zjadł. Siadaj na ławie i podziwiaj

1

Załatw Lapcio Bastoniego, Vigiliego, Grimaldo i napadziora to szacuneczek większy u mnie bedziesz mieć

7

Kundelek moim też jest ulubionym i większości z nas. Yamal nie oddaje u mnie tak jak Pedri

2

@Goalski Moze inaczej : Po sezonie niech Flick zweryfikuje. Bardziej ufam mu niż nam i wie co robi

2

@Goalski A ty zapomnij o tym co było i skup się na teraźniejszości

9

Z każdym meczem pokazuje dobrą grę i trzeba w niego wierzyć. Oby tak dalej

1

To topowego napadziora i fajnie by było mieć zmiennika takiego Brobbeya z Sunderlandu

1

KLUB MEM. Inaczej tego nazwać nie można

4

Z Atletico nie możemy się potknąć.10 maja bdzie decydującym dniem

3

200 wywalcie na stół i można negocjować,ale wolałbym aby został

0

@Witektoziomal Nie strasz nawet mnie xD Chociaż w sumie Flick moze by coś z tego zrobił

1

40 mln za Casado? Brać i nie zastanawiać się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?