10

@catalanian09 Trzeba podziękować ładnie Bartusiowi że tak zasypał Barce w długach

1

@derus Już napisałem powyżej : To jest jego miesiąc aby pokazał czy jest wart wydać na niego kase. Ale jeśli miałym odpowiadać,to wolalbym Fermina na tą stronę na ważne mecze

18

Vini już by skargę pisał a Yamal jak zawsze klasa. Brawo dzieciak

5

@derus Takie rzeczy to lepiej napisać za miesiąc. Akurat ma okazję jak Raphy nie ma ile jest wart

8

A nagle dla TVP SPORT w wywiadzie mówi że ten post na ig to nie jest zadna deklaracja

1

A ten Swider po co No ale niech mi gębe zamknie. Jadymy !

0

Jak jedynym pozostawionym jak jeszcze Olmo i Ferran jest?

1

Ja bardziej się stresuje tego meczu niż naszej reprezentacji. Oby bez kontuzji xd

1

Teraz przy takiej fazie to jedynie moze dostać ale w La lidze przy słabym rywalu.Wydaje mi sie ze po szonie wystawią go aana wypożyczenie albo transfer

2

Wiedziałem,że tak kolorowo nie będzie. Jeszcze wyjdzie ze do zasady 1:1 nie wrócimy.

0

Ja bym go zostawił. Jak zdrowy jest,to bardzo przydaje się

3

Virgili albo Doku i innej możliwości nie widzę,ale Marcus musi pokazać teraz

0

Bernal ma na tyle przewagę,że strzela gole i Bernal w ważnych meczach powinien grać

24

To jest przepaść normalnie. 106 strzelonych i 6 straconych w 24 meczach. KOSMOS

7

Miesiąc pokaże ile jest tak naprawdę wart i czy zostawić go czy nie. Ja już pisałem,że jeśli nie wypali w 2 meczach np to Fermin musi grać w miejsce Raphinhi

6

@JanuszKorwinMikke Jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie a ty mówisz że bezsensowny ruch? proszę cię xD

1

@PIWOSZ89 Paręnaście bramek chyba mu brakuje do top 5 strzelców w historii Barcy. Jest to do zrobienia

1

Ale ja się nie gniewam ze miejsca dla Ferrana nie będzie

6

@OTX Jeśli Markus nie wypali to jedynym rozwiązaniem na tą pozycję jest Fermin. Oby pozamykał Rashford nam buźki

1

Szkoda Raphinhi ale pamiętajcie ze mamy dobrych zawodników i trzeba grać tym kim mamy. Wujas Flick ogarnie,ja mu ufam

1

@ZuczekFCB1899 Dobrze mu idzie xD

8

Markusik to jest twój czas ! Pokaż że warto zatrzymać cię w tym pięknym klubie

5

Zawodnik przejdzie badania, ale prawdopodobnie opuści mecz z Chorwacją. Jeśli wyjdzie na nich kontuzja, wróci do Barcelony. Nawet jeśli przeciązył tylko to niech wraca mimo tego

2

@wariacik96 No fajnie by było aby coś pokazał. To jest właśnie ten czas aby coś wniósł do drużyny

3

W takiej fazie wypadł nam... Ehh Marcusa nie widzę na lewej. Musi fermin grać w miejsce Raphy i Olmo w miejsce Fermina

3

Jeszcze dziś towarzyski Hiszpania gra i nie chce krakać ale mam czarne myśli... Pfe pfe lepiej nie krakać

5

Fajnie ze Polska wygrała,ale Martwi mnie ze Raphinha kontuzja i ciekawe na jak długo.. zaraz mecze z Atletico

2

Wiedziałem że tak bedzie ze ktoś ważny odpadnie przez kontuzje...

10

@Mroziu Oskarek z ławki wejdzie i brameczka

0

@addept Jeśli na takich warunkach ma być,to sam będę chciał aby wygrał,ale jak na razie według mnie Kane prowadzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?