@derus Już napisałem powyżej : To jest jego miesiąc aby pokazał czy jest wart wydać na niego kase. Ale jeśli miałym odpowiadać,to wolalbym Fermina na tą stronę na ważne mecze
Teraz przy takiej fazie to jedynie moze dostać ale w La lidze przy słabym rywalu.Wydaje mi sie ze po szonie wystawią go aana wypożyczenie albo transfer
Miesiąc pokaże ile jest tak naprawdę wart i czy zostawić go czy nie. Ja już pisałem,że jeśli nie wypali w 2 meczach np to Fermin musi grać w miejsce Raphinhi
Zawodnik przejdzie badania, ale prawdopodobnie opuści mecz z Chorwacją. Jeśli wyjdzie na nich kontuzja, wróci do Barcelony. Nawet jeśli przeciązył tylko to niech wraca mimo tego
10
@catalanian09 Trzeba podziękować ładnie Bartusiowi że tak zasypał Barce w długach
1
@derus Już napisałem powyżej : To jest jego miesiąc aby pokazał czy jest wart wydać na niego kase. Ale jeśli miałym odpowiadać,to wolalbym Fermina na tą stronę na ważne mecze
18
Vini już by skargę pisał a Yamal jak zawsze klasa. Brawo dzieciak
5
@derus Takie rzeczy to lepiej napisać za miesiąc. Akurat ma okazję jak Raphy nie ma ile jest wart
8
A nagle dla TVP SPORT w wywiadzie mówi że ten post na ig to nie jest zadna deklaracja
1
A ten Swider po co No ale niech mi gębe zamknie. Jadymy !
0
Jak jedynym pozostawionym jak jeszcze Olmo i Ferran jest?
1
Ja bardziej się stresuje tego meczu niż naszej reprezentacji. Oby bez kontuzji xd
1
Teraz przy takiej fazie to jedynie moze dostać ale w La lidze przy słabym rywalu.Wydaje mi sie ze po szonie wystawią go aana wypożyczenie albo transfer
2
Wiedziałem,że tak kolorowo nie będzie. Jeszcze wyjdzie ze do zasady 1:1 nie wrócimy.
0
Ja bym go zostawił. Jak zdrowy jest,to bardzo przydaje się
3
Virgili albo Doku i innej możliwości nie widzę,ale Marcus musi pokazać teraz
0
Bernal ma na tyle przewagę,że strzela gole i Bernal w ważnych meczach powinien grać
24
To jest przepaść normalnie. 106 strzelonych i 6 straconych w 24 meczach. KOSMOS
7
Miesiąc pokaże ile jest tak naprawdę wart i czy zostawić go czy nie. Ja już pisałem,że jeśli nie wypali w 2 meczach np to Fermin musi grać w miejsce Raphinhi
6
@JanuszKorwinMikke Jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie a ty mówisz że bezsensowny ruch? proszę cię xD
1
@PIWOSZ89 Paręnaście bramek chyba mu brakuje do top 5 strzelców w historii Barcy. Jest to do zrobienia
1
Ale ja się nie gniewam ze miejsca dla Ferrana nie będzie
6
@OTX Jeśli Markus nie wypali to jedynym rozwiązaniem na tą pozycję jest Fermin. Oby pozamykał Rashford nam buźki
1
Szkoda Raphinhi ale pamiętajcie ze mamy dobrych zawodników i trzeba grać tym kim mamy. Wujas Flick ogarnie,ja mu ufam
1
@ZuczekFCB1899 Dobrze mu idzie xD
8
Markusik to jest twój czas ! Pokaż że warto zatrzymać cię w tym pięknym klubie
5
Zawodnik przejdzie badania, ale prawdopodobnie opuści mecz z Chorwacją. Jeśli wyjdzie na nich kontuzja, wróci do Barcelony. Nawet jeśli przeciązył tylko to niech wraca mimo tego
2
@wariacik96 No fajnie by było aby coś pokazał. To jest właśnie ten czas aby coś wniósł do drużyny
3
W takiej fazie wypadł nam... Ehh Marcusa nie widzę na lewej. Musi fermin grać w miejsce Raphy i Olmo w miejsce Fermina
3
Jeszcze dziś towarzyski Hiszpania gra i nie chce krakać ale mam czarne myśli... Pfe pfe lepiej nie krakać
5
Fajnie ze Polska wygrała,ale Martwi mnie ze Raphinha kontuzja i ciekawe na jak długo.. zaraz mecze z Atletico
2
Wiedziałem że tak bedzie ze ktoś ważny odpadnie przez kontuzje...
10
@Mroziu Oskarek z ławki wejdzie i brameczka
0
@addept Jeśli na takich warunkach ma być,to sam będę chciał aby wygrał,ale jak na razie według mnie Kane prowadzi