2 marca 2026, 23:42
3
@Hogart I to bez Huijsena,Carerasa i Mastantuono. I mekambe
2 marca 2026, 23:04
22
I na konferencji Arbeloa : To moja wina
2 marca 2026, 23:00
4
Coraz bliżej coraz bliżej...
2 marca 2026, 22:40
Ale ten Real tragiczny jest. Ony dowiodło Getafe. Ale zaraz karniaczek pewnie bedzie
2 marca 2026, 21:45
0
Wilkie Getafe prowadzi!
2 marca 2026, 20:23
Real bierze przykład z nas biorąc kogoś ze szkółki
1 marca 2026, 18:28
1
Nie po sionym Lapcio nie po sionym
1 marca 2026, 14:38
Bida... z tym Toresem grać trochę lipa
1 marca 2026, 10:53
16
Kariera zaczęła się od bramki z Realem a resztę już znamy i będziemy poznawać. Wal śmiało ferminek gole i rób statystyki
28 lutego 2026, 18:14
10
Pedri po raz kolejny pokazuje jak ważny dla nas jest. Brawo Yamal ! Brawo drużyna ! We wtorek wielkie wyzwanie. Mam nadzieje ze Flick i drużyna to ogarną
28 lutego 2026, 17:51
Ale koncert Yamala
28 lutego 2026, 15:04
@Fake69 To akurat wiem ze dziś wejdzie,ale wlasnie mi chodzilo ze na Atletico go oszczedza aby zaczął od 1 gwizdka
28 lutego 2026, 15:00
5
Oszczedza Pedriego na wtorek. Ale cieszy że Bernal jest. Damy radę ! VeB !
Bez Pedriego od 1 min
28 lutego 2026, 09:19
Ja bym jeszcze dał szansę Cancelo na stronie Balde. Chociaż w takim meczu nie ma co eksperymentować. Trzeba 3 pkt zdobyć
27 lutego 2026, 17:22
Trzeba dobrze wykorzystać tak piękne losowanie. Lepiej nie będzie.
27 lutego 2026, 12:20
33
Lepszego losowania to nie mogliśmy sobie wymarzyć. Dzięki rakieta za takie losowanie !
27 lutego 2026, 11:25
@Maiky Wolałbym z Bayernem być w niebieskiej niż z Atletico
27 lutego 2026, 08:10
2
A ja wam mówię że szczęście się do nas uśmiechnie i na Newcastle trafimy. Wspomnicie moje słowa
26 lutego 2026, 19:25
No według mnie na te czasy 110 mln to nie jest dużo. Napadzior do kupna i po kasie
26 lutego 2026, 14:38
Kurcze akurat w takim momencie... Nie no Bernala chce tu widzieć za niego. Na pewno nie chce Olmo z Ferminem w jednym składzie widzieć
25 lutego 2026, 13:27
Oho zaraz będą na portalach madryckich pisać, że Lapcio bez uprawnień jeździł
25 lutego 2026, 12:43
12
@MessiForeverTheBest optymizm lepszy niż licencja xD
25 lutego 2026, 09:02
11
Dopóki nie bedzie oficjalki i nie zobaczę jakiegoś ruchu to nie uwierzę.
24 lutego 2026, 22:44
Pokryją dobrze Viniego to Real nic nie zrobi
24 lutego 2026, 20:55
Najlepszą nowiną jest dla mnie że Mekambe jutro nie zagra bo nawrót ma kontuzji kolana
24 lutego 2026, 19:34
@MagdJanko Trener Simeone prawdopodobnie po sezonie do Interu idzie
24 lutego 2026, 15:08
@ousmanedembele10 No też tak sądzę, Maldiniego przecież nie da na takie Atletico
24 lutego 2026, 13:18
Sukcesów,zdrowia i mniej nerwów na naszych chłopaków. Tylko tego można życzyć
24 lutego 2026, 06:46
8
Nie no lewy dostaje za wymachiwanie rękoma czerwień a taki Sralverde za uderzenie łokciem nic. Brawo tak trzymać !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
@Hogart I to bez Huijsena,Carerasa i Mastantuono. I mekambe
22
I na konferencji Arbeloa : To moja wina
4
Coraz bliżej coraz bliżej...
4
Ale ten Real tragiczny jest. Ony dowiodło Getafe. Ale zaraz karniaczek pewnie bedzie
0
Wilkie Getafe prowadzi!
0
Real bierze przykład z nas biorąc kogoś ze szkółki
1
Nie po sionym Lapcio nie po sionym
3
Bida... z tym Toresem grać trochę lipa
16
Kariera zaczęła się od bramki z Realem a resztę już znamy i będziemy poznawać. Wal śmiało ferminek gole i rób statystyki
10
Pedri po raz kolejny pokazuje jak ważny dla nas jest. Brawo Yamal ! Brawo drużyna ! We wtorek wielkie wyzwanie. Mam nadzieje ze Flick i drużyna to ogarną
4
Ale koncert Yamala
4
@Fake69 To akurat wiem ze dziś wejdzie,ale wlasnie mi chodzilo ze na Atletico go oszczedza aby zaczął od 1 gwizdka
5
Oszczedza Pedriego na wtorek. Ale cieszy że Bernal jest. Damy radę ! VeB !
0
Bez Pedriego od 1 min
0
Ja bym jeszcze dał szansę Cancelo na stronie Balde. Chociaż w takim meczu nie ma co eksperymentować. Trzeba 3 pkt zdobyć
4
Trzeba dobrze wykorzystać tak piękne losowanie. Lepiej nie będzie.
33
Lepszego losowania to nie mogliśmy sobie wymarzyć. Dzięki rakieta za takie losowanie !
0
@Maiky Wolałbym z Bayernem być w niebieskiej niż z Atletico
2
A ja wam mówię że szczęście się do nas uśmiechnie i na Newcastle trafimy. Wspomnicie moje słowa
0
No według mnie na te czasy 110 mln to nie jest dużo. Napadzior do kupna i po kasie
3
Kurcze akurat w takim momencie... Nie no Bernala chce tu widzieć za niego. Na pewno nie chce Olmo z Ferminem w jednym składzie widzieć
2
Oho zaraz będą na portalach madryckich pisać, że Lapcio bez uprawnień jeździł
12
@MessiForeverTheBest optymizm lepszy niż licencja xD
11
Dopóki nie bedzie oficjalki i nie zobaczę jakiegoś ruchu to nie uwierzę.
1
Pokryją dobrze Viniego to Real nic nie zrobi
1
Najlepszą nowiną jest dla mnie że Mekambe jutro nie zagra bo nawrót ma kontuzji kolana
1
@MagdJanko Trener Simeone prawdopodobnie po sezonie do Interu idzie
3
@ousmanedembele10 No też tak sądzę, Maldiniego przecież nie da na takie Atletico
2
Sukcesów,zdrowia i mniej nerwów na naszych chłopaków. Tylko tego można życzyć
8
Nie no lewy dostaje za wymachiwanie rękoma czerwień a taki Sralverde za uderzenie łokciem nic. Brawo tak trzymać !