0

Ten babol to się wszędzie zmieści jeśli chodzi o Judasza xD

2

Będzie grał w Barcelonie,to będziemy wnioskować czy się nadaje

3

Barcula odpuście sobie tego Alvareza i lepiej idźcie po Oyarzabala. Zna Hiszpańską ligę i z krwi jest Hiszpanem,więc ten transfer zwróciłby nam sie na pewno

0

Bo odchodzi podobnież

3

I to nagranie Alvarezowi powinno jeszcze bardziej dać do zrozumienia,że powinien opuścić Kokletico i dołączyć do drużyny co cokolwiek wygrywa

0

Tyle kasy wyłozyć a Oyarzabal czeka tylko. Brać go

0

@FiscaelBarca Oczywiście.Jesteśmy tylko ludźmi

8

@FiscaelBarca Flick wie co robi. Skoro marzy mu się ten transfer to znaczy ze coś z niego zrobi. To samo z Gordonem będzie

3

No pokazuje wszystkim jak się strzela brameczki. Niesamowity jest. Oby jak najdłużej mu zdrowie pozwalało grać

1

Rób ich tam Yamalek. Pokaż na co cię stać

2

Nie n zaczynam się obawiac,że coraz cześciej bedzie kontuzjował się

0

@kinioo Ja jemu też. Gdyby Flick dostał te transfery co chciał to wiem ze zrobiłby tą ligę mistrzów a nawet i wszystko. No ale do konca okienka jeszcze długa droga. Moze nas szwagry zaskoczą

1

jeden transfer poważny i to by było na tyle chyba

3

Jeśli taką propozycję by PSG złożyło,to nie zastanawiać się i niech biorą

0

@Guillegavira No Van de Veen wydaje mi się że najszybszym środkowym obrońcą na świecie jest

0

@kinioo Skoro Flick go chciał,to znaczy że wie co robi. Ufać ufam Flickowi. No ale też bierz pod uwagę to,że Barca też nie może za bardzo szastać kasą pomimo że już możemy robić transfery. Trzeba też sprzedawać. Okienko długie,wiec myślę,że po Mundialu sie wszystko ruszy

1

Ja się nie boję ich transferów bo pieniądze to nie wszystko. Znowu Flick wyprawi następnego trenera z kwitkiem xd

1

@Coveta Jeszcze ani jednego meczu nie zagrał w Barcelonie a już go przekreślasz

0

Niech kupują. Znowu im nie wyjdzie to

1

Coś czuję,że odejdzie,ale oby nie

0

@Paulinho2012 Żeś się zagalopował trochę z tą wymianą xD

0

Może Deco z Bojanem na te wakacje pojechali aby odpocząć przed ciężkim okienkiem xd

3

@Bernard777 Ale on pisał o Llorente a nie o Ciuciurelli

7

@gracianho7 No ja myslę,ze to byłby dobry wybór jeśli chodzi o napadziora

0

Nie no muszą ruszyć po Grimaldo. Jedyny sensowny lewy obrońca

2

Fajnie,że Raphinha to Anglik xD

1

Się tak nie cieszmy,że odchodzi bo jeszcze wyjdą jaja ze wróci

13

@Pawlak1992 Nie musimy daleko szukać. Raphinha miał potencjał a wszyscy doskonale wiemy co zrobił z nim Flick. Z Dembele byłoby tak samo ( Tak myślę)

0

Ja chętnie bym widział tego Darwina. Flick robi cuda z zawodnikami,więc odpaliłby

0

No to Barca musi odpowiedzieć jakimś transferem. Trzeba coś robić a nawet sprzedawać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?