6 lutego 2026, 13:32
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6 lutego 2026, 13:31
1
Wszystko chciałbym trafić byle nie Real Sociedad
6 lutego 2026, 12:57
2
@lukasoon15 Real Federación Española Fútbol wpisz to na yt i bedzie live
6 lutego 2026, 12:46
Gdzie można obejrzeć losowanie?
5 lutego 2026, 23:40
4
Ewcia idzie po złotą piłkę. Cos czuję ze to jej sezon
5 lutego 2026, 19:02
18
Proszę mi Wojtusia zostawić w Barcelonie. Ale gdyby Barca jdnak rozwiązała z nim kontrakt to niech pójdą po Remiro
4 lutego 2026, 23:36
@Elvisek Dwumecz bedzie. Tego kogo 1 wylosują gra 1 mecz u siebie chyba
4 lutego 2026, 22:40
Ja już nie wiem co oglądac czy mecz Valenci czy mecz Realu Sociedad. Tu i tu się dużo dzieje w meczu xd
3 lutego 2026, 23:23
@Jakub82 Coś czuję że na Sodciedad trafimy jak przejdą dalej
3 lutego 2026, 23:16
I co teraz w półfinałach mamy dwumecz?
3 lutego 2026, 23:00
Dobra w końcówce ciężko było ale mamy to. W piątek patrzymy na losowanie. Albacete szacunek wielki za walkę !
3 lutego 2026, 22:55
@JiXSaw Spalony
3 lutego 2026, 22:54
Co tu się odwaliło XD Maldini brawo
3 lutego 2026, 22:52
No w końcu rekinidło. Po meczu
3 lutego 2026, 22:49
No żeby jaja nie wyszły zaraz. Trzeba brame zdobyć i solidnie w obronie tą końcówkę zagrac
3 lutego 2026, 22:19
I co hejterki? Przymknął nam buźki. Brawo Araujo !
3 lutego 2026, 21:55
3
Cancelo i Maldini do zmiany
3 lutego 2026, 21:48
Martina nie da się oglądać na skrzydle
3 lutego 2026, 21:44
Brawo Yamal. Cancelo musi zostac zmieniony w 2 polowie bo zaraz bałagan się zrobi i z czerwoną wyleci
3 lutego 2026, 20:12
@bluu Już w tej fazie pucharowej nie ma słabych drużyn
3 lutego 2026, 20:03
@Majkel3456 Przecież jest
@matix19(2) Barca ze słabymi drużynami męczy się więc pewnie będzie trudny teren do zdobycia
3 lutego 2026, 19:51
@jeonek Mam w głowie czarne scenariusze ale trzeba wierzyć ze zagra dobry mecz xd
3 lutego 2026, 19:50
7
Araujo to jest twoj dzień ! Pokaż hejterkom swoją przemianę
3 lutego 2026, 13:08
Przedłużenie kontraktu z Flickiem to numer 1
2 lutego 2026, 21:18
Stawiam w ciemno ze odejdzie
2 lutego 2026, 13:14
No to co Mareczek? Po Mundialu? I co mamy kurde go na swoj koszt leczyc?
2 lutego 2026, 13:13
Dać mu odpocząć nawet w meczu z Majorką bo się zajedzie
2 lutego 2026, 10:55
Zasłużył. Ja się nie pogniewam jak obok de Jonga wystąpi w 1 składzie
1 lutego 2026, 16:02
hhaahhaa nie no nie wierzę
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wszystko chciałbym trafić byle nie Real Sociedad
2
@lukasoon15
Real Federación Española Fútbol
wpisz to na yt i bedzie live
0
Gdzie można obejrzeć losowanie?
4
Ewcia idzie po złotą piłkę. Cos czuję ze to jej sezon
18
Proszę mi Wojtusia zostawić w Barcelonie. Ale gdyby Barca jdnak rozwiązała z nim kontrakt to niech pójdą po Remiro
2
@Elvisek Dwumecz bedzie. Tego kogo 1 wylosują gra 1 mecz u siebie chyba
0
Ja już nie wiem co oglądac czy mecz Valenci czy mecz Realu Sociedad. Tu i tu się dużo dzieje w meczu xd
1
@Jakub82 Coś czuję że na Sodciedad trafimy jak przejdą dalej
1
I co teraz w półfinałach mamy dwumecz?
4
Dobra w końcówce ciężko było ale mamy to. W piątek patrzymy na losowanie. Albacete szacunek wielki za walkę !
2
@JiXSaw Spalony
0
Co tu się odwaliło XD Maldini brawo
0
No w końcu rekinidło. Po meczu
0
No żeby jaja nie wyszły zaraz. Trzeba brame zdobyć i solidnie w obronie tą końcówkę zagrac
2
I co hejterki? Przymknął nam buźki. Brawo Araujo !
3
Cancelo i Maldini do zmiany
2
Martina nie da się oglądać na skrzydle
3
Brawo Yamal. Cancelo musi zostac zmieniony w 2 polowie bo zaraz bałagan się zrobi i z czerwoną wyleci
0
@bluu Już w tej fazie pucharowej nie ma słabych drużyn
0
@Majkel3456 Przecież jest
0
@matix19(2) Barca ze słabymi drużynami męczy się więc pewnie będzie trudny teren do zdobycia
1
@jeonek Mam w głowie czarne scenariusze ale trzeba wierzyć ze zagra dobry mecz xd
7
Araujo to jest twoj dzień ! Pokaż hejterkom swoją przemianę
3
Przedłużenie kontraktu z Flickiem to numer 1
0
Stawiam w ciemno ze odejdzie
4
No to co Mareczek? Po Mundialu? I co mamy kurde go na swoj koszt leczyc?
3
Dać mu odpocząć nawet w meczu z Majorką bo się zajedzie
7
Zasłużył. Ja się nie pogniewam jak obok de Jonga wystąpi w 1 składzie
4
hhaahhaa nie no nie wierzę