0

@Kilotopy Dokładnie. Więc nadal nie wiemy na kogo trafimy. Na razie skupmy się na Elche bo ciężki mecz to może byc

0

@zbyglu A Arsaenalu nie zauwazyłem xd Tak to prawda. Czekam z niecierpliwością co sie wydarzy

0

Przecież jak Barca trafi na drabinkę niebieską to jest bardzo bardzo duża szansa że do finału dotrzemy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@kch Czy ja wiem. Dla mnie nawet Sporting by Real rozjechał. Ale niedługo się przekonamy

1

Czyli np załóżmy Real teraz trafi na Benfice i np wygra to może trafić albo na city albo na Sporting tak?

5

@kejdzi Araujo się trochę pogubił ale Wujas Flick ogarnie go. Ale to by była historia jakby bramę strzelił w jakimś ważnym meczu

4

Rapha nie tylko ty tak twierdzisz

2

Patrząc na rozstawienie to mamy szanse dojść do finału. No ale z boku patrząc na obronę będzie bardzo ciężko

0

Pedri 21,4 km? Nie no oszukują zdecydowanie

13

Śmiali się kibice Realu że Barca będzie w barażach grać. No ładne mi baraże xd Karma szybko za szczekanie ich dopadła

2

@Natalia12345 W piątek się przekonamy. Może szczęście nam dopisze i trafimy dobrze.

5

Podobał mi się dziś Bernal. Kurcze jakby wrócił do swojej poprzedniej formy to środek pomocy ładnie mamy obstawiony

1

@aiven Nie. Ja byłem pewny ze Real na każdego z baraży może trafić,ale jednak tak nie jest chyba. Real i Inter mogą trafić na Bodo lub sporting a później na City lub Sporting

0

@Guillegavira Aż się łezka w oku kręci

4

Trubin !!!!!!!!!

6

Hahahaha Ale Real czerwo łapie. Brawo !

10

Ależ piękny to wieczór. Niech trafi Real na Psg i do domu Real

5

Real w barażach na ten moment jhahahahaha

3

Ale piłka jest nieprzewidywalna. Real i Psg przeskoczyliśmy. Ładne jaja

1

Nie powinno być karnego dla nas według mnie

0

@Eriol123 No ładnie tam rozgrywa. Oby tak dalej

1

@Chudini123 I my drugą strzelamy

5

Ściery już 3 dostali

1

Jezu w końcu Pany. Jadymy z nimi !

0

Co ?! Eric czyżby kontuzja?

10

Ajjjj Eric jakby to weszło

3

Zawsze się męczymy ze słabymi druzynami. Nic nowego

0

@Aragorn33 No ja właśnie też zdziwiony jestem. Błąd jakiś. Po fazie grupowej może wejść

0

Tyyy to ja mam rozumieć,że jest ten Cancelo w końcu lidze mistrzów? Bo widać ze w rezerwach jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?