30 stycznia 2026, 13:12
0
@Kilotopy Dokładnie. Więc nadal nie wiemy na kogo trafimy. Na razie skupmy się na Elche bo ciężki mecz to może byc
30 stycznia 2026, 13:00
@zbyglu A Arsaenalu nie zauwazyłem xd Tak to prawda. Czekam z niecierpliwością co sie wydarzy
30 stycznia 2026, 12:46
Przecież jak Barca trafi na drabinkę niebieską to jest bardzo bardzo duża szansa że do finału dotrzemy
30 stycznia 2026, 12:34
Komentarz usunięty przez użytkownika
30 stycznia 2026, 10:43
2
@kch Czy ja wiem. Dla mnie nawet Sporting by Real rozjechał. Ale niedługo się przekonamy
30 stycznia 2026, 10:40
1
Czyli np załóżmy Real teraz trafi na Benfice i np wygra to może trafić albo na city albo na Sporting tak?
29 stycznia 2026, 21:55
5
@kejdzi Araujo się trochę pogubił ale Wujas Flick ogarnie go. Ale to by była historia jakby bramę strzelił w jakimś ważnym meczu
29 stycznia 2026, 21:54
4
Rapha nie tylko ty tak twierdzisz
29 stycznia 2026, 21:10
Patrząc na rozstawienie to mamy szanse dojść do finału. No ale z boku patrząc na obronę będzie bardzo ciężko
29 stycznia 2026, 19:39
Pedri 21,4 km? Nie no oszukują zdecydowanie
29 stycznia 2026, 14:23
13
Śmiali się kibice Realu że Barca będzie w barażach grać. No ładne mi baraże xd Karma szybko za szczekanie ich dopadła
29 stycznia 2026, 02:34
@Natalia12345 W piątek się przekonamy. Może szczęście nam dopisze i trafimy dobrze.
29 stycznia 2026, 01:19
Podobał mi się dziś Bernal. Kurcze jakby wrócił do swojej poprzedniej formy to środek pomocy ładnie mamy obstawiony
28 stycznia 2026, 23:29
@aiven Nie. Ja byłem pewny ze Real na każdego z baraży może trafić,ale jednak tak nie jest chyba. Real i Inter mogą trafić na Bodo lub sporting a później na City lub Sporting
28 stycznia 2026, 23:04
@Guillegavira Aż się łezka w oku kręci
28 stycznia 2026, 23:02
Trubin !!!!!!!!!
28 stycznia 2026, 23:01
6
Hahahaha Ale Real czerwo łapie. Brawo !
28 stycznia 2026, 22:59
10
Ależ piękny to wieczór. Niech trafi Real na Psg i do domu Real
28 stycznia 2026, 22:54
Real w barażach na ten moment jhahahahaha
28 stycznia 2026, 22:45
3
Ale piłka jest nieprzewidywalna. Real i Psg przeskoczyliśmy. Ładne jaja
28 stycznia 2026, 22:27
Nie powinno być karnego dla nas według mnie
28 stycznia 2026, 22:26
@Eriol123 No ładnie tam rozgrywa. Oby tak dalej
28 stycznia 2026, 22:19
@Chudini123 I my drugą strzelamy
Ściery już 3 dostali
28 stycznia 2026, 22:07
Jezu w końcu Pany. Jadymy z nimi !
28 stycznia 2026, 22:04
Co ?! Eric czyżby kontuzja?
28 stycznia 2026, 21:35
Ajjjj Eric jakby to weszło
28 stycznia 2026, 21:05
Zawsze się męczymy ze słabymi druzynami. Nic nowego
28 stycznia 2026, 19:54
@Aragorn33 No ja właśnie też zdziwiony jestem. Błąd jakiś. Po fazie grupowej może wejść
Tyyy to ja mam rozumieć,że jest ten Cancelo w końcu lidze mistrzów? Bo widać ze w rezerwach jest
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Kilotopy Dokładnie. Więc nadal nie wiemy na kogo trafimy. Na razie skupmy się na Elche bo ciężki mecz to może byc
0
@zbyglu A Arsaenalu nie zauwazyłem xd Tak to prawda. Czekam z niecierpliwością co sie wydarzy
0
Przecież jak Barca trafi na drabinkę niebieską to jest bardzo bardzo duża szansa że do finału dotrzemy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@kch Czy ja wiem. Dla mnie nawet Sporting by Real rozjechał. Ale niedługo się przekonamy
1
Czyli np załóżmy Real teraz trafi na Benfice i np wygra to może trafić albo na city albo na Sporting tak?
5
@kejdzi Araujo się trochę pogubił ale Wujas Flick ogarnie go. Ale to by była historia jakby bramę strzelił w jakimś ważnym meczu
4
Rapha nie tylko ty tak twierdzisz
2
Patrząc na rozstawienie to mamy szanse dojść do finału. No ale z boku patrząc na obronę będzie bardzo ciężko
0
Pedri 21,4 km? Nie no oszukują zdecydowanie
13
Śmiali się kibice Realu że Barca będzie w barażach grać. No ładne mi baraże xd Karma szybko za szczekanie ich dopadła
2
@Natalia12345 W piątek się przekonamy. Może szczęście nam dopisze i trafimy dobrze.
5
Podobał mi się dziś Bernal. Kurcze jakby wrócił do swojej poprzedniej formy to środek pomocy ładnie mamy obstawiony
1
@aiven Nie. Ja byłem pewny ze Real na każdego z baraży może trafić,ale jednak tak nie jest chyba. Real i Inter mogą trafić na Bodo lub sporting a później na City lub Sporting
0
@Guillegavira Aż się łezka w oku kręci
4
Trubin !!!!!!!!!
6
Hahahaha Ale Real czerwo łapie. Brawo !
10
Ależ piękny to wieczór. Niech trafi Real na Psg i do domu Real
5
Real w barażach na ten moment jhahahahaha
3
Ale piłka jest nieprzewidywalna. Real i Psg przeskoczyliśmy. Ładne jaja
1
Nie powinno być karnego dla nas według mnie
0
@Eriol123 No ładnie tam rozgrywa. Oby tak dalej
1
@Chudini123 I my drugą strzelamy
5
Ściery już 3 dostali
1
Jezu w końcu Pany. Jadymy z nimi !
0
Co ?! Eric czyżby kontuzja?
10
Ajjjj Eric jakby to weszło
3
Zawsze się męczymy ze słabymi druzynami. Nic nowego
0
@Aragorn33 No ja właśnie też zdziwiony jestem. Błąd jakiś. Po fazie grupowej może wejść
0
Tyyy to ja mam rozumieć,że jest ten Cancelo w końcu lidze mistrzów? Bo widać ze w rezerwach jest