@novy1899 No oczywiscie ze sie mija bo spinasz sie nie wiadomo o co. Bardzo dobrze Barca zagrala a ty juz swoje fochy pokazujesz. Kto ma dorosnac to ma. Ciesz sie z wyniku. Dobranoc :D
Zapaliło sie światełko nadziei. Jeszcze troszeczkę trzeba poprawić i utrzymać formę. Coz to byl za mecz ! Jestem dumny z chlopakow. Dobranoc wszystkim ! VeB !
0
@novy1899 No oczywiscie ze sie mija bo spinasz sie nie wiadomo o co. Bardzo dobrze Barca zagrala a ty juz swoje fochy pokazujesz. Kto ma dorosnac to ma. Ciesz sie z wyniku. Dobranoc :D
17
Zapaliło sie światełko nadziei. Jeszcze troszeczkę trzeba poprawić i utrzymać formę. Coz to byl za mecz ! Jestem dumny z chlopakow. Dobranoc wszystkim ! VeB !
0
@Sebolinho Hahah to pewnie szpicel z Madrytu XD
1
@novy1899 Juz misiu kolorowy do spanka xd
1
Pomimo wygranej smuci mnie ze Pedriego nie ma... Miejmy nadzieje ze to nic powaznego
0
Komentarz usunięty
0
@Chudini123 PRZEPRASZAM FERRAN XD
2
Wielkie KOOOOOOOOOOOOO ! REKIN !
6
@novy1899 Wstyd to ty takie komentarze pisac. Wyjazd chlopie
4
Nie wierze jaki Ferran tragiczny jest
2
No nie.... Pedri kontuzja.....
3
Pare niedociagniec jest u Barcy teraz,ale taka pilke chce aby grali
0
Uuuu Rekin wchodzi
0
@oyche Chyba to 1 xD
1
Olmo zamknal nam buzki wlasnie
0
@RymsonPL Nie no nie ma na szczescie xd
2
Co on tam jeszcze ten sedzia w Sluchawce slucha? Czerwieni nie ma
7
@Baranek163 Tak bedziemy go bronic
1
Co zrobil nie wierze
0
Dawaj lewciu ! Dajesz!
0
Olmo do czegos sie przydal XD Karny !
1
Kto takiego babola zrobil? Eric? xd
1
Jak mi ciebie Pedri brakowało
3
Raphinhaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!
0
Zaczyna sie... Ehhh oby odrobili
0
@Mroziu Siła wyższa tak zwana
0
@MirusAmisz Na kompie jestem i nie da sie usunac. Przynajmniej nie umiem xd
1
@nokia666 https://www.hesgoal.watch/
0
@xavi890 A kogo chciales tam dac? Casado co bez formy jest?
6
A jednak Garcia przy Pedrim. Mysle ze lepiej zagra niz Casado bo bez formy jest. Jedziemy z nimi ! Juz sie doczekac nie moge. VeB!