0

@novy1899 No oczywiscie ze sie mija bo spinasz sie nie wiadomo o co. Bardzo dobrze Barca zagrala a ty juz swoje fochy pokazujesz. Kto ma dorosnac to ma. Ciesz sie z wyniku. Dobranoc :D

17

Zapaliło sie światełko nadziei. Jeszcze troszeczkę trzeba poprawić i utrzymać formę. Coz to byl za mecz ! Jestem dumny z chlopakow. Dobranoc wszystkim ! VeB !

0

@Sebolinho Hahah to pewnie szpicel z Madrytu XD

1

@novy1899 Juz misiu kolorowy do spanka xd

1

Pomimo wygranej smuci mnie ze Pedriego nie ma... Miejmy nadzieje ze to nic powaznego

0

Komentarz usunięty

0

@Chudini123 PRZEPRASZAM FERRAN XD

2

Wielkie KOOOOOOOOOOOOO ! REKIN !

6

@novy1899 Wstyd to ty takie komentarze pisac. Wyjazd chlopie

4

Nie wierze jaki Ferran tragiczny jest

2

No nie.... Pedri kontuzja.....

3

Pare niedociagniec jest u Barcy teraz,ale taka pilke chce aby grali

0

Uuuu Rekin wchodzi

0

@oyche Chyba to 1 xD

1

Olmo zamknal nam buzki wlasnie

0

@RymsonPL Nie no nie ma na szczescie xd

2

Co on tam jeszcze ten sedzia w Sluchawce slucha? Czerwieni nie ma

7

@Baranek163 Tak bedziemy go bronic

1

Co zrobil nie wierze

0

Dawaj lewciu ! Dajesz!

0

Olmo do czegos sie przydal XD Karny !

1

Kto takiego babola zrobil? Eric? xd

1

Jak mi ciebie Pedri brakowało

3

Raphinhaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!

0

Zaczyna sie... Ehhh oby odrobili

0

@Mroziu Siła wyższa tak zwana

0

@MirusAmisz Na kompie jestem i nie da sie usunac. Przynajmniej nie umiem xd

1

0

@xavi890 A kogo chciales tam dac? Casado co bez formy jest?

6

A jednak Garcia przy Pedrim. Mysle ze lepiej zagra niz Casado bo bez formy jest. Jedziemy z nimi ! Juz sie doczekac nie moge. VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?