12

Barca wraca do domu ! Niesamowita wiadomość ! W końcu

3

Ja wierze Yamalowi i dzis cos usłyszymy

7

@GuillegaviraDokladnie. Ale bedzie z niego pozytek

9

Marcusa tak cisneli a zobaczcie jak asystuje. Trzeba sie cieszyc nawet z takich rzeczy !

13

Ale to bedzie aura jak wrocimy na Camp Nou i Barca zacznie grać

20

Nasz kot wraca pomiedzy slupki. W koncu

2

Z tego co pamietam w tamtym sezoinie Barca tez troche po czasie sie tak na maxa bujnęła. Oby tak bylo tym razem. Marzenie LM wygrac

0

Powiem tak : Nie uwierze dopoki oficjalki nie zobacze. Jesli tak ma wygladac zastepca Lewego to ja sie na to godze.Oczywiscie jesli fundusze na to pozwola

8

Dobre nowinki jesli Rapha,Garcia i Yamal wroca. Inaczej bedzie sie ogladalo ta Barce

11

Z Pedrim to tam spokojnie. To nasz diament

0

@Soetie A sory o Pedrim zapomnialem xd

0

Fermin ma zostac. Teraz jest najlepszym graczem obecnie w Barcelonie

20

Haha tak jest ! Wcale mi ich nie szkoda. Kuruj sie Yamalek Barcelońską metoda a nie jakimiś szczepionkami mongolskimi

2

No i bez środka żadnego zostaliśmy xd

1

Ale meczychooooo ! Dlatego dla takich meczy kocham football .Oby druga połowa była też taka ciekawa

2

@Adam065 Tego to nikt nie wie bo tu sie zmienia co 5 min wszystko xd

7

Z taka gra to my odpadniemy w Ćwierćfinale.

0

Brugge dobry zespol. Ale zobaczylbym Martina w 1 skladzie

13

A ja wcale sie nie zdziwie jak odejdzie

2

Bedzie na liscie powolanych to dopiero uwierze

8

A ten brzeszczot Jude to co tam robi? XD

3

Juz pokazał i pokazuje ze jest dla nas bardzo ważny

0

Niech wszyscy wroca bez zadnego pospiechu bo znowu kontuzja bedzie

4

Brawo Markusik !

1

Nooo jakaś manitka na te ostatnie smutne dla nas dni? Ja bym się nie pogniewał

1

Tak sobie oglądam teraz City z Bornami i wam powiem pomimo że Marcusa mamy to jeśli byśmy mieli pieniądze to powinniśmy zakupić Doku. Zwinny i dobrze gra chłopaczek

8

Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze on wraca. Tak samo Lewy,Olmo

1

Flick nie zostanie i to już mogę wam powiedzieć. Czy w trakcie sezonu zostanie ? Tego nie wiem. Ale każdy mądry wie że po Sezonie zawinie stąd

1

Mecz do zapomnienia. Do konca sezonu kupę czasu. Trzeba wyciągnąć wnioski, kontuzjowani niech zdrowi wracają i gramy do końca

9

@JaroCoach Wierz mi ze wygrana Barcy to tylko formalność

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?