Powiem tak : Nie uwierze dopoki oficjalki nie zobacze. Jesli tak ma wygladac zastepca Lewego to ja sie na to godze.Oczywiscie jesli fundusze na to pozwola
Tak sobie oglądam teraz City z Bornami i wam powiem pomimo że Marcusa mamy to jeśli byśmy mieli pieniądze to powinniśmy zakupić Doku. Zwinny i dobrze gra chłopaczek
12
Barca wraca do domu ! Niesamowita wiadomość ! W końcu
3
Ja wierze Yamalowi i dzis cos usłyszymy
7
@GuillegaviraDokladnie. Ale bedzie z niego pozytek
9
Marcusa tak cisneli a zobaczcie jak asystuje. Trzeba sie cieszyc nawet z takich rzeczy !
13
Ale to bedzie aura jak wrocimy na Camp Nou i Barca zacznie grać
20
Nasz kot wraca pomiedzy slupki. W koncu
2
Z tego co pamietam w tamtym sezoinie Barca tez troche po czasie sie tak na maxa bujnęła. Oby tak bylo tym razem. Marzenie LM wygrac
0
Powiem tak : Nie uwierze dopoki oficjalki nie zobacze. Jesli tak ma wygladac zastepca Lewego to ja sie na to godze.Oczywiscie jesli fundusze na to pozwola
8
Dobre nowinki jesli Rapha,Garcia i Yamal wroca. Inaczej bedzie sie ogladalo ta Barce
11
Z Pedrim to tam spokojnie. To nasz diament
0
@Soetie A sory o Pedrim zapomnialem xd
0
Fermin ma zostac. Teraz jest najlepszym graczem obecnie w Barcelonie
20
Haha tak jest ! Wcale mi ich nie szkoda. Kuruj sie Yamalek Barcelońską metoda a nie jakimiś szczepionkami mongolskimi
2
No i bez środka żadnego zostaliśmy xd
1
Ale meczychooooo ! Dlatego dla takich meczy kocham football .Oby druga połowa była też taka ciekawa
2
@Adam065 Tego to nikt nie wie bo tu sie zmienia co 5 min wszystko xd
7
Z taka gra to my odpadniemy w Ćwierćfinale.
0
Brugge dobry zespol. Ale zobaczylbym Martina w 1 skladzie
13
A ja wcale sie nie zdziwie jak odejdzie
2
Bedzie na liscie powolanych to dopiero uwierze
8
A ten brzeszczot Jude to co tam robi? XD
3
Juz pokazał i pokazuje ze jest dla nas bardzo ważny
0
Niech wszyscy wroca bez zadnego pospiechu bo znowu kontuzja bedzie
4
Brawo Markusik !
1
Nooo jakaś manitka na te ostatnie smutne dla nas dni? Ja bym się nie pogniewał
1
Tak sobie oglądam teraz City z Bornami i wam powiem pomimo że Marcusa mamy to jeśli byśmy mieli pieniądze to powinniśmy zakupić Doku. Zwinny i dobrze gra chłopaczek
8
Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze on wraca. Tak samo Lewy,Olmo
1
Flick nie zostanie i to już mogę wam powiedzieć. Czy w trakcie sezonu zostanie ? Tego nie wiem. Ale każdy mądry wie że po Sezonie zawinie stąd
1
Mecz do zapomnienia. Do konca sezonu kupę czasu. Trzeba wyciągnąć wnioski, kontuzjowani niech zdrowi wracają i gramy do końca
9
@JaroCoach Wierz mi ze wygrana Barcy to tylko formalność