3

@Deeespacito Lewy bimbru podobno napędził z przepisu dziadka na tę okazję

1

Swoją drogą ciekawe czy Alba już sobie szuka klubu w Europie czy może jakiś egzotyczny keirunek.
Wiadomo jaka jest przyczyna tej odstawki? Brak realizowania założeń taktycznych, brak zaangażowania? W sumie podejście Xaviego bardzo spoko i cieszy takie konkretne postawienie na Balde bo widać, mimo zdarzających się błędów, że potencjał ma ogromny

0

@Azi Pewnie będzie podwieszony. W ataku pozycyjnym zejście na środek, skrzydło dla Balde

20

Dajcie spokój z tym koszem, kto to widział piłkę w ręce łapać

19

@Rastafarnianin Takie najlepiej muszą strugać dzidę

0

Jaki jest wasz ulubiony bohater z filmu/książki?

2

@Kidd Może właśnie City? Pod skrzydłem Guardioli mógłby w pełni potencjał wykorzystać

2

Piękne zakończenie akcji przez Haalanda ale ta asysta mmm ciasteczko

0

O jezu ale brama Stonesa

0

O dziwne Real w końcówce wcisnął brame

0

Ale Meunier kaleczy

3

@bartas97 Swoją drogą jakie to jest przykre że społeczeństwo się jara takim syfem i robi celebrytów z tych troglodytów

0

@VegetaPolska Jak z kimś flirtuje a jakiś inny furiat ją męczy, bo jest dostępna, no to wyłącza status i może cię ignorować w opór, a ty nie stwierdzisz czy jest dostępna czy nie xD

1

@VegetaPolska Ukryty status aktywności

1

Marcysia Biernacka i jej sceny zazdrości w każdym odcinku Złotopolskich nie są już ani nudne, ani żenujące. One po prostu wkurzają. Ile można słuchać "Oj, Waldek, a co się stało? Pewnie masz jakąś babę na boku!" albo "Na tej Syberii to pewnie masz jakąś babę". Jak rany, ile można...

0

Kto waszym zdaniem zagrał wczoraj lepiej? Dembele czy Raphinha? Dembele może i zaliczał straty, ale wchodził w dryblingi, próbował ciągnąć grę i tworzyć przewagę. Raphinha za to w ogóle niewidoczny poza tym strzałem, jakoś totalnie rozkojarzony i bez takiego ognia w sobie

1

@DonMatteo901 A jakieś dodatki do tego? Mógłby więcej sypnąć, żyła jeden

5

Dobra kończymy. Pretensje możemy mieć tylko do siebie, ogólnie fajny meczyk. Mamy nauczkę przed rewanżem na CN, o doświadczenie będziemy bogatsi

1

@The Game 10 Antłan chociaż dobry w defensywie

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Pierwsza połowa zleciała w mgnieniu oka, drugą już się ciągnie jak flaki z olejem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Balonik pękł ale przyda się taki zimny kubeł wody bo zaczynaliśmy mocno odlatywać po meczach ligowych xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Generalnie nie graliśmy źle tylko chwilowy brak koncentracji wykorzystany, teraz załamka i dobranoc. Czas na zmiany

0

Pierwszy do zmiany powinien być Raphinha bo nic dziś nie wnosi

0

De czeeempioooons

0

Ciekawe czy będzie lewy bramke świętować jak już się uda

0

No to powinno siedzieć kurua

0

Insensywnoscia lekko odstajemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?