BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Deeespacito Lewy bimbru podobno napędził z przepisu dziadka na tę okazję
1
Swoją drogą ciekawe czy Alba już sobie szuka klubu w Europie czy może jakiś egzotyczny keirunek.
Wiadomo jaka jest przyczyna tej odstawki? Brak realizowania założeń taktycznych, brak zaangażowania? W sumie podejście Xaviego bardzo spoko i cieszy takie konkretne postawienie na Balde bo widać, mimo zdarzających się błędów, że potencjał ma ogromny
0
@Azi Pewnie będzie podwieszony. W ataku pozycyjnym zejście na środek, skrzydło dla Balde
20
Dajcie spokój z tym koszem, kto to widział piłkę w ręce łapać
19
@Rastafarnianin Takie najlepiej muszą strugać dzidę
0
Jaki jest wasz ulubiony bohater z filmu/książki?
2
@Kidd Może właśnie City? Pod skrzydłem Guardioli mógłby w pełni potencjał wykorzystać
2
Piękne zakończenie akcji przez Haalanda ale ta asysta mmm ciasteczko
0
O jezu ale brama Stonesa
0
O dziwne Real w końcówce wcisnął brame
0
Ale Meunier kaleczy
3
@bartas97 Swoją drogą jakie to jest przykre że społeczeństwo się jara takim syfem i robi celebrytów z tych troglodytów
0
@VegetaPolska Jak z kimś flirtuje a jakiś inny furiat ją męczy, bo jest dostępna, no to wyłącza status i może cię ignorować w opór, a ty nie stwierdzisz czy jest dostępna czy nie xD
1
@VegetaPolska Ukryty status aktywności
1
Marcysia Biernacka i jej sceny zazdrości w każdym odcinku Złotopolskich nie są już ani nudne, ani żenujące. One po prostu wkurzają. Ile można słuchać "Oj, Waldek, a co się stało? Pewnie masz jakąś babę na boku!" albo "Na tej Syberii to pewnie masz jakąś babę". Jak rany, ile można...
0
Kto waszym zdaniem zagrał wczoraj lepiej? Dembele czy Raphinha? Dembele może i zaliczał straty, ale wchodził w dryblingi, próbował ciągnąć grę i tworzyć przewagę. Raphinha za to w ogóle niewidoczny poza tym strzałem, jakoś totalnie rozkojarzony i bez takiego ognia w sobie
1
@DonMatteo901 A jakieś dodatki do tego? Mógłby więcej sypnąć, żyła jeden
5
Dobra kończymy. Pretensje możemy mieć tylko do siebie, ogólnie fajny meczyk. Mamy nauczkę przed rewanżem na CN, o doświadczenie będziemy bogatsi
1
@The Game 10 Antłan chociaż dobry w defensywie
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Pierwsza połowa zleciała w mgnieniu oka, drugą już się ciągnie jak flaki z olejem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Balonik pękł ale przyda się taki zimny kubeł wody bo zaczynaliśmy mocno odlatywać po meczach ligowych xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Generalnie nie graliśmy źle tylko chwilowy brak koncentracji wykorzystany, teraz załamka i dobranoc. Czas na zmiany
0
Pierwszy do zmiany powinien być Raphinha bo nic dziś nie wnosi
0
De czeeempioooons
0
Ciekawe czy będzie lewy bramke świętować jak już się uda
0
No to powinno siedzieć kurua
0
Insensywnoscia lekko odstajemy