0

@Majczel97 No to ewidentnie gruda haszu z Marakeszu była rozpalana

1

W Hiszpanii się sporo trawy jara nie? Może po prostu przed spotkaniem ci sędziowie walą bongo bo przecież to porażka co oni wyprawiają

1

Ahahah najpierw Elche anulowana brama zamiast użyty przywilej
Teraz chłop się przewraca o własne nogi i gol anulowany XD
Spain krejzi for futbol

0

Cavani dublet. Pięknie wykończył z głowy

2

Cavani z pierwszą bramką z karniaczka

0

Elche jeden atak, wrzutka po wolnym i cyk karny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pero1983 No może nie w tym sezonie jeszcze. Ale w końcu zaczyna to fajnie wyglądać. Oby tego Lino udało się wykupić

0

Ale kurcze ta Valencia gra ładną piłkę za Gattuso

0

@jeonek Ja póki co Danjume trzymałem na napastniku ale wrócę z roboty to właśnie chyba go sobie przerzucę na skrzydlo a tego Correę spróbuję na N

0

Gral ktoś informem Correi? Daje radę na N?

0

@Ghostface Od premiery 3 walkouty. Donnarruma, Kimmich i Rodri xD
Przycisnę fut champions w weekend to może w końcu coś da

1

Czy ktoś powiedział Pyszne pl

0

@norbi77 Jaki fajny bober

0

@PatrykBarca Ale w zimowym będą sprzedaże

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

20% z 0 to 0, na pewno się ucieszą

0

@Kitek1640 Za robote się weź

0

@Criss18Barca Fut companion czy jakoś tak

2

@Comentateiro A może celowo do tego dąży bo się cyka np. skoczyć z okna?

3

@Romario87 A to wszystko przez nas bo oglądając ich jak biegają za piłeczką nakręcamy spiralę

1

@Sensible Właśnie póki co GRA wygląda bardzo fajnie. Totalna świeżość w porównaniu do Bordalasa. Zobaczymy jak będzie w trakcie sezonu z wynikami ale styl calkiem spoko + jak pisałem mega zmiana pozytywna u Guilamona i Diakhabyego

0

Omonia dobrze zamurowana czy te United aż tak mizerne?

0

@Sensible A jak gra to nie strzela z 10m po czym wali samobója. Też wina Gattuso?
Akurat tam robotę fajnie wykonuje bo z takiego Guilamona zrobił naprawdę solidnego gracza, nie mówiąc już o pokrace Diakhabym
Nico miał fajne momenty w presezonie ale to tylko momenty. Nawet Kessie wtedy wyglądał spoko a tu kloc jakich mało

0

@icon3520 Nico który się nie łapie do składu Valencii?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A maszyna Artety dalej demoluje. Oby na nich nie trafić, chyba że w finale LE

0

I took the woo0o0o0o0ck to Poland

2

Może to i lepiej że nocke w robocie mam, człowiek nerwów zaoszczędził

1

Jaka brama Dembele? Bo robota niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?