BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Majczel97 No to ewidentnie gruda haszu z Marakeszu była rozpalana
1
W Hiszpanii się sporo trawy jara nie? Może po prostu przed spotkaniem ci sędziowie walą bongo bo przecież to porażka co oni wyprawiają
1
Ahahah najpierw Elche anulowana brama zamiast użyty przywilej
Teraz chłop się przewraca o własne nogi i gol anulowany XD
Spain krejzi for futbol
0
Cavani dublet. Pięknie wykończył z głowy
2
Cavani z pierwszą bramką z karniaczka
0
Elche jeden atak, wrzutka po wolnym i cyk karny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pero1983 No może nie w tym sezonie jeszcze. Ale w końcu zaczyna to fajnie wyglądać. Oby tego Lino udało się wykupić
0
Ale kurcze ta Valencia gra ładną piłkę za Gattuso
0
@jeonek Ja póki co Danjume trzymałem na napastniku ale wrócę z roboty to właśnie chyba go sobie przerzucę na skrzydlo a tego Correę spróbuję na N
0
Gral ktoś informem Correi? Daje radę na N?
0
@Ghostface Od premiery 3 walkouty. Donnarruma, Kimmich i Rodri xD
Przycisnę fut champions w weekend to może w końcu coś da
1
Czy ktoś powiedział Pyszne pl
0
@norbi77 Jaki fajny bober
0
@PatrykBarca Ale w zimowym będą sprzedaże
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
20% z 0 to 0, na pewno się ucieszą
0
@Kitek1640 Za robote się weź
0
@Criss18Barca Fut companion czy jakoś tak
2
@Comentateiro A może celowo do tego dąży bo się cyka np. skoczyć z okna?
3
@Romario87 A to wszystko przez nas bo oglądając ich jak biegają za piłeczką nakręcamy spiralę
1
@Sensible Właśnie póki co GRA wygląda bardzo fajnie. Totalna świeżość w porównaniu do Bordalasa. Zobaczymy jak będzie w trakcie sezonu z wynikami ale styl calkiem spoko + jak pisałem mega zmiana pozytywna u Guilamona i Diakhabyego
0
Omonia dobrze zamurowana czy te United aż tak mizerne?
0
@Sensible A jak gra to nie strzela z 10m po czym wali samobója. Też wina Gattuso?
Akurat tam robotę fajnie wykonuje bo z takiego Guilamona zrobił naprawdę solidnego gracza, nie mówiąc już o pokrace Diakhabym
Nico miał fajne momenty w presezonie ale to tylko momenty. Nawet Kessie wtedy wyglądał spoko a tu kloc jakich mało
0
@icon3520 Nico który się nie łapie do składu Valencii?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A maszyna Artety dalej demoluje. Oby na nich nie trafić, chyba że w finale LE
0
I took the woo0o0o0o0ck to Poland
2
Może to i lepiej że nocke w robocie mam, człowiek nerwów zaoszczędził
1
Jaka brama Dembele? Bo robota niestety