BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ArterkHD Ku Jezioru, Alienista, Top Boy jak nie widziałeś
Z animowanych Rozczarowani są spoko
4
No narazie bez efektu wow. Mocno przeciętne występy, a na lewym skrzydle potrafi całkiem zniknąć. Oby z czasem złapał lepszą formę i brał więcej odpowiedzialności na siebie w ataku
3
@Pawlak1992 Kounde powinien grac na PO. Bellerin dobry na cieniasów albo jako wariant ultraofensywny. Wczoraj dobre wejście zaliczył ale rywal rozbity, bez akcji ofensywnych
0
Lopetegui chyba sam się gubi. Wchodzi w przerwie Nianzou (nominalny SO) na SPD, przy czym Gudelj (nominalny SPD) zostaje na SO. Idzie akcja bramkowa Villarrealu środkiem, przez strefę, którą powinien blokować Nianzou. Geniusz.
Oczywiście po stracie bramki zamienili się pozycjami xD
3
@1996messi Wydaje się że nic poważnego bo normalnie schodził. Bardziej jakieś drobne dolegliwości mięśniowe
1
@Gwyn W poniedziałek do szkoły, trzeba się jakoś wybielać i mówić że to nie kindybał a kiełbasa śląska
0
Isco do Oliego i Sevilla prowadzi
0
Ciekawe czy w poniedziałek w szkole chłopaki z Krosna będą się chwalić jaki melanż nakręcili przy wódzie
1
Ale przyfasolil
0
@Messibestplayerintheworld Drugim był Alba xD
11
Gabriel jeszcze tańczy po bramce, jak on śmie
1
I zabawa się zaczyna, Saliba po różnym 1:0
2
@HighestInTheRoom I zabson mówiący o makaronie Penne który tak wymówił że oznacza penisa a nie makaron XD
2
@Katalonbar Bo na PSL głosują wioskowe żuliki spod sklepu które myślą że PSL zapewni im lepsze warunki na tej wiosce. Świniak będzie rósł 3x większy, a kury 5x więcej jajek narobią. A na wiosce jak to na wiosce, nawet jak się nic nie zmieni to nie ma co narzekac bo bimberek leczy wszystkie rany
0
Arsenal idzie po mistrza z panem trenerem Artetą także dziś gładkie zwycięstwo po zabawie na boisku
5
A i było narzekanie na Dembele, a jak wszedł Raphinha to na prawym skrzydle ani kreowania akcji, ani dryblingów, taka nuda i brak konkretów
2
Fati mam wrażenie że zginie w futbolu wraz z czasem. Obym się mylił ale totalnie nie widać już tego błysku. Ciągle zawahania, brak skuteczności i ta fizyczność na poziomie dziecka z gimnazjum
4
Co to jest za magik, boże
5
Przyśpiewka o Lewandowskim na CN, w pięknych czasach żyjemy
13
Pedri znów kapitalny mecz, cichy bohater dziś
0
I wjeżdża Gavi za Kessiego
1
@AdiKingu96 Wiem, ale nadal mam nadzieję że stanie się to normą w jego przypadku xD
1
Frenkie dziś mnie urzeka swoją grą. Wreszcie jest tam gdzie ma być, rozciąga grę, podejmuje trafne decyzje i stwarza zagrożenie strzałami z dystansu. W końcu gra tak jak powinien
Inna sprawa że to Elche, które w ddoatku gra w 10tke, ale ten występ robi nadzieję
2
Śmieszne jak jedna akcja może sprawić że chłop który się rusza jak mucha w smole, podczas drublingu sam się gubi zamiast podać do partnera na czystej pozycji itp staje się z miejsca bogiem
2
Depay do wora, wór do jeziora
Albo chociaż do Interu czy innego Juve
Zamknął morde, ale i tak jest cienki
1
Ależ piękna akcja, de Jong ładnie ją rozpoczął zmianą strony na prawo do Kounde
1
@ObiektywnyKibic121 Osama i Frenkie najlepszy, Depay samolub
2
De Jong wygląda dziś naprawdę bardzo dobrze
0
Kessie taki był hajpowany, nigdy Seria A nie oglądałem i myślałem że serio będzie konkret dzik w środku pola a tu póki co chyba tylko mecz z meksykańcami mu wyszedł xD
Oby nie wyleciał
0
Ale Balde ma depnięcie kurde