BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Maciej1078 Ale jak RSSS gra to nawet nie pogadasz, bo mecze to na flashcorze. Zawsze bawi ale to szkoda czasu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kapitan hawk Czas na dochodzenie i szukanie podszywek XD
3
@Kapitan hawk O dziwne że nie napisałeś nic o Ronaldo ani jego fanach, kibicu Barcelony xD
0
Coolio przy tym trybie życia i tak chyba długo pociągnął a klasyk klasyków i tak jest jeden
2
Dobra to tylko skończyć robotę i biegem na chate instalować fifke. Nie mogę się doczekać tych nerwów i wyklinania
0
Wymiana banana na ananasa
0
To teraz bunga bunga z panią premier o ile Silvio drygnie
0
Jakieś mordobicie jest ustalone po meczu? Tego łysego z Walii coś nosi przy linii
4
Krychowiak co poczarował
0
Wzrasta optymizm na mecz z Arabusami, może ugramy
0
Uuu Lewandowski pięknie
0
Jak tam Mbappe skąd to zwątpienie
2
Zielu to tak kurde przynajmniej półka wyżej od pozostałych dzisiaj. Widać różnicę
0
Widać że Czesiu pracował nad różnymi wariantami stałych fragmentów, zaskoczyli wszystkich
3
Uwielbiam przerwę na mecze reprezentacji. Wtedy człowiek docenia nawet mecze Atletico xD
0
@bari_94 Ale najlepsze jest to że to zawsze tak wyglądało XD
1
@gumaz Można nieco zamienic odpowiedzi? Przyjemnie byłoby pisać z Margot
( ͡◉ ͜ ʖ ͡◉)
4
@SinMistico Kadre to my może mamy nawet lepszą personalnie tylko potrzebujemy kogoś kto to ogarnie xD
0
Embolo Embolo Kante
0
Uuu Alba piękne wejście i wykończenia też jak zawsze bez szans pod górną siatke
0
Federer Nadal bla bla
Czekamy na mecz Messiego z Ronaldo w jednej drużynie na pożegnanie z futbolem. To byłoby piękne
0
@pt9 Jaki polecacie serial
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ja dziś kończę tydzien od 18 do 6 także tez już się nie mogę doczekać weekendu. A od poniedziałku 6-18. Uwielbiam jak ktoś rzuci l4 xD
0
Araujo swoją drogą i tak długo się trzymał bo on niestety co chwilę wypada przez jakieś drobne problemy
0
A Michałowa smutna
4
Najpierw wirus covid, teraz FIFA. Do czego zmierza ten świat
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@PatrychoO Zeby Puig mógł zagrać na tle europejskiego giganta i pokazać w końcu że talent eksplodował
0
Znacie jakieś seriale na Netflixie w klimacie Tabu i Alienisty? Najlepiej akcja osadzona w XIX wieku