1

@Maciej1078 Ale jak RSSS gra to nawet nie pogadasz, bo mecze to na flashcorze. Zawsze bawi ale to szkoda czasu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kapitan hawk Czas na dochodzenie i szukanie podszywek XD

3

@Kapitan hawk O dziwne że nie napisałeś nic o Ronaldo ani jego fanach, kibicu Barcelony xD

0

Coolio przy tym trybie życia i tak chyba długo pociągnął a klasyk klasyków i tak jest jeden


2

Dobra to tylko skończyć robotę i biegem na chate instalować fifke. Nie mogę się doczekać tych nerwów i wyklinania

0

Wymiana banana na ananasa

0

To teraz bunga bunga z panią premier o ile Silvio drygnie

0

Jakieś mordobicie jest ustalone po meczu? Tego łysego z Walii coś nosi przy linii

4

Krychowiak co poczarował

0

Wzrasta optymizm na mecz z Arabusami, może ugramy

0

Uuu Lewandowski pięknie

0

Jak tam Mbappe skąd to zwątpienie

2

Zielu to tak kurde przynajmniej półka wyżej od pozostałych dzisiaj. Widać różnicę

0

Widać że Czesiu pracował nad różnymi wariantami stałych fragmentów, zaskoczyli wszystkich

3

Uwielbiam przerwę na mecze reprezentacji. Wtedy człowiek docenia nawet mecze Atletico xD

0

@bari_94 Ale najlepsze jest to że to zawsze tak wyglądało XD

1

@gumaz Można nieco zamienic odpowiedzi? Przyjemnie byłoby pisać z Margot
(⁠ ͡⁠◉⁠ ͜⁠ ⁠ʖ⁠ ͡⁠◉⁠)

4

@SinMistico Kadre to my może mamy nawet lepszą personalnie tylko potrzebujemy kogoś kto to ogarnie xD

0

Embolo Embolo Kante

0

Uuu Alba piękne wejście i wykończenia też jak zawsze bez szans pod górną siatke

0

Federer Nadal bla bla
Czekamy na mecz Messiego z Ronaldo w jednej drużynie na pożegnanie z futbolem. To byłoby piękne

0

@pt9 Jaki polecacie serial

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ja dziś kończę tydzien od 18 do 6 także tez już się nie mogę doczekać weekendu. A od poniedziałku 6-18. Uwielbiam jak ktoś rzuci l4 xD

0

Araujo swoją drogą i tak długo się trzymał bo on niestety co chwilę wypada przez jakieś drobne problemy

0

A Michałowa smutna

4

Najpierw wirus covid, teraz FIFA. Do czego zmierza ten świat

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@PatrychoO Zeby Puig mógł zagrać na tle europejskiego giganta i pokazać w końcu że talent eksplodował

0

Znacie jakieś seriale na Netflixie w klimacie Tabu i Alienisty? Najlepiej akcja osadzona w XIX wieku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?