BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale weszło ładniutko
0
Centrostrzal rodem z ekstraklasy
1
@robsons23 Carlo zawodnik mdma, drops za dropsem
0
@kuz Zawsze jest nadzieja do 70 minuty xD
0
Kurde Abde to miała być bramka
0
I Bernardo na defensywnym sobie biega
0
United przy piłce, ledwo rozgrywają, a kibice City robią ole
Współczuję im XD
0
Sergi Gomez to chłopaczek od nas, nie?
2
Ale pięknie to uderzył
10
Fergusona to najbardziej szkoda że musi ten paździerz oglądać kolejny rok z rzędu xD
1
@draxidox Kumple czekają xD
1
Ale to było piękne. Podanie i wykończenie
0
Typ z Viaplay chyba po raz kolejny na Fodena mówi Grylisz
Prawie jak kiedyś Szpaku Messiego z Maradoną mylił
0
@Coutinho007 W świecie poziomek on to poziom
0
Defensorzy ewidentnie chcą podnieść Pepuli cisnienie
6
@Rust_Cohle Ktoś musi pomóc utrzymać ten wielki mental na ławce
2
Oglądam sobie Valencie i widzę że La Liga już chyba zrezygnowała ze wspierania Ukraińców. Flaga ukraińska przy grafice z wynikiem gdzieś zniknęła, teraz hype na Indonezję
0
Co z Rodrim w City? Jakiś uraz?
2
Ten mecz to paździerz jakich mało. Ważne że są 3 punkty i trzeba o tym widowisku zapomnieć jak najszybciej. Lewy Gavi i Stegen na plus
1
Mallorca walnęła solidny autobus ale ile tracimy jak nie ma Erica w składzie. Nie ma kto wyprowadzić tej piłki czy zaskoczyć jakimś szybkim przerzutem
0
Boże święty, wchodzi spokój na boisko. Nareszcie xD
3
Kessie do zmiany na już. Chłop jest poza grą a jeśli dostanie piłkę to nie jest w stanie zrobić nic poza podaniem do tylu lib w poprzek
0
@FCB_dimiC Busquets akurat top bo kreuje, rozciąga i rzuca prostopadłe
1
Kessie w ogóle gdzieś biega w strefie między napastnikiem a prawoskrzydłowym. Dziwna taktyka bo w ogóle nie jest pod grą jeśli chodzi o rozgrywanie ani za bardzo nie pomaga w defensywie. Jedno przedłużenie piłki do Lewego sam na sam mu wyszło, a tak to strasznie surowy piłkarz. Zastanawiam się co jest jego atutem poza tym że biegac potrafi
0
@Nazio87 A jak mecz spokojny to doliczy 8 bo kazali xD
1
Uuu zadymka fiu fiu fiu
0
@Tuc Wejdzie po kursie 1.0
5
Kurde jaki ten Fati się zrobił ociężały i bez werwy
0
De Galarreta będzie dziś zagrożeniem
0
@TR3YWAY Wytrwałem w takim trybie półtora roku xD
Ciężko było łączyć z alkoholizmem