0

Ale weszło ładniutko

0

Centrostrzal rodem z ekstraklasy

1

@robsons23 Carlo zawodnik mdma, drops za dropsem

0

@kuz Zawsze jest nadzieja do 70 minuty xD

0

Kurde Abde to miała być bramka

0

I Bernardo na defensywnym sobie biega

0

United przy piłce, ledwo rozgrywają, a kibice City robią ole

Współczuję im XD

0

Sergi Gomez to chłopaczek od nas, nie?

2

Ale pięknie to uderzył

10

Fergusona to najbardziej szkoda że musi ten paździerz oglądać kolejny rok z rzędu xD

1

@draxidox Kumple czekają xD

1

Ale to było piękne. Podanie i wykończenie

0

Typ z Viaplay chyba po raz kolejny na Fodena mówi Grylisz
Prawie jak kiedyś Szpaku Messiego z Maradoną mylił

0

@Coutinho007 W świecie poziomek on to poziom

0

Defensorzy ewidentnie chcą podnieść Pepuli cisnienie

6

@Rust_Cohle Ktoś musi pomóc utrzymać ten wielki mental na ławce

2

Oglądam sobie Valencie i widzę że La Liga już chyba zrezygnowała ze wspierania Ukraińców. Flaga ukraińska przy grafice z wynikiem gdzieś zniknęła, teraz hype na Indonezję

0

Co z Rodrim w City? Jakiś uraz?

2

Ten mecz to paździerz jakich mało. Ważne że są 3 punkty i trzeba o tym widowisku zapomnieć jak najszybciej. Lewy Gavi i Stegen na plus

1

Mallorca walnęła solidny autobus ale ile tracimy jak nie ma Erica w składzie. Nie ma kto wyprowadzić tej piłki czy zaskoczyć jakimś szybkim przerzutem

0

Boże święty, wchodzi spokój na boisko. Nareszcie xD

3

Kessie do zmiany na już. Chłop jest poza grą a jeśli dostanie piłkę to nie jest w stanie zrobić nic poza podaniem do tylu lib w poprzek

0

@FCB_dimiC Busquets akurat top bo kreuje, rozciąga i rzuca prostopadłe

1

Kessie w ogóle gdzieś biega w strefie między napastnikiem a prawoskrzydłowym. Dziwna taktyka bo w ogóle nie jest pod grą jeśli chodzi o rozgrywanie ani za bardzo nie pomaga w defensywie. Jedno przedłużenie piłki do Lewego sam na sam mu wyszło, a tak to strasznie surowy piłkarz. Zastanawiam się co jest jego atutem poza tym że biegac potrafi

0

@Nazio87 A jak mecz spokojny to doliczy 8 bo kazali xD

1

Uuu zadymka fiu fiu fiu

0

@Tuc Wejdzie po kursie 1.0

5

Kurde jaki ten Fati się zrobił ociężały i bez werwy

0

De Galarreta będzie dziś zagrożeniem

0

@TR3YWAY Wytrwałem w takim trybie półtora roku xD
Ciężko było łączyć z alkoholizmem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?