0

@Ghostface Aha a ja pykam składem za 20k a mój najlepszy traf to Parejo XD

0

Ogląda ktoś Juve? Di Maria się połamał?

2

@BorzyKrzys A z drugiej strony fajnie jak ktoś prywatnie pisze to co uważa xD To są ludzie i mają prawo robić rzeczy jak zwykły szary człowiek. Kurdej-Szatan chyba całkowicie odsunięta za ten jeden wpis. Nuda i potrzeba dostosowania się do czegoś bo komuś tak wygodnie

0

Pewny marsz po mistrzostwo

1

Wiele komentarzy jest o tym, że akcja pro lgbt przed mundialem w Katarze, gdzie są bany dla homo i to jest chyba najbardziej rozsądne wyjaśnienie xD

3

Za żadne włosy nie szarpało się tak dobrze jak za te kręcone

0

@okiemtypera_lucaxx95 Antonio Rudiger

0

@Rewolucja123 Ewidentnie ciężarówka z paliwem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@jacobFCB A i góra dzikowiec, Chełmiec, Skalnik, Ostra Mała

0

@jacobFCB Park miniatur w Kowarach spoczko jest

0

@jacobFCB Kolorwe jeziorka, zamek w Bolkowie, podziemia w Kamiennej Górze, Głazy krasnoludków, Opactwo w Krzeszowie, domki tkaczów w Chełmsku, Zadzierna, jezioro bukówka.
Akurat moje rodzinne okolice ale jakbyś chciał gdzieś dalej to dużo więcej opcji w Karpaczu

0

@Dejwol W porywach jest 8 sztuk. Nie szkoda bo jestem alkoholikiem od 6 lat (a mam 24)
Poza tym można miło porozmawiać i się wyluzować rozmawiając przy bronku

4

@pt9 Bo po 20stce organizm potrzebuje narkotyków do picia

3

@gumaz Okres 18-20 lat była walona wóda grubo na weekend, teraz bym nie dał rady tyle za jednym zamachem wychlac.
Za to teraz codziennie po 3 piwka więc w sumie jeden pies

2

@Colon Shola Ameobi

4

Bytka abo ne bytka - to je zapytka

1

@jacobFCB Borsuka tego co jajami w okno stuka,
Niedźwiedzia tego co włożył pyte w śledzia

0

@Medium A profilem by pasował? Bo Serie A to właśnie tylko raz na rok zetknę przy okazji LM

0

Tonali w miejsce Busquetsa? Byli w ogóle jakoś szerzej znani Włosi w Barcelonie?

2

@sendesara Mikel Arteta ale to najpierw wygra LM z Arsenalem

2

@P33ck Napoli czarny koń z Pietrkiem po puchar

0

Ciekawe co tam u Koemana, jak zdrówko i nastrój

1

@Medium Będzie magik

37

@MesQueUnClub96 No udowodnił z Mallorca że nie, nie powinien

0

Pokoj jego uszy

1

Niedziela wieczór humor gituwa

0

Kamerzysta pudłuje, Lewy by trafił

0

XDDDDD no zaskoczenie. Najlepszy byłby taki scenariusz w 90 minucie

1

Abde zakończył występ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?