BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghostface Aha a ja pykam składem za 20k a mój najlepszy traf to Parejo XD
0
Ogląda ktoś Juve? Di Maria się połamał?
2
@BorzyKrzys A z drugiej strony fajnie jak ktoś prywatnie pisze to co uważa xD To są ludzie i mają prawo robić rzeczy jak zwykły szary człowiek. Kurdej-Szatan chyba całkowicie odsunięta za ten jeden wpis. Nuda i potrzeba dostosowania się do czegoś bo komuś tak wygodnie
0
Pewny marsz po mistrzostwo
1
Wiele komentarzy jest o tym, że akcja pro lgbt przed mundialem w Katarze, gdzie są bany dla homo i to jest chyba najbardziej rozsądne wyjaśnienie xD
3
Za żadne włosy nie szarpało się tak dobrze jak za te kręcone
0
@okiemtypera_lucaxx95 Antonio Rudiger
0
@Rewolucja123 Ewidentnie ciężarówka z paliwem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@jacobFCB A i góra dzikowiec, Chełmiec, Skalnik, Ostra Mała
0
@jacobFCB Park miniatur w Kowarach spoczko jest
0
@jacobFCB Kolorwe jeziorka, zamek w Bolkowie, podziemia w Kamiennej Górze, Głazy krasnoludków, Opactwo w Krzeszowie, domki tkaczów w Chełmsku, Zadzierna, jezioro bukówka.
Akurat moje rodzinne okolice ale jakbyś chciał gdzieś dalej to dużo więcej opcji w Karpaczu
0
@Dejwol W porywach jest 8 sztuk. Nie szkoda bo jestem alkoholikiem od 6 lat (a mam 24)
Poza tym można miło porozmawiać i się wyluzować rozmawiając przy bronku
4
@pt9 Bo po 20stce organizm potrzebuje narkotyków do picia
3
@gumaz Okres 18-20 lat była walona wóda grubo na weekend, teraz bym nie dał rady tyle za jednym zamachem wychlac.
Za to teraz codziennie po 3 piwka więc w sumie jeden pies
2
@Colon Shola Ameobi
4
Bytka abo ne bytka - to je zapytka
1
@jacobFCB Borsuka tego co jajami w okno stuka,
Niedźwiedzia tego co włożył pyte w śledzia
0
@Medium A profilem by pasował? Bo Serie A to właśnie tylko raz na rok zetknę przy okazji LM
0
Tonali w miejsce Busquetsa? Byli w ogóle jakoś szerzej znani Włosi w Barcelonie?
2
@sendesara Mikel Arteta ale to najpierw wygra LM z Arsenalem
2
@P33ck Napoli czarny koń z Pietrkiem po puchar
0
Ciekawe co tam u Koemana, jak zdrówko i nastrój
1
@Medium Będzie magik
37
@MesQueUnClub96 No udowodnił z Mallorca że nie, nie powinien
0
Pokoj jego uszy
1
Niedziela wieczór humor gituwa
0
Kamerzysta pudłuje, Lewy by trafił
0
XDDDDD no zaskoczenie. Najlepszy byłby taki scenariusz w 90 minucie
1
Abde zakończył występ