1

@Popitek12 Masz rację, to bezsens. Odpuść studia, olej nauke, szybko przejdź giereczkę i wróć do obowiązków. Należy ci się odpoczynek i relaks psychiczny

2

0

@esem91 Amerykański raper Takeoff, jeden z członków zespołu Migos (w pewnym momencie niezwykle popularni) został zastrzelony podczas imprezy w Houston. Quavo podobno tylko ranny. Mogło pójść o 7k dolców co by było mega śmieszną ceną za życie

3

Takeoff z Migosow zastrzelony. No szkoda szkoda ale w Ameryczce to się można wszystkiego spodziewać

0

@kynio302 I to oznacza w praktyce? Jakie będą skutki?

1

@Emhyr Ja nachlany rano sie kładłem spać i myślę aaa zagram to co jest do 1h jak sie przebudze to może wejdzie

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMzAzMjAxMTQwMDqfEv4_VKR_Y0JlBJM%3D

Nie został rozegrany to niech rozliczają po 1.0 będzie na ruchy

0

Komentarz usunięty

24

@PatrychoO A Puig by miał dla Pikeja już naszykowane, rozsznurowane i nawet wypachnione

3

Napoli co za forma. Chyba czas wrzucić chłopaków na kupon w następnym meczu to będzie potknięcie

7

@Deviler Myślisz że się nie rozpiją z Robertem? Dwóch Polaków za granicą to jednak ryzyko

0

@Emhyr Delefele też w końcu odpalił

0

@Kengo Sevilla Vallecano +2.5 za 2.30

0

Od 30h awaria internetu, jakiś dramat XD Wreszcie po robocie, odetchnąć by się chciało, fut champions do zagrania a tu trzeba się nachlac żeby czas jakoś zleciał

0

@Explode No pipa i błazen. Z filipkiem zjedzony, od guziora luj ogłuszacz w parku, akcja z bagażnikiem z dixonami czy kimś tam. Ale jak wyżej pisałem chłop wniósł wiele fajnego i świeżego na rynek w pewnym momencie + niezapomniana zwrota o zdjęciach cycka gdy miał 14 lat u pionierów trapu w Polsce ALCMDZ


0

Zawsze mnie zastanawia jak zaczynam karierę w fifie kim jest ten tajemniczy Hiroki Abe. Może Barcy B nie śledzę za mocno ale chyba nigdy w życiu o nim nie słyszałem a zawsze w karierce siedzi w składzie xD

0

@BorzyKrzys A tam, nie męcz chłopa.
Ja jestem jego rocznik i kurde zbiegło mi się jego dorastanie z moim. Pierwsze gościnki u Alcomindzów, pierwsze bangiery to był sztosik.
Aby śmierć miała znaczenie dla mnie w ogóle przekozak album bo najlepsze akcje i melanże przy tym wspominam. Później mu się za bardzo odkleilo bo jest po prostu za głupi, jak cały ten geng.
Tak czy siak młody Bedoes a przede wszystkim młody Zabson to było coś pięknego. Szkoda że teraz asluchalni ale tak bywa

0

@BorzyKrzys I took the woo0o0o0o0ck to Poland
Już chyba i tak farfocle 2115 coś nagralo więc [*]. Dobrze chociaż że Ozzy był pierwszy

3

@jeyx77x A czego oczekujesz od gry? Co by cię zadowolilo? Dla mnie FIFA jest jaka jest ale to gra i zawsze będzie się różnić od rzeczywistości xD Na błędy osobiście w 23 nie trafiłem

1

@draxidox Mam na sobie nowy sweter
Jaca trendsetter
Wszystko fituje mi jak parma do rukoli

0

Nie oglądałem więc czekam na opinie. Jak wyglądał Kessie? Dalej zagubiony?

3

Bayern dla nas niczym taki szkolny prześladowca. Niby coś tam w wakacje się poćwiczyło ale potem i tak wpier*ol na każdej długiej przerwie

0

Kolejny mecz z Bayernem i znów nocka w tyrze, uffff

1

@barcanawieki Do roboty. Za robotę się weź

3

@don'T.R.I.P.e A bo wszystko teraz to wychodzi jak spod szyldu fabryki robotów. Mało kreatywności, przebojowości i magii. Gdzieś ten pierwiastek który sprawiał że zawodnik był wyjątkowy zanikł

0

@MesQueUnClub_87 Dobry koks dobrze konserwuje

1

0

@majkel02 Gra słabo to się go krytykuje. Jesli jest ona konstruktywna to gdzie problem? Bardziej otaczanie kogoś jakimś parasolem ochronnym jest śmieszne jeśli chłopak ma problem z jednym udanym dryblingiem, czy przyjęciem piłki. Franek był jechany bo grał jak dziad, teraz jest wychwalany pod niebiosa, bo gra kapitalnie. To też chyba normalne. Każdy kto ocenia robi to oglądając jego grę a nie patrząc na to czy jest młody, czy sympatyczny albo ładny xD

2

O Kessiem w ogóle zapomniałem że na boisku jest xD

1

Pedri ma zprdl u Xaviego niczym Ukrainiec w Januszexie na umowie zleceniu

0

@Pampek1994 @wierbafcb A wiesz dokładnie o co chodzi? Bo na flashcorze napisane że piłkarze zaczęli grać mecz treningowy w swoim protescie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?