BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
45
Ale Ronaldo odpalił XDDD Frustracja się wylała, o Rooneyu najlepsze
Jeszcze niech Messi wygra MŚ to chłop się chyba zastrzeli
5
Milik i ostatni mecz przed mundialem. Kusi los
1
Co robił Elon Musk w Kambodży w latach 1975-79?
1
@PatrychoO Grealish jak nic
0
@draxidox W sensie że ta baba to ten chłop tylko z peruka i mejkapem?
1
@MesQueUnClub_87 No nie wierzę co za fart xD
5
Ale się Lucho odkleił z tym Fatim XD
11
@Benz Zdecydowanie top
1
@pride98 przecież mati i spidzik jest dla marginesu społecznego co ich nie stać na kokosa. Nie warto nawet tykać
Albo dla młodych narkusow z technikum co po zrzutce wygrzebują 20zl na gieta prądu xD
1
@pride98 mój stary zginął w wyoadku jak mialem 15 lat, dzięki
0
Z czym walicie jagerka oprócz energoli i czystych szotów?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No ładnie ładnie. Zlatan miał rację i teraz Pepula będzie kisić Hochlanda na ławce żeby się za bardzo nie poczuwał
3
@Zoker A ty w jaki sposób się witasz w pracy? Normalny sposób
1
Uffff, dobrze że to uznali bo by było szkoda tak cudowną bramkę anulować. Pięknie to zrobili
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Xavi Ball, motywacja w przerwie, jedziemy z cyganami
Ale Ferran tutaj zrobił naprawdę wiele aby ta bramka wpadła
26
Tylko geniusz Dembele może nas dziś uratować
2
Wynik frustacji, nieuwaga albo głupota. Zupełnie to niepotrzebne, ale sędzia nie mógł zrobić tutaj nic innego
1
@gaucho104 Skarpetki majteczki staniczki. Ludzie za to płacą
0
No ewidentny karny. Gdyby nie ręka to chłop by miał sam na sam
1
@wojtekfcb79 No jak to sędzia im nie pomaga? Chyba smerdzisz jakims podszytym madyciakiem XDD
0
Mental odszedł ale duch pozostał
0
@talizmo A na trybunach Emanuela Orlandii czy jak jej było
0
Ale mecz z United by obejrzał
0
@Mow_mi_Douglas Przecież napisałem że odnoszę się do tego nie wiedząc ile jest w tym prawdy
No ale po Fatim było widać to np po zejściu i jak się skarżył Ericowi na ławce
0
Podają informacje że tu Raphinha niezadowolony i zazdrosny o Dembele, Fati płacze i rozgląda się za klubem. Niewiadomo ile w tym prawdy ale jak jest w tym coś to tylko pokazuje jakie to są dziady, które w dodatku nie są w stanie niczego zaoferować na boisku.
Taki Ferran, jak do ławki był przyklejony, to wchodził, próbował i starał się jak mógł, aby wywalczyć miejsce swoją grą i ostatnio zaliczył nawet trochę lepsze występy. Zero informacji o jakimś niezadowoleniu bo pewnie był świadomy tego ile partaczył akcji i próbował przekonać grą. Minuty dostaje każdy i ma możliwość przekonać trenera ale lepiej płakać i narzekać jak kiedyś Stegen gdy nie mógł Bravo wygryźć
1
@Pawci023x Polska, ty antypolaku
3
@Kuba_1 Ale że się Sebek Mila złapał na fotkę
0
Weźcie tego buca już z europejskiego futbolu pogońcie