0

Ciekawe czy Szczęsny za wczorajszy performance z synem Liamem już sobie zapewnił jakąś nagrodę dla najlepszego bramkarza (o ile taka jest)

6

@Kondziubarca Wybór jest prosty. Lewy czas na emeryturę

0

Chyba się nie pojawiła żadna gwiazda na tych MS o którą będą się bić kluby w zimowym okienku no nie?

3

@Sulimo Dupa by piekła zbyt mocno xD

0

Chociaż przestaną na tych fujarach trąbić i bębnić

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mokebe też był z Senegalu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janiama A mi się wydaje że celowy był to strzał. Taki Ozil bounce

6

@Danny Gaucho To może być gol do trumny

0

Grosicki nagabuje Dembele na wódke. Grosik zostaw go bo nabawi się kontuzji wątroby

4

I pomyśleć że Real takiego cracka wziął rok temu za darmo. Piękny Mbapep

0

@AlexDark00 napastnik żyje z podań o.0

1

Turbo Grosik na last dance. Rajd po skrzydle i brameczka siedzi

0

Francuzi przyjechali, może wytłumaczą Czesiowi że takie gajerki są passe

8

Kounde ocieka dripem

0

Robercik to jest to. Musiszz

0

@GeneralXavi Giroud prędzej albo Dembele

1

Żelipapą ostra jazda z żabojadami dziś, bez taryfy ulgowej

0

Jeszcze jedna i na kangurze wjazd do kolejnej rundy

6

Szczerze to gra Argentyny jest nudna, powolna i bez pomysłu. Ciężko się to ogląda. Brak skrzydłowych, w srodku klepanko. Może taka ich taktyka, może i się rozpędzą, ale narazie nie wyglądają mocno. Szybki doskok imponuje ale to chyba tyle

2

@MesQueUnClub96 Hiszpania twardo. W każdym z trzech spotkań nie śpiewali hymnu

1

@kondzix2115 Reprezentacyjna piłka może i tak. W sumie to poza wielkimi imprezami mało mnie to interesuje, ale klubowa niezmiennie od lat na tym samym poziomie zainteresowania

6

3 grudnia 1977 urodził się Adam Małysz. Janne Ahonen na następnych zawodach cię pokonam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@IronSanHybrid Ten jeden znajomy zawsze:

0

Ej czemu temu medykowi plecy pękły?

0

Hymnem Brazylii powinna być jakaś ostra latynoska piosenka, a zamiast dzieci powinny tam wywijać dupskami brazylijskie foczki

2

@Medium Po dzisiejszym meczu i popisie tych dwóch będą się należeć wielkie gratulacje Artecie za ukształtowanie tych chłopaków

0

Pewnie było już x razy ale gdzieś nie śledziłem tego info więc zapytam. Do kiedy Neymar będzie pauzował? Wróci na 1/8?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?