BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy Szczęsny za wczorajszy performance z synem Liamem już sobie zapewnił jakąś nagrodę dla najlepszego bramkarza (o ile taka jest)
6
@Kondziubarca Wybór jest prosty. Lewy czas na emeryturę
0
Chyba się nie pojawiła żadna gwiazda na tych MS o którą będą się bić kluby w zimowym okienku no nie?
3
@Sulimo Dupa by piekła zbyt mocno xD
0
Chociaż przestaną na tych fujarach trąbić i bębnić
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mokebe też był z Senegalu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janiama A mi się wydaje że celowy był to strzał. Taki Ozil bounce
6
@Danny Gaucho To może być gol do trumny
0
Grosicki nagabuje Dembele na wódke. Grosik zostaw go bo nabawi się kontuzji wątroby
4
I pomyśleć że Real takiego cracka wziął rok temu za darmo. Piękny Mbapep
0
@AlexDark00 napastnik żyje z podań o.0
1
Turbo Grosik na last dance. Rajd po skrzydle i brameczka siedzi
0
Francuzi przyjechali, może wytłumaczą Czesiowi że takie gajerki są passe
8
Kounde ocieka dripem
0
Robercik to jest to. Musiszz
0
@GeneralXavi Giroud prędzej albo Dembele
1
Żelipapą ostra jazda z żabojadami dziś, bez taryfy ulgowej
0
Jeszcze jedna i na kangurze wjazd do kolejnej rundy
6
Szczerze to gra Argentyny jest nudna, powolna i bez pomysłu. Ciężko się to ogląda. Brak skrzydłowych, w srodku klepanko. Może taka ich taktyka, może i się rozpędzą, ale narazie nie wyglądają mocno. Szybki doskok imponuje ale to chyba tyle
2
@MesQueUnClub96 Hiszpania twardo. W każdym z trzech spotkań nie śpiewali hymnu
1
@kondzix2115 Reprezentacyjna piłka może i tak. W sumie to poza wielkimi imprezami mało mnie to interesuje, ale klubowa niezmiennie od lat na tym samym poziomie zainteresowania
6
3 grudnia 1977 urodził się Adam Małysz. Janne Ahonen na następnych zawodach cię pokonam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@IronSanHybrid Ten jeden znajomy zawsze:
0
Ej czemu temu medykowi plecy pękły?
0
Hymnem Brazylii powinna być jakaś ostra latynoska piosenka, a zamiast dzieci powinny tam wywijać dupskami brazylijskie foczki
2
@Medium Po dzisiejszym meczu i popisie tych dwóch będą się należeć wielkie gratulacje Artecie za ukształtowanie tych chłopaków
0
Pewnie było już x razy ale gdzieś nie śledziłem tego info więc zapytam. Do kiedy Neymar będzie pauzował? Wróci na 1/8?