BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Marokańczycy wyszli na ulice Francji xD
1
Uwaga włączam mecz
4
@P33ck I jeszcze ten z Migos
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Bartula Do naszego Ruperta też się spultał. Wychodzą geny terrorysty
0
Te mistrzostwa są ustawione pod to aby w finale zobaczyć ostateczne starcie Messi Ronaldo
0
@BulaKG Albo ta impotencja w ofensywie to wina de Jonga
1
Jak patrzę na tą Holandię to mam wrażenie że Xavi się wzoruje na van Gaalu
10
Ale co Tite gołębia zatańczył to jego
2
Może jakaś bomba z dystansu Modrica uratuje Chorwatów
1
Militao jak te spodenki podciągnął xD
4
Dobrze że w ofensywie mają łby wymalowane bo by Szpaku z Pele mógł wyskoczyć
0
@Emhyr Lepiej dla szpaka bo już i tak się gubi kto jest kim
1
Ale ten drewniak co wszedł na 9 w Chorwacji jest wybitny, po samych ruchach widać
4
Ale jaja za takie coś to powinna być żółta z miejsca
1
Przecież musiał być karny xD Co to ma być. Opadająca pilka prosto w łapę
11
@TR3YWAY Takie były wybory
0
Widać że się bimbru ochlali po wygranej z Koreą bo cali mokrzy, bez werwy i pomysłu
1
Modric stary dziad ale zapieprza jak motorynka
2
Raphinha i ta jego mierność w przyjęciu
0
Pytanie czy to będzie zbawienie czy następny do kolekcji typ za którego po jednym sezonie będziemy szukać zastępstwa bo nie będzie ogarniał podstawowych rzeczy. Kounde naprawdę wygląda fajne na PO, w reprezentacji potwierdza
7
@KrychaFCB 'On nie jest mały, po prostu ona ma wielkie łapy 'XD
0
@FcBarcelonaFanMSN Statystki to największe kłamstwo, zwłaszcza patrząc na te wielkie transfery z bundesligi xD
0
@WiernyDoKoncaFCB A on coś gra? Błyszczy? Omijają go kontuzje? Bundesligi nie oglądam ale te zachwyty aż ciekawią
2
@AmigoBlancos Wyslij zdjęcie naganiacza
6
https://zapodaj.net/images/7caa4a6f8266c.jpg
I wszystko jasne
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mr Barca Przeciez to ma być maks 90 dni xD
1
@ToWinaSedziego Dowożenie dragów tranzystorom to w ogóle inna bajka
13
@ToWinaSedziego Wprowadzili cię w błąd kolego ale miło że się dzielisz doświadczeniem