1

O Juanfran to dopiero była menda

4

@Faro Opanuj się, to 3 ligowcy

6

I to jest powrót

1

Ale pośmieszkowali komentatorzy xD

0

@tbas Dobrze wiesz że takie wytłumaczenie jest najprostsze i bezrefleksyjnie możesz iść dalej zadowolony. Prawda jest jednak taka że w każdej plotce coś jest i widać to w zachowaniu Fatiego. Wypowiadał się zresztą w trakcie mundialu że chciałby więcej minut. A inna sprawa że agenci zawodników lubią takie kontrolowane wypuszczanie informacji aby po prostu dbać o jego interes

0

@tbas Menedżerowie piłkarza tak robią a co ty myślisz

5

Fati XD Gościu się potyka o właśne nogi, jeszcze puszcza w media jakieś info o tym że wymaga większej liczby minut. Najpierw niech udowodni że zasługuje po wejściu z ławki. Bardzo dobrze Xavi, temperuj gnoja

0

@kakusus Viaplay mogłoby przejąć LL i byłoby cudownie. Pomijam puchary ale dwie ulubione ligi w jednym miejscu by mnie w pełni zadowoliły

15

@Kamilos84 Lepsze polskie gówno w polu niż fiołki z Neapolu

1

@Mario96w Dokładnie. Ja brałem dwa lata temu lapka za niecałe 2k głównie pod studia. Prezentacje, jakieś notatki w wordzie itp. Dłużej się zbierał niż telefon

1

@koksik2700 Lepszy Dembele co chociaż próbuje wziąć na siebie ciężar gry niż taki Raphinha bezjajeczny

2

@vangoor A pójdziesz na budowę i zarobisz 6k. Tylko później 5 z tego przepijesz

0

@Schoogs Właśnie ogarnąłem, szkoda chłopa. Niech wraca i odpala będzie ciekawiej

3

@Encore I to jeszcze dupy wejscie przypadkowe po slizgnięciu xD To trzeba mieć farta

0

Dlaczego Sancho nie jest powoływany? Na flashcore po raz kolejny info o złym przygotowaniu. Jest aż tak beznadziejny fizycznie czy jakieś problemy może zdrowotne?

2

Arsenal gniecie, bardzo dobrze

2

Torre, Kessie i Fati obowiązkowo pełne 90 minut z tymi amatorami. Jesli Kessie i Fati dalej będą sie potykać o własne nogi to naprawdę trzeba będzie myśleć o totalnym odstawieniu ich na bok bo ile można.
Największe rozczarowanie to chyba właśnie Kessie bo tak naprawdę chłop nie ogarnia ani w ofensywie ani w defensywie. Ciężko powiedzieć jaki jest jego atut

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Transu96 Właśnie mam tego Alabe od początku i serio mi się nim przyjemnie gra xD Myślałem o Araujo 86 za niego

1

@Kgorecki2500
https://zapodaj.net/images/9cf164d32fd0d.jpg
Masz pomysł co tu zmienić? Kogoś za Ferrana? Gram dość rzadko a nie chcę wydać coinsow na kogoś kto poleci w dół za 2tyg xD
Budżet 300k

0

@KrwawiaceoczyVEB Przecież on mało kiedy zagrał pełne 90 minut. Zmiennik, a na początku jak grał to prezentował się tak że nadawał się pierwszy do zmiany. Zdecydowanie rok w plecy

3

No to Nico ma po sezonie w którym i tak zdziałał niewiele. Potem znowu wypożyczenia, aż sobie gdzieś za darmo odejdzie i podąży drogą znaną dla naszych wychowanków. Sredniak LL chyba max

23

@Sergio_Devils Bo jest faworytem

0

Ważne mecze sobie robię po kilkudniowej przerwie od fify i pyk Best 90 wart 500k, wymienny

0

@Don-Corleone Za niezwykle ciekawe opinie, ciekawostki i pogodę ducha

2

Oby drugie tyle
Sto lat patologio la rambli

0

Jezu no brak możliwości oglądania Arsenalu ale wynik cudo maszyny Artety. W końcu będzie godny mistrz Anglii

5

@PatrykBarca Krychowiak trendsetter, nie po raz pierwszy zresztą

1

@Nano22 to nic złego, najważniejsze abyś był dobrym człowiekiem

2

@Criss18Barca Może ten chip magnetyczny się po prostu zyebal. Ja mam tak że nie na każdym terminalu złapie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?