BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz XDDDDD az prychłem
1
Moriba wjeżdża na pomoc
0
@MarcelNJ11 Nic nie gra
2
Swoją drogą Musah niezła pracę wykonuje. Ogólnie jak na stałe go wrzucili ze skrzydła w środek pola to zalicza duży progres
0
@Faro I dlatego Argentyna wygrała MS? Chcieli legendarnego zwycięstwa na ich terenie?
3
@Rust_Cohle Spokojnie, na Liverpool starczy
0
No ładnie ładnie. Atleti będą mogli mieć z niego pociechę w przyszłym sezonie
1
@Kondziubarca I kogo tam wezmą? Ostatni przyzwoity to Marcelino co poszedł stamtad jak najdalej bo z Limem serio ciężko współpracować xD
0
No głupota. Głupie wejście i konsekwencje
2
@bari_94 I ta zmiana formuły z półfinałami śmiech. Trochę jak taki turniej towarzyski
0
@kuz Ej no to po co oglądać z takim podejściem
1
@Jakchcesz Niby jest lekkie ryzyko ale warto wjechać. Jak wejdzie to poproszę na przyszłość następne typy
0
@SeBa32 Może chcą ci dać szansę. Zastanów się bo potem już nie ma odwrotu
0
@Recha_0684 Nie no. Cały skład Eleven jest śmieszny i Ćwiakala co tam zaczynał też xD Już lepiej tych z Viaplay slucha
2
Dobra to Valencia to bierze na luzie. Ale i tak hiszpański związek ich piłki to śmiech, przekupne rury arabusów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@vangoor Jego potencjał został chyba wyolbrzymiony. Gość po prostu nie jest w stanie wskoczyć na jakiś mega wysoki poziom
1
@KrychaFCB Przecież on od 2 miesięcy przed odejściem się po czołem kopał. Oj pierwsze pozytywne wrażenie jednak potrafi zaślepic
2
@Faro A co pijesz? Tylko nie mów że jakieś rzemieślnicze czy tam kraftowe bo od tego to się jajo w mandoline zmienia. Po takim sarmackim broda rośnie bujniej, głos robi się męski, a ty sam nabierasz charakteru i ogłady
0
@J4no A potem sobie zdajesz że ofiary tajemniczych śmierci i zaginięć są wśród nas
1
@MESSIah16 No gdyby tylko się nie sypał co chwilę to byłaby bajka
0
@Kidd Ale dajmy szansę człowiekowi. Jak w Polsce można wykorzystywać swój potencjał, rozwijać się itp skoro jeszcze nawet nie objąłes stanowiska, nie miałeś okazji przedstawić swojego planu a już jesteś szkalowany
6
@Sulimo Bądź mężczyzną, kielonka za zdrowie machnij
0
No bohater, brawo
0
@LaRoja Jakby chlal to by miał twarz czerwona:)))))
0
Nie no nie stracimy już luzik. Najlepsza defensywa w lidze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kessie naprawdę się nie nadaje do tej drużyny. On nie wie co się dzieje na boisku
5
Ten Kessie to mam wrażenie że tylko przeszkadza na boisku xD
0
@kkbarca Żeby go zmienić potem za Ferrana i zakończyć dyskusję nt. tego kto powinien dostawać więcej szans. Chociaż obym się mylil i oby dzisiaj Ansu zaoral ale z jego fizycznością może być ciężko