BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Leao w tym sezonie? Bo straszny hype był na niego. Siadł z formą czy nadal kozak?
2
@Yoohoo Wódka. Tylko ona nam została. Nawet najbardziej znienawidzony sąsiad kielonka w piwnicy nie odmówi
0
Fred co poczarowal ale może być spalony
0
Bałwanek uuuu ale to uderzył
2
@Encore a Casemiro wykończenie jak Messi w prime
0
Ale Alkmaar - Utrecht się ładnie bawią
1
@czółkovsky Ja fote to chyba tylko strzelilem z Arkiem Woźniakiem pod stadionem po meczu. A tak to udawało się porozmawiać z niektórymi zawodnikami, często na różnych turniejach charytatywnych jak jeździliśmy ze wsparciem xD
1
@Kitek1640 Chyba kolejnego środkowego pomocnika bo z naszymi skrzydłowymi to nie potańczymy za mocno
1
@czółkovsky Ja chyba w podobnym okresie ostatni mecz ale kurde potem przeprowadzka, brak czasu i w ogóle nie po drodze. A pamiętam jak jeszcze po meczu z Krzysiem Piątkiem się gadało przy bramie od szatni xD
0
I cyk Lubinki na prowadzeniu w derbach dolnego Śląska
0
Działa wam c+ online? Mam kurde czarny ekran i znaczek ładowania non stop
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Uuuuuuu to było cudo, magia futbolu
0
Jak tam somsiedzie?
4
Obrońca z najwyższej półki. Szczelnie zablokowany dostęp do bramki
0
@Kgorecki2500 Derby Madrytu, emocje w pełni. Gdzie tu jakiś kosmos potrzebny
10
Wchodzę na notatnik poczytać jak tam sytuacja przed derbami a tu na środku CJ z GTA jako zdjęcie w artykule. No ładnie xD Poczucie humoru i pójście z duchem czasu na najwyższym światowym poziomie
2
@GeneralXavi Dobre zakole jest efektem potężnej męskości i wysokiego poziomu testosteronu. Niestety nie każdy może być samcem alfa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Prawdziwy Barcelonczyk by to zepsuł xD
1
Zawalil, popisał się. Typowa gra na wyższą notę
6
Ale gra wygląda ładnie. Przede wszystkim ruch pomocników, wymienność pozycji, penetrowanie pola karnego z głębi i szukanie prostopadłych piłek. Fajnie fajnie
1
Dembele uuuuuuu Franek bój się boga ze to zepsułes
2
Szkoda tego Penii. Może i Stegen forma kocur ale jednak fajnie jakby jednak sobie Pena w tym pucharze grał do końca
17
@draxidox Mały ale jest, pomylić się chyba nie da
0
Pinto ogarniał, Pena też da radę. Jak ma grać z samymi ogórami to szkoda żeby tu siedział. Facet potencjał ma i uciagnie presję
4
@DonCarletto Tylko nie frajer, bo on sobie pewnie siedzi w ciepłym, popija kawke, pali papieroska, a wydymany to zostałeś ty
0
@DonCarletto https://zapodaj.net/images/86eff4ef40701.jpg
Powodzonka xD
21
@MysticCat Podstawą bycia szczęśliwym jest radość z tych drobnych przyjemności
1
Nie ma to jak jeździć paleciakiem po magazynie wieczorkiem. Nic mnie tak nie relaksuje jak to