2

@Zoker Ale dokładnie tak było. Rafatus grał dno w pierwszej połowie. Gra się słabo to się dostaje krytyke bo partolil rzeczy jak B klasowiec. Coś mu w głowie przeskoczyło to zasłużył na wielkie brawa. Co jest dziwnego w ocenianiu zawodniku po tym jak gra? Smieszniejsze jest jak ktoś ślepo kogoś chwali mimo że nie ma do tego podstaw

15

12

@FCB24 Nie no typ nam ogarnął 3 bramki xD W 15min został MOTM

1

Balde co ma depniecie chłopaczek

0

Nie no Rafatus z najsłabszego na boisku w 15min został MOTM XD

0

Śmiałem sie z Kessiego ale tutaj klasa

1

Kessie w ogóle ma dla siebie jakaś pozycje wymyśloną i ani go nie ma w pomocy ani w ataku

0

Bez Busiego tracimy mega dużo w środku pola, a grając bez skrzydłowych to może być problem

0

Rakitic zajedzie nam tego Kessiego

0

I RSSS w plecy również

1

Zaraz Ramos walnie z bani

1

@Szpenser Jednak samobój był, na powtórce widać

0

@regatta52 Lepiej teraz niż w 80'

5

Uuuu ale brameczka

6

@macio_944 Messi bez kszawiego cienki i bez hakimiego tez by nie dal rady taka prawda

1

Ale Molina ładnie śmiga po prawej stronie

0

Mateu już przeprowadza rozmowy z piłkarzami zamiast gwizdać karnego na Moracie
Karnego oczywiście brak

0

@Encore Leiva, Allen, Can
No piękny był to skład

2

Newcastle poprawia i gol, co sie dzieje

2

Newcastle zaczyna w 40 sekundzie

Var chyba jednak anuluje, piłka za linią

0

Brak transmisji Atletico?

1

Matip co wyprawia, aż szkoda ze to nie wpadło na 3:0

0

Dobrze że jest Darwin z Gakpo, odrobią

1

Kolejny wylew w obronie i cyk 2:0

0

Ale farfocel XD Brawo Liverpool

3

@Kgorecki2500 Chlebka sobie weź, bez chlebka się nie najesz

0

Onana co dziś świruje z kibicami

0

@FCB24 Nom dość dziwne że tego nie sprawdził

0

@Emhyr Cholerne City zapewne odrobi punkty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?