BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo Teraz najważniejsze aby wyciągnął ich ze strefy spadkowej i dociągnął sezon do końca na bezpiecznej pozycji. Może zaszczepi w tych chłopakach jakąś mentalność zwycięzcy, bo miło byłoby znów widzieć mocną Valencie, ale przy Limie to mało prawdopodobne
3
Baraja nowym trenerem Valencii, czyli gość, który może im poopowiadać jak to kiedyś było fajnie na Mestalla, ale raczej niczego nowego ich nie nauczy. Trener idealnie pasujący do tego projektu Lima. Bez spektakularnych wyników, pewnie po prostu był najtańszą opcją
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Kessie Niech siedzi. Problemów nie robi, glebokich rezerwowych też potrzeba, a zawsze to jakaś opcja do rotacji i zawsze istnieje szansa że odpali. Wyprowadzenie piłki ma genialne
0
Oho poszła ostra kontra
0
Jezu męczyć się z tymi dziadami z Evertonu ale wstyd
0
Czy jest tu jakiś obywatel Ukrainy????
0
@Mroziu Jedz sobie na tydzień do Kudowy Zdrój, tani apartament z sauną w środku ogarniesz. Fajnie miło i przyjemnie. Góry, jakieś kapliczki z czaszek i w ogóle spk klimackk
0
@Rl9k1nG Jakich najeźdźców skoro Rosjanie tylko chronią swoich uciśnionych obywateli którzy w dodatku są poddani amerykańskiej propagadzie
Taką narrację pewnie przyjął Korwin
1
tańczę cały czas lecę jak samolot to bajla kapitan
0
Robercik coś się zaciął karwasz twarz barabasz
0
Szczęście max xD
17
W końcu mamy kawał kapitalnej drużyny a nie zlepek przypadkowych osób, widać że każdy chce być ważną częścią tego projektu
0
@stickie Kto by poświęcał czas na oglądanie głąba w wolnym czasie w internecie
1
O nie Tomek Ćwiakała jak ja go nienawidzę
0
Z tyry się czołgam oglądać nie mogę. Co z Haalandem? Taka beznadzieja ze go Pepula zostawił w szatni?
0
@Janiama Ciekawe skąd somsiad wziął na to pieniążki
0
@Dzieniu No może kilka mln na Abde zarobimy, Nico pewnie za jakiś procent od przyszłego transferu. Pogonić bo nic wielkiego z nich nie będzie, choć jako zmiennik Abde mógłby coś w końcówkach wnosić na skrzydle
0
Elo elo ma ktoś może jakiś link z fortuny do kuponu z wygraną 540k? Były jakieś linki gdzie typo walnął to chyba z 2x w krótkim czasie. Chcę pożyczyć siano a pożyczającemu udowodnić że ta inwestycja się zwróci
0
@cules100pro Może Ferran? Dostałby wtedy zaufanie i mógłby w końcu się rozwinąć
2
Nie sprawdzajcie jak się nazywa komar w gwarze poznańskiej
2
Nico co za akcja i 1:1 na Mestalla. Chłop sam na 3 poszedł
0
@require Nie no większą gwiazdą jest Mudryk bo szybciej biega
1
Castillejo i Valencia 1:0, pięknie. Moriba z asystą, przytomne zachowanie
4
@GeneralXavi Skyr z Piątnicy no bo skąd
0
Jak zwykle Florek zapłacił
0
@Pawel13sz Pijak vs dwie kaleki
0
@Tridente2015 Dlatego trzeba zobaczyć jak zareaguje Mestalla na to co się dzieje z tym klubem, może strażak Voro akurat zaskoczy naszego Valverde
0
To szybkie 2:0 dla arabusów do przerwy, potem zmiana na Valencie, zobaczy się reakcję Mestalla na awans do strefy spadkowej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika