BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Striker Etoto, legalny polski bukmacher
0
@Rust_Cohle W przerwie wejdzie Assou-Ekotto
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Foro Zablokować wszystkich i mieć La Bambe tylko dla siebie
0
Ale sztywny ten mecz. Niedokładności, ciągle przebitki, jakaś taka lipa przez brak składnych akcji
Lenglet nawet emocji nie podnosi
1
@Criss18Barca Wejdz w menu pauzy i tam będzie TRENER wyłącz
1
@Patrykl145 Valverde oddaj kupon
1
Mudryk na ławce, może jak wejdsie w 70 minucie na podmęczonego rywala to będzie w stanie coś dać na plus tym swoim szybkim bieganiem
2
Nareszcie Valencia ze zwycięstwem. Wygrali to razem z kibicami bo wsparcie jakie dziś dostali było ogromne. Wyszarpane i wywalczone, wszyscy nakreceni, oby to nie był jednorazowy wybryk
Lino kapitalnie się rozwija, jak poprawi wykończenie i zacznie podejmować trafniejsze decyzje to Atletico będzie miało pociechę
0
@HERORICH2 Mamar potencjał ogromny
0
Pięknie wyprowadzona kontra i samobój obroncy RSSS
0
@Jacu327 Chaczapuri z imeruli jak prawilny Gruzin
2
Ale Mestalla ładnie dzisiaj wspiera zawodników, wrzawa nawet po wywalczonym rożnym
Do tego multum transparentów wyganiajacych Lima do domu
16
Komentatorzy chyba tam wybuchnęli pod stołem wraz z bramką
1
Hahaahah dali rade wcisnąć z bani pieknie
7
Serio są tu ludzie którzy uważają że czerwona za cios łokciem z premedytacją jest niesłuszna? xD
0
@Katalończyk 99 Uderzył a może w sumie bardziej pchnął łokciem Rudigera w klatkę
1
Correa idiotyczne zachownie
2
@tbas @Emhyr No właśnie jeden Dembele to zbyt mało
0
Nie no fajnie Vini po tym skrzydle chodzi, właśnie tego brakuje u nas na LS
5
Kurde te ręki już zaskakują. Niby odbita piłka ale można to uznać jako błąd techniczny i brak naturalnego ułożenia. Przeszło bez jakichś wielkich pretensji to może sędzia miał rację
0
@qbuteq O widzisz ile fajnych rzeczy się człowiek może nauczyć w trakcie oglądania meczów piłki nożnej
1
Wejscie na tych skrzypcach jak Adagio for Strings, Tiesto powinien teraz z dropem wjechać
4
@ranger3120 Nie, dzisiaj Antłan włącza swój prime i będziemy rozważać jego kupno za 120mln
0
Chlop se nogę złamał ale gol jest
5
@kondzix2115 No bez kitu, jedna z większych tortur jaka może istnieć to żarcie wątróbki. Podziwiam ludzi którzy to jedzą z własnej woli xD
7
@areczek7878 Panie Areczku, smartwatch jest dla zarządu, panu co najwyżej mogę polecić gadający zegarek z motywem hello kitty
3
@Kgorecki2500 Z dubbingiem w ogóle szkoda oglądać, zabiera klimat i połowę roli aktora
5
Amba Fatima było i nima
1
Może Xavi wykombinuje jakieś 3-4-3 jak Guardiola w 2012 z Chelsea z Cuenca i Sanchezem na skrzydłach xD