BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
It's the final countdown
tututudu turututu
1
@Kgorecki2500 Jak im da jakość i stabilność w środku pola na kilka sezonów to nikt ceny nie będzie wypominał, a na razie kapitalną robotę robi w każdym meczu
2
@tristan87 I z Ukrainy, to zawsze za serce chwyta
1
A Mudryk na początku spotkania wywalczył wolnego i tyle go widzieli xD Znów pierwszy do zmiany, póki co
1
Ale lecą prostopadłe piły za linię obrony West Hamu. W końcu spalonego nie będzie i polecą kolejne bramy
A Enzo to będzie kurde mega kozak w środku pola, można im zazdrościć
0
Felix pięknie wyszło
1
Felixa się mega przyjemnie ogląda. Już stworzył kozak okazję prostopadlym podaniem i to powinna byc asysta drugiego stopnia do tego non stop się cofa aby brać ciężar gry na siebie
1
Co to za drewniak z Twarowskim
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Rl9k1nG La bamba >>>>>>>
2
@Pawel13sz Jeśli chłopak przegrywa rywalizację z takim Ferranem no to sorry. Dostaje szanse i niestety, nie jest w stanie udowodnić że nadaje się do poważnej piłki poza pojedynczymi przebłyskami. Brak regularności i w ogóle fizyczności. Jeszcze inna sprawa to kwestia premii za transfer dla agenta. Być może ostatnia szansa na konkretny zarobek dla Mendesa i stąd naciskanie na zmianę otoczenia
0
@Patrykl145 Chyba tak bo dwóch znajomków z pracy chodziło na krew i mieli właśnie 2 dni wolnego (i to było chyba nawet jakieś 3msc temu)
3
@chosenone Kosmonauci po gimnazjum
2
@John_Doe Tylko spójrz jak u nas kończy się interwencja z bronią. Po pierwsze oni nawet nie mają normalnych szkoleń więc nie potrafią tego dobrze i sprawnie robić. Po drugie zaraz znajdzie się jakiś patus który będzie cię nagrywac abyś w instrybutor nie strzelił, a na koniec będziesz miał komisje która zacznie cię oceniać czy użycie broni było uzasadnione. Smutne to u nas w kraju
3
@Krystian1588 Ja niestety za młody byłem, pierwsze podrygi przy Ronaldinho a na ostro jak się zobaczyło Messiego i Barcę Guardioli w LM na tvp xD
0
Przez te wszystkie trzęsienia ziemi i inne pierdoły bez znaczenia nikt nawet nie zauważył że mini majk rozstał się z dziewczyną ;((
0
@Dembouz1899 No nie wiem ja bym polemizował. Wkład w rozwój i popularyzację piłki nożnej na innym kontynencie jest nieoceniony
3
@GOATessi Remontada z Milanem w 2013 też była piękna
1
@QQL5 przed snem vicks vaporub na klate, herbata z miodem i cytryną i wstaniesz żywszy
0
Niech te patałachy z UTD ruszą pipke bo mi bramki braknie do przerwy. 2 minuta myślę gładko 1,5+ siądzie a tu duże elo benc
25
https://zapodaj.net/images/5087de37ae275.jpg
Już chyba można xD
5
Ten jeden wujek w rodzinie który po trzecim kielichu na wigilii sie uruchamia potężnie
3
Dlatego lepiej klasycznie zjeść szczurka pod dinx albo zarzucić jakiś kartonik na tripa niż ćpać cokolwiek związane z lekami bo to jeszcze większy syf
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Zoker Dla mnie osobiście Ćwiakala po prostu średnio wykonuje swoją pracę, takie dwa levele niżej niż łysy Orłowski, z gulą na czole, który te ciekawostki i statystyki po prostu ma kapitalne, bo widać że on tym hiszpańskim futbolem żyje i oddycha. Można się nie zgadzać, może to jakiś mój sentyment ale tak uważam. Ćwiąki nie wymyśli ci nic co cię zaciekawi bo on opowie o Valencii, Villarrealu itp wszystko to co można przeczytać w internecie
0
@ChampsElysees Czyżby ruszyła jakaś lawina? Juve, City, PSG, może jakaś Chelsea i inne United. Oby tylko Barcelona nie została podejrzana o jakieś machlojki z tymi dźwigniami xD
8
@Crakitic On od początku był drętwy i denerwujący, już jak z Mirosławskim zaczynali komentowanie na eleven i wyskoczyli niczym Filip z konopii. Zero czucia piłki, suche fakty i statystyki. Pamiętam jak Eleven wykupiło prawa do LL i był przeskok z C+, poziom spadł dramatycznie. Można nie lubić Ołłowskiego czy innego Labogi, ale dla mnie to jak niebo a ziemia. A najbardziej to chyba szkoda że przy tym wszystkim zabrakło miejsca do komentowania meczów LL dla Wolskiego, z którym mecz Celty czy innego Rayo był po prostu ciekawy i wciągający, a po nim samym nigdy nie czułem bycie stronniczym w którąkolwiek stronę. Wolski odszedł, Ćwiakala przeskoczył do c+ i mamy taką lipe obecnie. Juz antków z viaplay się słucha przyjemniej niz kogokolwiek ze stajni eleven xD
0
@Hubsao To są ruscy czy ukraincy? xD
30
@Criss18Barca A najlepsze jest to że teraz dzieci co mają po 14 lat walą mefedron czy inny klefedron po kiblach w szkole XD Energetyki to syf jak każdy słodki napój, ale żeby wymagać dowód? Z kawą też należy to zrobić? W końcu można sobie zaparzyć mega mocną parzuche i dostać jakiegoś kołatania serca czy innych problemów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika