BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piorun Gościu wiem to było głupie nawiązanie do Isaaca ale widzę że nie wsrto było wspominać xD
0
No i zaraz cyk 2 i digryweczka
0
Asensią wchodzi to żarty się kończą
1
@MateS Isaac? No mial to depniecie na skrzydle
0
@Encore Może właśnie tyle są warci co hajpowani Angole
0
Oj Carlo, trzeba będzie zebrac brazoli iść na jakie cygaro
0
Kessie GOAT, przepraszam za złe słowa xD
1
City się coś obija z Tottenhamem to po Barcelonie trzeba będzie wybrac mecz Realu i zobaczyć jak somsiad się na głupi ryj wywraca
3
Uuu ale poszedł na przebój. Pięknie Ansu
0
@MarcelNJ11 I tak jest cienki
0
Dobra Fati mógłby teraz już wejść
O dziena Xavi
1
Kessie dostanie piłkę i nie wie co ma zrobić. Zero wyobraźni
0
Ale Kessie to naprawdę wygląda piłkarz jak wyciągnięty z rezerw jakiegoś Racingu Santader z calym szacunkiem
1
@Resqun Będzie remis, wygrają w dogrywce xD
0
Ale Guardiola sobie obronę pyknal
0
20minuta, chłopaki jeszcze nakręceni to bez bramki. Zaraz braknie sił, pojawią się błędy i brameczki się posypią
1
@KlonaZepan Ile meczy Parejo widziałeś w życiu? Przecież gość ma mega wizję i technikę, do tego potrafi zarządzać całym środkiem pola. Może nie jest to chłop na pierwszy skład ale zdecydowanie lepsza opcja na ławkę niż np takie Kessie
1
Zawsze to miło gdy widzisz człowieka czerpiącego przyjemność z wykonywania swojej pracy. Pasja i zaangażowanie to coś bezcennego także wielki szacunek dla Mateu
1
@Darkin Jednak trochę Barca pograła z nim. Chłop przychodził obniżając wymagania itp byleby nam pomóc w tej lipie jakiej byliśmy. Za rok odsunięty na bok, numer mu nawet zabrali na rzecz Lewego.
Inna sprawa ze po prostu jest cienki
4
@KrwawiaceoczyVEB Chłop za pół roku by odszedł za darmo, nic nie oczekuj
3
@MrPGG I nie można im zarzucić że siedzą bezczynnie
1
Kurde ale autostrada tam po stronie Beresia
0
@JohnyMemonik Nie no trzeba zerknąć zobaczyć kto jak wyglądał, co Xavi wymyślił itp
0
Ehhh a ja kurde według grafiku nocka w robocie od 18stej i mecz przegapiony. O 14 powtórka to nie ma szans żeby odpuścić bo widzę że chłopcy poczarowali konkretnie
1
Ale co Busi otworzył to jego
2
Mistrzostwo Artety to będzie coś, zwłaszcza jeśli porównamy składy ich rywali. Arsenal w końcu wraca
2
@MesQueUnClub_87 Papu
0
Ale tylko czekać jak temu Ukraincowi się zacznie piłka od sęka odbijać
0
Klopp do lutego
2
@lucas/catalan ale biegł za nią do samego końca, brał udział w akcji i absorbował uwagę obrońców. Oczywisty spalony