0

Nunez top 1 napastników ale trencik co piłeczkę dał uhuhu

0

A włącze. Może Nunez coś strzeli

0

@lucas/catalan Żołądkowa z miętą top1 ostatnio a tak to całe życie waliłem Lubelska grejpfrut. Nie wyobrażam sobie natomiast jak ktoś może pić gruszkę, mnie sam zapach już mdli. No i ogólnie to czysta >>>>

3

Ale Villarreal cisnie. No ten trener widać fachura kapitalnie ich przygotował

0

Rudiger kapitalne wejście w mecz xD

1

@arasz1819 No już chyba antyfutbol Bordalasa był lepszy niż to co się teraz dzieje. Wrzutki na aferę, ani ładu ani składu, w ogóle jeden wielki chaos

1

Chlop z Cadiz 1 na 1 w polu karnym z Diakhabym a Kluivert, który był obok, zamiast pomagac w obronie to biegnie się kłócić do sędziego w trakcie trwania akcji. Jakaś patologia w zespole Gattuso. Jeszcze wcześniej szarpanina Diakhabyego z Hugo Duro, mało się nie pobili xD
No nie wygląda to dziś dobrze, szkoda szkoda

0

Mecz Valencii delikatnie opóźniony. Ktoś zasłabł na trybunach. Ostatnio jakaś plaga w Hiszpanii z tymi zasłabnięciami. Czyżby efekt szczepionek hehe

1

@Kgorecki2500 Mi Butragueno 87 z ikony, liczylem na coś więcej zwłaszcza że pozbylem się prawie wszystkich kart z klubu+84

1

@Kgorecki2500 Od razu Rebic eventowy z picka polecial. Na ławkę będzie akurat. Joaquina może sobie sprawdzę

0

@AlexDark00 35 paczek i nie wiem czy otwierac wszystko. Są jeszcze jakieś karty z LL w tym evencie?

1

@Criss18Barca To może niedługo Bagnack do niego dołączy

0

@ViscaelBarca2007 Ale córkę Guardioli poszturchał no nie? Chociaż tyle

0

A ten Neves dalej się tu pojawia XD

1

@koziar Ja bym najpierw pomyślał jednak o zmianie trenera

1

@FCB24 The sinner mega jest

0

No nie przekonują narazie ani jedni ani drudzy. Chelsea jeszcze jest w stanie tam jakieś problemy stworzyć defensorom City ale ci drudzy w ofensywie słabiutko

2

@Kitek1640 Po wódzie perfekcyjnie, można śpiewać razem z Timbalandem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A niech tak te City pocisnie Chelsea z 6:0, niech Potter poleci z hukiem i szukają następnego frajera na pół roku

0

@dorkizos Ksiądz bo może zabawiać małe dzieci a i tak będzie broniony

1

@Maker0 Ale skład jakby co najmniej trzy ojca wypłaty w to wladowal xD

41

Jeśli przegrywasz z PatryczekMiki2008 w kwalifikacjach do FC to znak żeby rzucić pada w kąt i iść na spacer

3

@Criss18Barca Bo teraz piłkarze powstają jak z fabryki. Z jednej strony to jest fajne bo poziom sportowy zdecydowanie wzrasta, ale gdzie w tym wszystkim magia, kreatywność i taka podwórkowa zabawa

9

@Antimadridista_WR Jak będziemy się interesować takimi trupami to zbyt mocno do przodu nie pójdziemy z formą

22

@LS Ilu kibiców tyle opinii. Takie komentarze jak twoje są jeszcze głupsze

1

I jeszcze ten Alba powalający Kounde jak pachoła. Idealne

0

Ale ładnie to pograli chłopaki

0

MOTM dzisiaj i ta bramka tylko to potwierdza

4

W pucharze już nie ma słabych drużyn

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?