BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nunez top 1 napastników ale trencik co piłeczkę dał uhuhu
0
A włącze. Może Nunez coś strzeli
0
@lucas/catalan Żołądkowa z miętą top1 ostatnio a tak to całe życie waliłem Lubelska grejpfrut. Nie wyobrażam sobie natomiast jak ktoś może pić gruszkę, mnie sam zapach już mdli. No i ogólnie to czysta >>>>
3
Ale Villarreal cisnie. No ten trener widać fachura kapitalnie ich przygotował
0
Rudiger kapitalne wejście w mecz xD
1
@arasz1819 No już chyba antyfutbol Bordalasa był lepszy niż to co się teraz dzieje. Wrzutki na aferę, ani ładu ani składu, w ogóle jeden wielki chaos
1
Chlop z Cadiz 1 na 1 w polu karnym z Diakhabym a Kluivert, który był obok, zamiast pomagac w obronie to biegnie się kłócić do sędziego w trakcie trwania akcji. Jakaś patologia w zespole Gattuso. Jeszcze wcześniej szarpanina Diakhabyego z Hugo Duro, mało się nie pobili xD
No nie wygląda to dziś dobrze, szkoda szkoda
0
Mecz Valencii delikatnie opóźniony. Ktoś zasłabł na trybunach. Ostatnio jakaś plaga w Hiszpanii z tymi zasłabnięciami. Czyżby efekt szczepionek hehe
1
@Kgorecki2500 Mi Butragueno 87 z ikony, liczylem na coś więcej zwłaszcza że pozbylem się prawie wszystkich kart z klubu+84
1
@Kgorecki2500 Od razu Rebic eventowy z picka polecial. Na ławkę będzie akurat. Joaquina może sobie sprawdzę
0
@AlexDark00 35 paczek i nie wiem czy otwierac wszystko. Są jeszcze jakieś karty z LL w tym evencie?
1
@Criss18Barca To może niedługo Bagnack do niego dołączy
0
@ViscaelBarca2007 Ale córkę Guardioli poszturchał no nie? Chociaż tyle
0
A ten Neves dalej się tu pojawia XD
1
@koziar Ja bym najpierw pomyślał jednak o zmianie trenera
1
@FCB24 The sinner mega jest
0
No nie przekonują narazie ani jedni ani drudzy. Chelsea jeszcze jest w stanie tam jakieś problemy stworzyć defensorom City ale ci drudzy w ofensywie słabiutko
2
@Kitek1640 Po wódzie perfekcyjnie, można śpiewać razem z Timbalandem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A niech tak te City pocisnie Chelsea z 6:0, niech Potter poleci z hukiem i szukają następnego frajera na pół roku
0
@dorkizos Ksiądz bo może zabawiać małe dzieci a i tak będzie broniony
1
@Maker0 Ale skład jakby co najmniej trzy ojca wypłaty w to wladowal xD
41
Jeśli przegrywasz z PatryczekMiki2008 w kwalifikacjach do FC to znak żeby rzucić pada w kąt i iść na spacer
3
@Criss18Barca Bo teraz piłkarze powstają jak z fabryki. Z jednej strony to jest fajne bo poziom sportowy zdecydowanie wzrasta, ale gdzie w tym wszystkim magia, kreatywność i taka podwórkowa zabawa
9
@Antimadridista_WR Jak będziemy się interesować takimi trupami to zbyt mocno do przodu nie pójdziemy z formą
22
@LS Ilu kibiców tyle opinii. Takie komentarze jak twoje są jeszcze głupsze
1
I jeszcze ten Alba powalający Kounde jak pachoła. Idealne
0
Ale ładnie to pograli chłopaki
0
MOTM dzisiaj i ta bramka tylko to potwierdza
4
W pucharze już nie ma słabych drużyn