BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mundial mundialem ale nie ma to jak powrót premier league
0
@Krzychu1010 Setkie wódki i pod koc
0
@prokofiew A u nich nie rodzi się podczas naszego święta trzech króli?
6
@Rust_Cohle Ze swoją ukochaną szamanką u boku
3
No to wesołego jajka i mokrego dyngusa
10
Od 2 miesięcy trzymałem litr przepięknego bimbru aby się nim delektować na pasterce na ławkach. Dziś wracając do chaty rodzinnej oczywiście musiałem tę butelkę rozwalić w plecaku, w autobusie, godzinę od domu. Nie wiem czy gorsza jest strata, czy spojrzenia i krząkanie osób co jechały w tym smrodzie
0
Awans był, 30 mln premii, melanż z grosikiem zaliczony
Pora na cs'a
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcBarcelonaFanMSN Robotajem
0
@Kgorecki2500 Kiedyś zlot trzeba zrobić na meczyk we Wrocku, z dużą ilością alkoholu
1
@Kitek1640 najlepsze dupeczki w liceum
0
Ale ogromną kometę udało mi się dostrzec dosłownie 2 minuty temu. No chyba 1 raz taka konkretna, mega rozświetlona
0
@Colin94 Jungle Girl moje kwiaty z Cali
Amsterdamu i Hiszpanii
1
@kynio302 Ale musi glosno pierdzieć
0
A co to w ogóle za spadochron na Messiego założyli?
1
@JohnnyBarca I żadnego skrzydłowego w składzie. Może wskoczyć jako jakiś fałszywy LS
22
2 promile w wydychanym i weź czlowieku na robote idź XDD
piękny był to mecz
74
Ja pierdole Leo, dziękuję za te wszystkie lata
7
Przepiękna historia. Mecz cudo, totalne emocje i na końcu jest on. Leo dziękuję za wszystko
0
Ale Di Maria MVP
4
Jak Messi podniesie puchar to chyba będę płakał razem z nim. Gdy on wchodził w poważny futbol to ja zaczynałem się interesować futbolem. Dotrwać pewnie do końca i świętujemy
0
Messi ma 5m wolnego miejsca na 30 metrze i czuć z miejsca zagrożenie na maksa xD
3
Przepustka w pracy wjechała o 14 bo wg. grafiku karna niedziela w robocie do 18stej.
Messi nie spie*dol tego
17
Tego arbitra głównego to chyba na targu w Rybniku kupili
0
@Transu96 No dobra dobra
1
Na miękko Chorwaci to biorą 2:0
0
Żewaklow na mikrofonie w głowie się nie mieści
1
@gumaz przeżyć, nie umrzec
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@AllBundy Zmień, ale seksowną azjatkę zostaw