0

Pewnie było już x razy ale gdzieś nie śledziłem tego info więc zapytam. Do kiedy Neymar będzie pauzował? Wróci na 1/8?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@dAvi_2 Tylko i wyłącznie piwo

1

@Medium Nic specjalnego ale można obejrzeć. Nie męczy, da się wczuć

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ale pomysl o pysku Tomka Młynarza. Jak tu się nie cieszyć z ich potknięć

1

Co tam somsiedzie XDDDD

2

These bitches love Sosa

0

Lakaka strzał z jaja

0

@Kgorecki2500 O Alexa Songa

2

10mln troszkę mało patrząc że renomę miał we Włoszech wyrobioną. Za takie 25 jakby odszedł to byłoby mega spoko. Póki co zero pożytku. Ani w defensywie ani w ofensywie, kompletnie nieudana przygoda

0

@Miracle_aligner Uuu antypolak

2

Ale że cisza na osiedlu, że auta nie płoną i brak zamieszek po takich emocjach

3

Uuuu Messi niemiły, zazdrosny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szczęsny i Czesiu po awansie wskoczą na pułap Papieża Polaka

1

Peszkin na trybunach będzie pite

0

0

@Gall Gdybyśmy tylko mieli Góralskiego

4

To co walimy Argentynę i później się przejeżdża walec Czesława po Australii

0

Francja tych dziadów puściła w pierwszym a ja ich kurde na kuponie mam

0

@koziar Wcale nie bo w Częstochowie

0

Skąd się wzięło wyśmiewanie w internecie Ohio? Jakaś konkretna sytuacja?

1

Czy wolny Rashforda jest narazie najładniejszą bramką mistrzostw?

0

Ale że Dest tego nie zepsuł

0

Uaa szybka odpowiedź

1

Snoop Doggy Dogg czas na zmiany

0

@matirix20 Chcesz link? Będziesz wiedział kiedy 3 strzelą

0

Ci obrońcy Kataru XD

7

@trolownik Przecież nie każdy murzyn jest biedny i głodny

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?