BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie było już x razy ale gdzieś nie śledziłem tego info więc zapytam. Do kiedy Neymar będzie pauzował? Wróci na 1/8?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@dAvi_2 Tylko i wyłącznie piwo
1
@Medium Nic specjalnego ale można obejrzeć. Nie męczy, da się wczuć
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ale pomysl o pysku Tomka Młynarza. Jak tu się nie cieszyć z ich potknięć
1
Co tam somsiedzie XDDDD
2
These bitches love Sosa
0
Lakaka strzał z jaja
0
@Kgorecki2500 O Alexa Songa
2
10mln troszkę mało patrząc że renomę miał we Włoszech wyrobioną. Za takie 25 jakby odszedł to byłoby mega spoko. Póki co zero pożytku. Ani w defensywie ani w ofensywie, kompletnie nieudana przygoda
0
@Miracle_aligner Uuu antypolak
2
Ale że cisza na osiedlu, że auta nie płoną i brak zamieszek po takich emocjach
3
Uuuu Messi niemiły, zazdrosny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szczęsny i Czesiu po awansie wskoczą na pułap Papieża Polaka
1
Peszkin na trybunach będzie pite
0
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMzM0Njc2MTEwOTqgux8x9OD9uv8fVbA%3D
I pyk ani jedno nie wejdzie xD
0
@Gall Gdybyśmy tylko mieli Góralskiego
4
To co walimy Argentynę i później się przejeżdża walec Czesława po Australii
0
Francja tych dziadów puściła w pierwszym a ja ich kurde na kuponie mam
0
@koziar Wcale nie bo w Częstochowie
0
Skąd się wzięło wyśmiewanie w internecie Ohio? Jakaś konkretna sytuacja?
1
Czy wolny Rashforda jest narazie najładniejszą bramką mistrzostw?
0
Ale że Dest tego nie zepsuł
0
Uaa szybka odpowiedź
1
Snoop Doggy Dogg czas na zmiany
0
@matirix20 Chcesz link? Będziesz wiedział kiedy 3 strzelą
0
Ci obrońcy Kataru XD
7
@trolownik Przecież nie każdy murzyn jest biedny i głodny
1
Komentarz usunięty przez użytkownika