BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Uuuu Franek pięknie. I jak tu oceniać takiego dziada
1
Typowy Ding Dong
0
One kiss is all it takes fallin in love with me
possibilities
0
Kto jutro komentuje Polskę? Potężny Bór?
2
Ale ten mundial jest bez klimatu, do tego te puste trybuny
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MrNobody Oblicza XX wieku
1
@ChessInfo Jeśli oni na końcu swojej drogi nie zostaną parą to nie wierzę w miłość
2
@FcBarcelonaFanMSN A najlepszym strzelcem Hiszpanii będzie właśnie on albo Ferran XD
0
Ma ktoś może link do tweeta z filmikami z tym jeźdźcem bez głowy w bmw?
25
Mogą ignorować prawa człowieka, ale brak piwa na stadionie to już totalne przegięcie
0
Enrique zakochany w chłopakach z Barcy, zobaczymy jak na tym wyjdzie
17
@Vhaeraun Zero dripu, wieśniackie
1
@PatrychoO Polska robi Francuzów jak jajo na miękko
0
Dawno nie oglądałem KS. Teraz włączyłem i dostali studio gdzie wyglądają jak banda meneli przy stole XDDD To jednorazowa sytuacja czy zmienili im wystrój?
0
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo
1
Patrząc na nasze rozgrywanie akcji od tyłu to jestem po prostu przerażony i zdruzgotany
0
@masq Przecież wjazd kogoś pod flagą NATO na wojnę na terytorium Ukrainy oznacza włączenie całego sojuszu do wojny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
A Cristiano czerwony bo La Rambla czymś innym zajęta a nie jego słowami
0
@Rl9k1nG Ale skoro zignorowali jedną rakietę to może zignorują też kolejną?
0
@JordiAlbion Zakładam najgorszy scenariusz i się po prostu zastanawiam jaka byłaby reakcje w takim wypadku
3
I pytanie co zrobią państwa NATO. Będą palić głupa i udawać że nic się nie stało nie chcąc eskalować problemu i tym samym wrzucić sojusz w znak zapytania, czy będzie konkretna i zdecydowana odpowiedź militarna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@czółkovsky Lewy czołgiem na Camp Nou wjedzie. Głupi naród jesteśmy ale jak się trzeba zjednoczyć to nie ma lepszych
0
Jakby cokolwiek miało być to spoko Pany. Zabieramy Białoruś i jeszcze Ukrainy kawałek skubniemy
16
Najlepszy skrzydłowy w kadrze, trzeba zadbać o to aby został
0
Glik czy Jacek Bąk
9
@Rewolucja123 Masz 2h na poczytanie o Ronaldo
4
@Pawci023x Że nie rozumie takiej krytyki ze strony Rooneya i to chyba przez to że nie jest tak przystojny jak on