6

Uuuu Franek pięknie. I jak tu oceniać takiego dziada

1

Typowy Ding Dong

0

One kiss is all it takes fallin in love with me
possibilities

0

Kto jutro komentuje Polskę? Potężny Bór?

2

Ale ten mundial jest bez klimatu, do tego te puste trybuny

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MrNobody Oblicza XX wieku

1

@ChessInfo Jeśli oni na końcu swojej drogi nie zostaną parą to nie wierzę w miłość

2

@FcBarcelonaFanMSN A najlepszym strzelcem Hiszpanii będzie właśnie on albo Ferran XD

0

Ma ktoś może link do tweeta z filmikami z tym jeźdźcem bez głowy w bmw?

25

Mogą ignorować prawa człowieka, ale brak piwa na stadionie to już totalne przegięcie

0

Enrique zakochany w chłopakach z Barcy, zobaczymy jak na tym wyjdzie

17

@Vhaeraun Zero dripu, wieśniackie

1

@PatrychoO Polska robi Francuzów jak jajo na miękko

0

Dawno nie oglądałem KS. Teraz włączyłem i dostali studio gdzie wyglądają jak banda meneli przy stole XDDD To jednorazowa sytuacja czy zmienili im wystrój?

0

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo

1

Patrząc na nasze rozgrywanie akcji od tyłu to jestem po prostu przerażony i zdruzgotany

0

@masq Przecież wjazd kogoś pod flagą NATO na wojnę na terytorium Ukrainy oznacza włączenie całego sojuszu do wojny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

A Cristiano czerwony bo La Rambla czymś innym zajęta a nie jego słowami

0

@Rl9k1nG Ale skoro zignorowali jedną rakietę to może zignorują też kolejną?

0

@JordiAlbion Zakładam najgorszy scenariusz i się po prostu zastanawiam jaka byłaby reakcje w takim wypadku

3

I pytanie co zrobią państwa NATO. Będą palić głupa i udawać że nic się nie stało nie chcąc eskalować problemu i tym samym wrzucić sojusz w znak zapytania, czy będzie konkretna i zdecydowana odpowiedź militarna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@czółkovsky Lewy czołgiem na Camp Nou wjedzie. Głupi naród jesteśmy ale jak się trzeba zjednoczyć to nie ma lepszych

0

Jakby cokolwiek miało być to spoko Pany. Zabieramy Białoruś i jeszcze Ukrainy kawałek skubniemy

16

Najlepszy skrzydłowy w kadrze, trzeba zadbać o to aby został

0

Glik czy Jacek Bąk

9

@Rewolucja123 Masz 2h na poczytanie o Ronaldo

4

@Pawci023x Że nie rozumie takiej krytyki ze strony Rooneya i to chyba przez to że nie jest tak przystojny jak on

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?