BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@KrychaFCB Zaćmienie słońca
0
@Sznejk Dembele-Lewy-Ferran najbardziej optymalne teraz
0
@Recha_0684 A dobra sorry zapomniałem że nie można wyrażać swojej opinii ani skomentować przebiegu gry czy oceniać zawodników
0
Alonso dzisiaj miał trochę farta że napastnicy Villarrealu byli tacy nieudolni bo ktoś w lepszej dyspozycji mógłby mocno jego braki uwypuklić. Z braku możliwości jest to jakaś opcja bo fajne podania potrafił rzucać jednak w na dłuższą metę byłoby ciężko
Fati też ciągle nie przekonuje tymi niepotrzebnymi dryblingami i złymi decyzjami, ale ważne że coś wpadło po farfoclu.
Ważne zwycięstwo, dobra reakcja po przegranym el clasico i oby to utrzymać
1
Frenkie średnio raz na jakiś czas odpali w jednym meczu, narobi nadziei, po czym w kolejnym spotkaniu wróci do tego co zwykle. Obym się mylił i oby w końcu utrzymał dyspozycję z dzis, ale z przesadzonym podniecaniem radzilbym się wstrzymać xD
0
Pique wygwizdany, oj niemiło
0
Dembele mógłby zaraz wskoczyć za Fatiego. Jest dużo miejsca na boisku, by wiele wniósł
4
@El dominatore Słabo gra. Nieptorzebne dryblingi. Bramkę też ledwo co wpakował. Nie przekonuje jakoś mega
1
Villarreal płaci rachunek
0
Ferran TOP XDDD
1
Już pograne, już mu się Lewandowski włączył
0
Franek co czarować próbuje, no no
0
Lewy niewyraźnie dziś wygląda
0
Ferran ulalalala
3
Czyli dzisiaj tak dla równowagi wszyscy będą czekać na wejście Dembele i Raphini bo nie będzie skrzydeł xD
3
@Kluivert_P Żółta łódź podwodna czyli yellow ubot czyli takie piwo z kieliszkiem wódki w środku
1
@Lionel_Messi10 No zasłużony akurat ale dziwne anulowanie kartki Gomeza gdzie chłop wyciął równo z trawą Kluiverta co biegł sam na sam
0
Papu wyciął Kluiverta sam na sam jak kiedyś Valverde Morate
I jeszcze jaja jak karnego dadzą za drugą sytuację xD
1
@Survier W City większość podań idzie do przodu. Prostopadłe, penetrujące piłki i szybkie kontry. U nas podania idą w poprzek co przy braku ruchu zawodników sprawia że rywal nawet jak stoi w miejscu i utrzymuje pozycję to jest w stanie skutecznie się bronic bo nie ma elementu zaskoczenia
0
@DaPidejpi City jest mega mądrze zarządzane. No niby dziwne te transfery Grealisha czy Phillipsa ale potrafią zarobić na rezerwowych dobry szmal, a większość transferów co robią jednak jest z pomysłem i im to wychodzi
3
@Kondziubarca Nie no. Poprzedni sezon uratował jak mógł. Teraz nowa kadra, nowe założenia, nowe cele. Może trochę nie poszło jak powinno ale to dopiero 3 miesiąc nowego sezonu i rozliczajmy na koniec. Presezon i ta wygrana z Realem chyba trochę nam zrobił zbyt wielką nadzieję xD Kolorowo to wcale nie wygląda i pretensje do trenera są jak najbardziej uzasadnione, ale z tym chłopem możemy wiele osiągnąć tylko dajmy czas. Nawet brak trofeów nie będzie tragedią. Oby zbudować kolektyw, stworzyć nowych liderów i w przyszłym sezonie wymagajmy wiele.
A Ernesto może zrobić nan duży problem, ale gramy u siebie więc oby CN nas poniosło po 3 pkt
2
@Kgorecki2500 Wystarczy zmienić w taktyce ustawienie i sobie kogoś na SPO przestawisz. Ja składzik cienki ale też lubię 433 z ofensywnym i Papu Gomez mi robi robotę kozak. Kessie zostaje z tyłu, Papu na wolnym na SPO i Pedri w informie SP. Wszystko się zgrywa fajnie tylko brak szczęścia w paczkach. Po tym FC z pickow Martinelli, Modeste i jakis syf 78xD
1
A kiedy telekamera dla Benzemy?
7
@FCB24 Terrorysta z Rosario
1
@kamilop Poczekaj. Artecie zaufali i po mistrzostwo idą jak nic. Z Xavim pojdziemy po LM w przyszłym sezonie tylko tak jak Mikel musi puszczać hymny innych zespołów w szatni czy coś dla motywacji
0
Pamiętacie taśmy Florka jak cisnął po pilkarzach typu gruby świniak Isco? Ciekawe co po ostatnich wyczynach myśli sobie Laporta o niektórych antkach z naszego składu
0
@Nalina4 To jedna akcja, a chwilę później znów szedł sam na sam i popisał się takim lobem że piłka się ledwo toczyła po kozle xD
0
Nunez co partaczy xDD
2
Nunez dzban. Teraz City powinno wyrównać xD
0
Zadymka fiu fiu