10

@KrychaFCB Zaćmienie słońca

0

@Sznejk Dembele-Lewy-Ferran najbardziej optymalne teraz

0

@Recha_0684 A dobra sorry zapomniałem że nie można wyrażać swojej opinii ani skomentować przebiegu gry czy oceniać zawodników

0

Alonso dzisiaj miał trochę farta że napastnicy Villarrealu byli tacy nieudolni bo ktoś w lepszej dyspozycji mógłby mocno jego braki uwypuklić. Z braku możliwości jest to jakaś opcja bo fajne podania potrafił rzucać jednak w na dłuższą metę byłoby ciężko
Fati też ciągle nie przekonuje tymi niepotrzebnymi dryblingami i złymi decyzjami, ale ważne że coś wpadło po farfoclu.
Ważne zwycięstwo, dobra reakcja po przegranym el clasico i oby to utrzymać

1

Frenkie średnio raz na jakiś czas odpali w jednym meczu, narobi nadziei, po czym w kolejnym spotkaniu wróci do tego co zwykle. Obym się mylił i oby w końcu utrzymał dyspozycję z dzis, ale z przesadzonym podniecaniem radzilbym się wstrzymać xD

0

Pique wygwizdany, oj niemiło

0

Dembele mógłby zaraz wskoczyć za Fatiego. Jest dużo miejsca na boisku, by wiele wniósł

4

@El dominatore Słabo gra. Nieptorzebne dryblingi. Bramkę też ledwo co wpakował. Nie przekonuje jakoś mega

1

Villarreal płaci rachunek

0

Ferran TOP XDDD

1

Już pograne, już mu się Lewandowski włączył

0

Franek co czarować próbuje, no no

0

Lewy niewyraźnie dziś wygląda

0

Ferran ulalalala

3

Czyli dzisiaj tak dla równowagi wszyscy będą czekać na wejście Dembele i Raphini bo nie będzie skrzydeł xD

3

@Kluivert_P Żółta łódź podwodna czyli yellow ubot czyli takie piwo z kieliszkiem wódki w środku

1

@Lionel_Messi10 No zasłużony akurat ale dziwne anulowanie kartki Gomeza gdzie chłop wyciął równo z trawą Kluiverta co biegł sam na sam

0

Papu wyciął Kluiverta sam na sam jak kiedyś Valverde Morate
I jeszcze jaja jak karnego dadzą za drugą sytuację xD

1

@Survier W City większość podań idzie do przodu. Prostopadłe, penetrujące piłki i szybkie kontry. U nas podania idą w poprzek co przy braku ruchu zawodników sprawia że rywal nawet jak stoi w miejscu i utrzymuje pozycję to jest w stanie skutecznie się bronic bo nie ma elementu zaskoczenia

0

@DaPidejpi City jest mega mądrze zarządzane. No niby dziwne te transfery Grealisha czy Phillipsa ale potrafią zarobić na rezerwowych dobry szmal, a większość transferów co robią jednak jest z pomysłem i im to wychodzi

3

@Kondziubarca Nie no. Poprzedni sezon uratował jak mógł. Teraz nowa kadra, nowe założenia, nowe cele. Może trochę nie poszło jak powinno ale to dopiero 3 miesiąc nowego sezonu i rozliczajmy na koniec. Presezon i ta wygrana z Realem chyba trochę nam zrobił zbyt wielką nadzieję xD Kolorowo to wcale nie wygląda i pretensje do trenera są jak najbardziej uzasadnione, ale z tym chłopem możemy wiele osiągnąć tylko dajmy czas. Nawet brak trofeów nie będzie tragedią. Oby zbudować kolektyw, stworzyć nowych liderów i w przyszłym sezonie wymagajmy wiele.
A Ernesto może zrobić nan duży problem, ale gramy u siebie więc oby CN nas poniosło po 3 pkt

2

@Kgorecki2500 Wystarczy zmienić w taktyce ustawienie i sobie kogoś na SPO przestawisz. Ja składzik cienki ale też lubię 433 z ofensywnym i Papu Gomez mi robi robotę kozak. Kessie zostaje z tyłu, Papu na wolnym na SPO i Pedri w informie SP. Wszystko się zgrywa fajnie tylko brak szczęścia w paczkach. Po tym FC z pickow Martinelli, Modeste i jakis syf 78xD

1

A kiedy telekamera dla Benzemy?

7

@FCB24 Terrorysta z Rosario

1

@kamilop Poczekaj. Artecie zaufali i po mistrzostwo idą jak nic. Z Xavim pojdziemy po LM w przyszłym sezonie tylko tak jak Mikel musi puszczać hymny innych zespołów w szatni czy coś dla motywacji

0

Pamiętacie taśmy Florka jak cisnął po pilkarzach typu gruby świniak Isco? Ciekawe co po ostatnich wyczynach myśli sobie Laporta o niektórych antkach z naszego składu

0

@Nalina4 To jedna akcja, a chwilę później znów szedł sam na sam i popisał się takim lobem że piłka się ledwo toczyła po kozle xD

0

Nunez co partaczy xDD

2

Nunez dzban. Teraz City powinno wyrównać xD

0

Zadymka fiu fiu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?