0

2

@jeyx77x Zrobił im dwie bramki

1

Oglądanie Busquetsa sprawiało mi mega przyjemność bo naprawdę był wyjątkowy i magiczny ale chłop powinien zaczynać każdy mecz na ławce. Czas konkretnie postawić na de Jonga na DP bo gorzej nie będzie. Jak się nie sprawdzi to pogonić po sezonie i tyle. Dziś po wejściu Gaviego w pomocy dopiero coś drgnęło, pojawił się jakiś ruch i wymiana pozycji.
Sytuacja w lidze wciąż jest dobra, najbardziej martwi jednak podejście, mentalność i powtarzające się błędy. Każdy zespół ma problemy kadrowe ale od tego jest trener żeby te braki jak najbardziej zniwelować, a mam wrażenie, że my je jeszcze uwidaczniamy niektórymi decyzjami.
Xavi powinien zostać przynajmniej do końca sezonu bo drużyna serio jest jeszcze w budowie, tylko czas żeby zaczął wyciągać wnioski. Raphinha cały mecz przespany, Dembele zaczął coś grać dopiero jak przeszedł na swoją nominalną pozycję, po czym chwilę później został zmieniony xD Jakiś brak konsekwencji. Z tego sezonu możemy jeszcze dużo wyciągnąć i oby tak było ale trzeba pracować nad motywacją, automatyzmami i schematami

7

Garcia ewidentnie faulował, poszła podpowiedź i sprawdził. Lewego asystenci też na pewno sprawdzali ale bądźmy szczerzy - tam kontakt był wątpliwy bo Lewy już się kładł jak widział że się zbliża Karważtwarz
Ochłońcie XD

Bardziej bym się przyczepiał do uderzenia łapą Lewego przez Alabe na początku meczu

0

Gdzie wy tam spalonego widzieliście xD
Wszystko ewidentne i prawidłowe, niestety

0

@pero1983 Nie było

2

Ewidentny karny bez dyskusji. Garcia dzisiaj ocena 1 xD

0

Fati w końcu pokazał to co mial magicznego, najs

7

Kounde dziś chyba wygląda najmniej tragicznie z nich wszystkich

3

A po meczu wszyscy na bigos do domu państwa Lewandowskich

1

Gavi już robi robotę XD

1

@AlexDark00 To było piękne XDDD

0

Ferran chociaż potrafi na pozycję wyjść i stworzyć sobie sytuację do strzału w kosmos. Wciąż lepiej niż Raphinha dziś

0

Co za żenada XDDD

0

@Tasde Bo graliśmy na początku. Widać było różnice

1

A najgorsze jest to że zmiany pewnie na nic nie wpłyną bo kto by nie wszedł to poziom żenady będzie taki sam. Tylko numer i nazwisko na koszulce się zmieni xD

0

U Koemana w tym momencie w przerwie by wszedł Mingueza za skrzydłowego XD

1

Gavi za balerine de Jonga obowiązek bo my jesteśmy tak statyczni że masakra
Real nawet nie musi się wysilać w defensywie bo my sami nie wiemy co robić

0

@Pogba Czas ma Ferrana XDD

1

Nie ma schematów, nie ma założeń ani taktyki. My pracujemy nad jakimiś automatyzmami na treningach? kurde Kszawi źle to wygląda, a dostałeś co chciałeś w przeciwieństwie do Koemana

5

Ale jesteśmy dziadami

0

Sędzia zaczyna tracić kontrolę, błąd za błędem. Zaraz się zaczną cyrki xD

0

A pomyslcie że Drake postawił tyle siana na wygraną i teraz ogląda ten popis

0

@ObiektywnyKibic121 A.do kogo jak nikt za pozycje nie potrafi wyjść. A de Jong w ogóle balerina spaceruje gdzieś po krzakach xD

0

I narazie wygląda to tak jak zawsze. Jakoś bez pomysłu, bez specjalnej taktyki, bez ruchu. Nie wiem czy mieliśmy jakiś plan na ten mecz ale narazie jest cienk9

2

Robercik w ostatnich dniach pewnie tyle kur*w z siebie wyrzucił ile przez 5 sezonów w Bayernie

1

Różnica w tym biegu Kounde i Roberto xD

0

Kurde Real w defensywie wygląda bardzo pewnie. Po prostu się przesuwają wraz z piłką a my nic nie potrafimy stworzyć. Za to jak Real leci z akcja to u nas lekkie zamieszanie z miejsca

0

@Pewex Billie może chociaż cycki pokaże skoro i tak niczego z tego zestawienia się słuchać nie da

0

@Shadow23FCB Hasz ubija totalnie, a od grzybków to lepiej karton zarzucić XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?