1

I cyk pod ladę na spokojnie

0

Ale przymierzył, pięknie xD

1

Hehe czerwone dziady

4

No i pięknie Arsenal

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Ale Arsenal wyszedł z własnego pola karnego podaniami na jeden kontakt, piękne to było

11

O jezu jak przyjemnie słyszeć Twarowskiego

1

@siuuu Jak dostaniesz karę finansową to zrobimy zrzutkę i pomożemy, ale kurde zrealizuj ten plan
Zakaz stadionowy wliczony w koszta

1

@HighestInTheRoom Que to nawet tego nie skomentuje xD

1

@Janiama 4:0 dla Barcelony

0

@pt9 A nie królowali przez pierwszy tydzień jak obrońcy byli słabi? Haaland wtedy niszczył, teraz jakoś różnicy się nie odczuwa, a taki mały zwinny Correa TOTW robił robotę mi mega

0

@MESSIah16 Wplataj do tego Eto'o jeszcze Ibre i mamy mieszkankę wybuchową

1

@pt9 Uuuu ładnie posypało

1

@Barca1992 Narazie to City bliżej bramki. Ale mogłoby Fulham urwać im punkty, Arsenal by się jutro umocnił na pozycji lidera po wygranej w derbach

0

@adi7adi8 E tam nie było to jakieś brutalne, żółtko myślę że by wystarczyło

1

A ta zasada braku podwójnej kary już nie obowiązuje? xD

6

Choupo Moting widzę się rozkręcił gdy Lewandowski go nie blokuje

0

@Luciano99 A jak już w temacie Fify to jak wygląda zgranie u bohaterów? Bo nie miałem okazji żadnym grać xD Muszą mieć zawodników z tej samej ligi żeby mieć pelne czy z miejsca jak ikona ma 3 pkt?

0

@Rust_Cohle Kessie narazie daje rade, Merino buntownika też możesz sprawdzić ale byś musiał formacje zmienić na 3 SP bo nie ma alternatywnej pozycji

0

@czółkovsky Kiedy to sbc wychodzi? xD

0

@marcin62 A może wygrał ten jeden :---))))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMzA3MzE5NDYwMDoyzCbMr3ksuwfAqpg%3D
Nie mój, ale wyobraźcie sobie co czuje ten gość. Jedna bramka xD

3

Jeśli zrzeka się kasy i w ogóle to decyzja dobra bo sportowo niestety odpada z jakiejkolwiek rywalizacji. Był jaki był ostatnimi czasy ale to nasza prawdziwa legenda i czekamy w przyszłości na powrót

0

@Dosq No może dla nich to tak odległe i tak bez znaczenia państwo pod względem futbolu że wolą to olać i nawet tego nie sprawdzą bo im po prostu szkoda czasu. A jeśli to przeszło i poszło w świat to widać że każdy miał to w dupie bo nawet nie sprawdzali przed publikacją

0

Macie jakąś stronkę gdzie można wytypować sobie mecze MS z drabinką itp? W sensie że typujesz wyniki i sprawdzasz jakby to mogło wyglądać dalej

0

@DonMatteo901 Kraj 3 świata w piłce nożnej, żadne zaskoczenie

0

@macio_944 A w finale pewnie Real PSG xD

0

https://zapodaj.net/images/99e6d6841a6d4.jpg
Macie pomysł co tu pozmieniać? Budżet jakieś 200k. Jakas alternatywa za Viniego?

0

@KlonaZepan Patusow, ćpunów i alkoholików. Ale ma to swój klimat. Pozdrawiam z trójkąta na który się przeprowadziłem jak miałem 19 lat. 4 lata jak jeden dzień XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?