5

Barcelona po mistrzostwo świata

1

@Encore Podobno Veronika daje słabe info

1

@AmigoBlancos Ja myślę jednak że to pewien sposób na protest. Niemcy zasłonili usta, iran nie śpiewał, podobnie jak Hiszpania

0

Co ten Lucho wykombinował z ustawieniem xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@karci0 Cudowna, słodka

2

Zawsze miło jak somsiad się wywróci na głupi ryj

1

@michal26 Boże taka śliczna i uzdolniona i jeszcze mądra..

1

@hayek Adi Hitler się w grobie przewraca

1

@klopx Bitwa freestyle beatbox

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ale że Dudka na mundial nie wzięli

1

@Cule1234 Ten czarodziej z Arabii Saudyjskiej może by coś z nich wykrzesał xD

0

Ale Griezz próbuje grać hiszpańskiego mediapunte z najlepszych czasów

1

Nie no Dembelele to jest kocur

1

Ale siadła soczysta kur*a mać po strzale xD

0

Ja bym to gwizdnął na karnego. Błąd techniczny, zatrzymanie ręka

0

Tunezja za długo robi sobie nadzieję, najwyższa pora na Nazario

2

@FioletoweOczy Kazek Węgrzyn xD

1

@MESSIah16 Co ty z tym Maradonem dzisiej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jebali z nr 9, najlepszy na boisku

0

Kazek Węgrzyn trenerem Arabii, wow warto było zaufać

0

@KlonaZepan Argentyna razem z p0lską nie wyjdą z grupy więc nie ma co sobie robić nadziei

0

Argentyna jest cienkim bolkiem, przecież taki Zieliński ich załatwi w pojedynkę

0

No dobra to jednak nie będzie wygranej w MS

0

Akurat remisik na kuponie a karny to ewidentny

0

Robił ktoś z was SBC na Łoniakiego Wiliamsa 86? Warto czy szkoda kart?

0

Sędzia chyba uciekł z Muppet Show

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?