BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@lucas/catalan ale biegł za nią do samego końca, brał udział w akcji i absorbował uwagę obrońców. Oczywisty spalony
8
Znów sędzia w roli głównej, bramka Bruno to zwykły skandal. Nie wyobrażam sobie jaki byłby płacz jakby uznali coś takiego w klasyku xD Wstyd
Jedyny plus to że maszyna Artety jutro sobie znowu odjedzie w marszu po miatrzostwo
0
@Ktos11111 no oczywiście że tak
1
@KlonaZepan no jednak go kopnął w nogę w momencie strzału
0
@Kgorecki2500 Chyba czerwonego diabła sobie sklepią pod kocem. Maszyna Xaviego zrobi z nich marmelade
0
I co karny czy dobrze że puścił?
0
XDDDDD Ruszyła maszyna
4
City nieźle przekręcone. Dawaj Haaland brameczke
5
Jakby się zatrzymał a nie szedl z akcja to ok, powinien być spalony xD
0
@arsenallondyn0 najlepsze dragi miał dostępne
4
@MesQueUnClub96 Szybko poszło hehe
0
Łydka jednak wart tych pieniędzy
2
Kurde jego to szkoda akurat
0
City w opałach matko bosko
0
@Emhyr I bardzo dobrze
1
@Pyjo A mam końcówkę 8zl to se wjadę bo nie chce się dziś nic samemu kombinować
0
@ranger3120 Nie wal w nocha to katar szybko odpuści, a i apetyt powróci
4
https://zapodaj.net/images/b1f267e7ab7af.jpg
< 3
1
@KmN Słuchaj głupia sprawa ale nie miałbyś 3 stówek pożyczyć? Szybka inwestycja, mam pewniaczki
4
@Cochise Ściągnięcie go tutaj z powrotem może byc trochę poronionym pomysłem bo mało wskazuje na to że da nam tyle co po pierwszym transferze. Już pod koniec u nas wyglądał dziadowsko.
No chyba że kapitan i przyjaciel Dembele by go zmotywowal
0
@Ptasior Nie no w meczu z Atletico skakał ostro przy linii
0
Kessie masz kurde szczęście
0
Ogląda ktoś te Chelsea? Co Felix odwalił?
3
Boże jacy my jesteśmy żałośni w mordę jeża
1
Uuuuuuu aż mi ryja zatkało. Pięknie
4
A akcję wcześniej Raphinha spartolil podanie na 10m gdzie Ferran byłby sam na sam z pustą bramką
0
Barman lej wódkie
1
Nie ma gry bo nie ma Dembele. Niestety taka jest prawda że nikt nie jest obecnie w stanie wziąć na siebie ciężaru
0
I teraz powinien wejść Mingueza za Robero XD
0
De Jong nawet nie wiedział jak się ma ustawić na swojej pozycji w defensywie. Wiele rzeczy odwalał dzisiaj Pedri. Wejscie Busquetsa na końcówkę rozsądne