2

@lucas/catalan ale biegł za nią do samego końca, brał udział w akcji i absorbował uwagę obrońców. Oczywisty spalony

8

Znów sędzia w roli głównej, bramka Bruno to zwykły skandal. Nie wyobrażam sobie jaki byłby płacz jakby uznali coś takiego w klasyku xD Wstyd

Jedyny plus to że maszyna Artety jutro sobie znowu odjedzie w marszu po miatrzostwo

0

@Ktos11111 no oczywiście że tak

1

@KlonaZepan no jednak go kopnął w nogę w momencie strzału

0

@Kgorecki2500 Chyba czerwonego diabła sobie sklepią pod kocem. Maszyna Xaviego zrobi z nich marmelade

0

I co karny czy dobrze że puścił?

0

XDDDDD Ruszyła maszyna

4

City nieźle przekręcone. Dawaj Haaland brameczke

5

Jakby się zatrzymał a nie szedl z akcja to ok, powinien być spalony xD

0

@arsenallondyn0 najlepsze dragi miał dostępne

4

@MesQueUnClub96 Szybko poszło hehe

0

Łydka jednak wart tych pieniędzy

2

Kurde jego to szkoda akurat

0

City w opałach matko bosko

0

@Emhyr I bardzo dobrze

1

@Pyjo A mam końcówkę 8zl to se wjadę bo nie chce się dziś nic samemu kombinować

0

@ranger3120 Nie wal w nocha to katar szybko odpuści, a i apetyt powróci

4

1

@KmN Słuchaj głupia sprawa ale nie miałbyś 3 stówek pożyczyć? Szybka inwestycja, mam pewniaczki

4

@Cochise Ściągnięcie go tutaj z powrotem może byc trochę poronionym pomysłem bo mało wskazuje na to że da nam tyle co po pierwszym transferze. Już pod koniec u nas wyglądał dziadowsko.
No chyba że kapitan i przyjaciel Dembele by go zmotywowal

0

@Ptasior Nie no w meczu z Atletico skakał ostro przy linii

0

Kessie masz kurde szczęście

0

Ogląda ktoś te Chelsea? Co Felix odwalił?

3

Boże jacy my jesteśmy żałośni w mordę jeża

1

Uuuuuuu aż mi ryja zatkało. Pięknie

4

A akcję wcześniej Raphinha spartolil podanie na 10m gdzie Ferran byłby sam na sam z pustą bramką

0

Barman lej wódkie

1

Nie ma gry bo nie ma Dembele. Niestety taka jest prawda że nikt nie jest obecnie w stanie wziąć na siebie ciężaru

0

I teraz powinien wejść Mingueza za Robero XD

0

De Jong nawet nie wiedział jak się ma ustawić na swojej pozycji w defensywie. Wiele rzeczy odwalał dzisiaj Pedri. Wejscie Busquetsa na końcówkę rozsądne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?