La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 685 Culés

konto usunięte

3

4

@Emhyr to było bardziej niż pewne

2

@Emhyr To było do przewidzenia.

1

@Emhyr tego można było się spodziewać, zero zaskoczenia.

konto usunięte

0

@Emhyr ciekawe kto,teraz :)

0

@Emhyr I bardzo dobrze

1

@Emhyr Brać De Paula. Marnuje się tam. On niezadowolony, oni niezadowoleni...

konto usunięte

0

@PatrykBarca No my też będziemy niezadowoleni. To nie jest gość na Barce ani dobry na pivota ani dobry na pozycję Pedriego czy Gaviego.

0

@Emhyr Własnie takich gości do sukcesu potrzeba! On był giga chadem na MŚ i we Włoszech grał ofensywnie. Atleti ogranicza jego zdolności.

konto usunięte

0

@Sysia11 De Paul pasował do Argentyny ale nie będzie pasował do Barcelony to jest kompletnie inna gra. Przypominam jak zaczynał turniej i jak był wyzywany od drewniaków i sabotował drużynę.

0

@Emhyr To jest gośćktóry moze grac u boku Pedriego. Moze grac tez na DM. Moze nie idealny profil dla nas. Ale dający wiecej niz Kessie. No i przyxhodzaćy ewentualnie za Depaya ktory jest balastem...

konto usunięte

0

@PatrykBarca
1. Atletico nie jest takie głupie żeby go dawać za darmo wzamian za półkontraktowego Depaya
2. Nie wiemy czy by dawał więcej to jest piłkarz co biega biega i biega i w sumie tyle.

0

@Emhyr Powiem Ci,że powinniśmy skończyć z tym DNA,byłam temu przeciwna,ale czas iść dalej jeżeli chcemy osiągać sukcesy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?