BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Emerson tryb Ronaldinho i brameczka
0
@Kamilos84 no ale wiesz że dziwnym byłoby gdyby wymienili kilka ładnych szybkich podań a akcję zakończyli precyzyjną wrzutką na głowę napastnika?
1
@arsenallondyn0 Janek i Józek z Leska Sędzisław
4
Słusznie puszczone dalej?
0
@lukaszbrk No to było duże zaskoczenie, masakra z tym varem
4
Ale totki okradzione z karnego
1
Poklepali ładnie, mocno wyglądają skurczybyki
0
Zatrzymajcie go
@az dziwne że tam nie było spalonego xD
0
@dariooo Dużo zadań taktycznych ma, zobacz jak pracuje w defensywie i w ogóle
0
Ale Leicerster wygląda fajnie mimo tej straty bramki, tu jeszcze może się wszystko zmienić tylko niech de Gea się opanuje
1
De Gea po raz drugi coś fantastycznego
1
@Nerazzurro Ale to ty dzwonisz
2
De Gea kot ale wyciągnął
9
@Nerazzurro Denerwują osoby które zachowują się głośno i nie szanują tej przestrzeni publicznej. W komunikacji ktoś może czytac albo się na czymś skupiać a tu jeden z drugim burak się drze do telefonu, do tego kwestia 'rozmowy' z kimś nieznajomym która wynika tylko i wyłącznie z konwenansów, generalnie każdy i tak ma cie w dupie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Kochane PSG kochany Messi jednak są genialni
0
Dobrze że Mekambe odpuścił sobie ten Real
3
Bardzo dobrze. Niech ten śmieszny klubik przegrywa wszystko co się da
3
@Katalończyk 99 Podobno Mini Majk coś na boku dziabnął
5
@ranger3120 cbd nic nie daje więc śmiało możesz sobie zjeść cale opakowanie za jednym zamachem
0
@AmigoBlancos A co to za janki z okręgówki
0
Styki gdzieś przepaliło ewidentnie kurde
1
Salah piękna asysta
0
@Kondziubarca Może już wącha ziemniaki od spodu
0
Syn Dżepetto z bramką
A może i tam nawet rękę gwizdną. Jednak nie ale przyjęcie i tak top1 xD
0
Dobra to teraz by się przydało meczycho podobne do meczu Arsenalu. Niech spinają dupę jedni i drudzy i coś postrzelają
6
@takisobiektos Rozbiega
1
Połamali kark Azpilicuecie i koniec zabawy
0
Meslier co zrobił, masakra
Amatorka
2
Ale to przykręcił z wolnego pięknie