La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 726 Culés

0

Podają informacje że tu Raphinha niezadowolony i zazdrosny o Dembele, Fati płacze i rozgląda się za klubem. Niewiadomo ile w tym prawdy ale jak jest w tym coś to tylko pokazuje jakie to są dziady, które w dodatku nie są w stanie niczego zaoferować na boisku.
Taki Ferran, jak do ławki był przyklejony, to wchodził, próbował i starał się jak mógł, aby wywalczyć miejsce swoją grą i ostatnio zaliczył nawet trochę lepsze występy. Zero informacji o jakimś niezadowoleniu bo pewnie był świadomy tego ile partaczył akcji i próbował przekonać grą. Minuty dostaje każdy i ma możliwość przekonać trenera ale lepiej płakać i narzekać jak kiedyś Stegen gdy nie mógł Bravo wygryźć

4

@BulaKG polecam nie wierzyć we wszystkie plotki wymyślane przez media.

0

@BulaKG cholera wie ile w tym prawdy, ale jeśli tak jest to słabo.. placzki. Ale tak teraz jest z tymi zawodnikami. Zamiast zacisnąć żeby.. to się obrażają. I straszą transferami.. agenci maja prowizje od ich grania. Także to są główne powody..

0

@Mow_mi_Douglas Przecież napisałem że odnoszę się do tego nie wiedząc ile jest w tym prawdy
No ale po Fatim było widać to np po zejściu i jak się skarżył Ericowi na ławce

0

@BulaKG No sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana, Ferran ma pewny skład w Reprezentacji, Brazol może całować ławkę, a fati w ogóle się nie załapać na imprezę więc i ciśnienie większe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?