BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
De czeeempioooons
0
Ciekawe czy będzie lewy bramke świętować jak już się uda
0
No to powinno siedzieć kurua
0
Insensywnoscia lekko odstajemy
0
@Messiah10 No wiesz jakbyś miał taką mocną ligę wymagającą skupienia w każdym meczu to też by tak było. To nie la liga gdzie rezerwami wygrywasz 5:0 przed meczem w LM XD
0
@Culers Ta miałem jakieś 10min ale ruszyło xD
0
Kurde c+ online wywala stronę XD
0
@Dieselzor Ok to Kessie czy de Jong? Busi to najlepsza opcja, uwierz xD
1
@Janiama 0;1 dla nas
0
W sumie Christensen emanuje spokojem, taką gracją i jakby nie patrzeć doświadczeniem. Eric ma fajne rozegranie ale słabe warunki i lubi się wylać, choć w tym sezonie totalna klasa. Do tego pewnie zagrają obok siebie z Alonso więc będą ogarniać swoją stronę bo się znają.
Ruch Xaviego przed spotkaniem wydaje się dobry, zobaczymy w praktyce
2
@Kgorecki2500 Podwójna szansa X za 1.8 wszedł na luziku
1
@Malibu Tak bywało więc wszystko możliwe. Liczę jednak na 433 bo w tym wyglądamy najlepiej, nawet z Alonso zamiast Balde
1
I cyk Xavi sobie wymyli ustawienie z wahadłowymi w którym nikt nie będzie wiedział o co chodzi
0
Myślice że będzie festiwal bramek? Ja coś czuję 0:1, 0:2 dla nas (oby). Jakieś zwariowane wyniki po głowie mi nie chodzą bo myślę że oba zespoły przede wszystkim zadbają o spokój w tyłach. Nie ta faza sezonu żeby na siłę komuś coś udowadniać i rzucac wszystko w atak
0
Konflikt na granicy Armenii z Azerbejdżanem i podobno 49 osób po stronie Ormian umarło. Ktoś zna sytuację w tym regionie? Grozi to czyms poważnym?
5
@Sulimo Zawołać egzorcystę trzeba
4
Lepiej tak niż oddanie dziada za darmo
3
@Comentateiro Busquets to podstawa jeśli chcemy o cokolwiek tam walczyć. De Jong niestety na defensywnym nie ogarnia nawet z cieniasami ligowymi także odpuścmy.
Busquets kocur forma. Będą ruletki, będą klepki i prostopadłe piły do Dembele za plecy tych placków z obrony Bayernu.
Gavi Busi Pedri jedyny słuszny wybór od początku
0
Oby jutro Busi zagrał koncert. Jak wskoczy na swój najwyższy poziom to zdominujemy środek a później już z górki po wygraną
0
Aż włączę zobaczyć co te Bilbao odwala xD
5
@Pawlak1992 Twarowski do PL to był ideał
0
Maszyna Ernesto ruszyła pełną parą
0
Spalony spalony ale i tak nic nie zmienia
0
Uu ale to mu wyszło ładnie, praktycznie całą obronę sobie porobił
6
No niestety ale głupcem trzeba być by mieć nadzieję że Real pod koniec nie wciśnie
2
Modric na ratunek, czyli zaraz będzie strzał z dystansu, rykoszet i gol
1
Ile Benzema będzie pauzował?
0
@MrShakira Taktyczny
0
@Cvzx Ta, nie zniknęła transmisja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika