0

De czeeempioooons

0

Ciekawe czy będzie lewy bramke świętować jak już się uda

0

No to powinno siedzieć kurua

0

Insensywnoscia lekko odstajemy

0

@Messiah10 No wiesz jakbyś miał taką mocną ligę wymagającą skupienia w każdym meczu to też by tak było. To nie la liga gdzie rezerwami wygrywasz 5:0 przed meczem w LM XD

0

@Culers Ta miałem jakieś 10min ale ruszyło xD

0

Kurde c+ online wywala stronę XD

0

@Dieselzor Ok to Kessie czy de Jong? Busi to najlepsza opcja, uwierz xD

1

@Janiama 0;1 dla nas

0

W sumie Christensen emanuje spokojem, taką gracją i jakby nie patrzeć doświadczeniem. Eric ma fajne rozegranie ale słabe warunki i lubi się wylać, choć w tym sezonie totalna klasa. Do tego pewnie zagrają obok siebie z Alonso więc będą ogarniać swoją stronę bo się znają.
Ruch Xaviego przed spotkaniem wydaje się dobry, zobaczymy w praktyce

2

@Kgorecki2500 Podwójna szansa X za 1.8 wszedł na luziku

1

@Malibu Tak bywało więc wszystko możliwe. Liczę jednak na 433 bo w tym wyglądamy najlepiej, nawet z Alonso zamiast Balde

1

I cyk Xavi sobie wymyli ustawienie z wahadłowymi w którym nikt nie będzie wiedział o co chodzi

0

Myślice że będzie festiwal bramek? Ja coś czuję 0:1, 0:2 dla nas (oby). Jakieś zwariowane wyniki po głowie mi nie chodzą bo myślę że oba zespoły przede wszystkim zadbają o spokój w tyłach. Nie ta faza sezonu żeby na siłę komuś coś udowadniać i rzucac wszystko w atak

0

Konflikt na granicy Armenii z Azerbejdżanem i podobno 49 osób po stronie Ormian umarło. Ktoś zna sytuację w tym regionie? Grozi to czyms poważnym?

5

@Sulimo Zawołać egzorcystę trzeba

4

Lepiej tak niż oddanie dziada za darmo

3

@Comentateiro Busquets to podstawa jeśli chcemy o cokolwiek tam walczyć. De Jong niestety na defensywnym nie ogarnia nawet z cieniasami ligowymi także odpuścmy.
Busquets kocur forma. Będą ruletki, będą klepki i prostopadłe piły do Dembele za plecy tych placków z obrony Bayernu.
Gavi Busi Pedri jedyny słuszny wybór od początku

0

Oby jutro Busi zagrał koncert. Jak wskoczy na swój najwyższy poziom to zdominujemy środek a później już z górki po wygraną

0

Aż włączę zobaczyć co te Bilbao odwala xD

5

@Pawlak1992 Twarowski do PL to był ideał

0

Maszyna Ernesto ruszyła pełną parą

0

Spalony spalony ale i tak nic nie zmienia

0

Uu ale to mu wyszło ładnie, praktycznie całą obronę sobie porobił

6

No niestety ale głupcem trzeba być by mieć nadzieję że Real pod koniec nie wciśnie

2

Modric na ratunek, czyli zaraz będzie strzał z dystansu, rykoszet i gol

1

Ile Benzema będzie pauzował?

0

@MrShakira Taktyczny

0

@Cvzx Ta, nie zniknęła transmisja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?