BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Sts ma chyba najgorszae kursy
3
@Kitek1640 Dwa kliny przed zabiegiem na opanowanie
0
@hobart29 Ja to w sumie Valencii staram się oglądać każdy mecz
9
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjM4MjA2MjkwMDqk-5Kqes-uGKEkatw%3D
Dobre rozpoczęcie weekendu
1
@Jasialdinho @Kgorecki2500 https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjM4MjA2MjkwMDqk-5Kqes-uGKEkatw%3D
Tak blisko i tak daleko xD
0
@DaPidejpi XD
1
@Barca1922 Zaistniał dzięki sobie i swojej ciężkiej pracy. United to powinno być wdzięczne że reprezentował ich barwy i doprowadził ich do sukcesów. A że chce szukać nowych wyzwań i pomóc Sportingowi to nic dziwnego
4
@PanAgenda2030 A pamiętasz jak kiedyś był taki wymysł jak EMO
Tych to się dopiero w szkole biło
1
Laporta nie spij xD
0
Znów świetne rozegranie Erica
2
Franek gurom Bernardo dołem
5
Co jest Kounde, noc jest Kounde
0
@KacperVEB Widzisz, kolejny popis w obronie na samym początku 2 części
1
@KacperVEB Trochę racji ma bo gówno w obronie i w ataku też taki marazm
0
Dobra Kszawi koniec cackania się z Pepulą, dawaj Robercika i kończymy zabawę
2
Ale Roberto wyszedł z opresji a już miałem pisać że nas City dojeżdża ustawieniem tak, że nawet spod bramki nie możemy się wydostać
2
Uuuu ale to ładniutko siadło
0
Chciał chyba rozruszać mecz bo się nudno zaczynało robić
4
Cienkie te City także tryplet nadchodzi
0
Przepięknie Roberto
6
@Merc2030 A za rok wychwalany pod niebiosa jak Ivi
2
@Lionel_Messi10 https://zapodaj.net/images/ba108fa543df2.jpg
też się dołączę z sikaczem po pracy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@czółkovsky Ale w poprzednim zagrał jak placek.
W meczu z LFC to chyba po prostu napastnicy Liverpoolu dali dupy więc poczekajmy z ocenami
0
@7black4 @nocnymarko TT
25
Skąd pierogi wiedzą by wypłynąć gdy są gotowe? Natura jest niesamowita
0
@Enerio Zdarza się na chromie również
1
4 dzień z kolei gdy padać ma cały dzien. Jak katharsis dla duszy po tych upałach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Bruno pajac irytujący bardziej niż Alba xD