BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
XDDDD Romero ciągnie za kudły do ziemi Cucurelle, zero reakcji
Rożny po tym i gol
0
No i Kante się wysypał chyba na dłużej, tak jakby dwugłowy mu strzelił
1
@Rust_Cohle Tuchel wyżarty jakby el polako żarl w ilości 5g dziennie więc Conte go kładzie
2
A Tuchel mało bomby nie sprzedał Conte XDD
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tomek Młynarz z bramką
0
@Bobo25 Masz jakieś wątpliwości?
1
Bardzo fajnie ta Chelsea wygląda po 30 minutach
3
O jezusie ale piękna brama z woleja Koulibaliego po wrzutce Cucu z różnego
0
@taris Dest i Roberto
1
@AlexDark00 Lewy to był odcięty od podań toralnie i wyłączony z gry, nawet nie miał możliwości aby coś zrobić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Kz1234 Właśnie jest totalny deficyt bocznych obrońców na rynku
1
@kaczucha1899 Kessie wyglądał dobrze tylko z Pumas no ale tam każdy wyglądał kozacko xD
0
Maja Strzała pewnie niezadowolona
0
To można iść się zalać w trupa
3
@Szmulek Przecież chłop dziś wykreował co najmniej 3 sytuacje po których powinna paść bramka. Dziwne że pod koniec spotkania przy takiej temperaturze popełni błąd xD
0
Ferran jakby był to by farfocla strzelil
1
@Oskar00 Najwięcej wykreował dziś
2
Swoją drogą to Lewy też ładnie wyłączony przez całe spotkanie
5
@Azrik Najlepszy na boisku
2
Christensen Bóg
1
Ten mecz po prostu jest kapitalnie rozgrywany taktycznie przez Rayo, blokują każdą możliwość
0
@fanoflakers @TheNekro94 bijcie się
3
Ten pedryl w brylach co prowadzi studio w c+ najbardziej irytujący
W porównaniu z Ołłowskim to przepaść pod względem merytoryki, wiedzy i ogólnie całokształtu
1
@barcelonaLM A po co przyszedł Kessie i po co de Jong narazie tu siedzi? No chyba właśnie żeby się z nimi rotowac
0
@BARCA1899Messi Xaviego ogrodnika
1
@The_Man A pamiętasz Rayo Paco Jemeza? xD
4
Generalnie nie gramy źle, brak tylko takiej kropki nad i
Chyba Koeman gdzieś na trybunach w kącie odprawia jakieś rytuały
1
@Kgorecki2500 del cerro grande