BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kłopoty kłopoty de Jonga
0
Leżą i udają jedni i drudzy przez połowę czasu gry
1
@matirix20 Chciałem wygrać flaszkę, a będę musiał postawic
0
Franek popis znów, to ostatnie pozytywne wejście z ławki było anomalia
2
@matirix20 Hahaah szybko poszło
0
@matirix20 A jak się pomylisz to co
0
Molina dziś czerwo i asysta do gracza Villarrealu, a tak hajpowany był
0
@mekston Aha to widocznie pomyliłem PSG z Bayernem
2
A co to za ogórkowa liga we Francji? Mistrz znany na początku sezonu, dziś pewnie 7:0 wygrają na wyjeździe a ktoś się podnieca jakimis bramkami z pasterzami owiec
0
Rulli piłkę z linii wyciągał i naprawdę milimetry chyba zadecydowały xD
0
Molina podarował bramkę
1
Kszawi dawaj już skład
1
@Derean Jakby był Polakiem to by właśnie pijany pod płotem wujka Mirka leżał. Dziś jego urodziny
2
@Gwyn c+sport2 ale laboga komentuje to glos off
2
Po takim meczu obejrzeć Atletico będzie bardzo przyjemnie
1
Czerwona przesadzona mocno
1
Mocny kandydat na najlepszy mecz weekendu
3
Jezus maria co on strzelił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MatBac1991 nawet się nie zaczął
0
Z Hochlanda to narazie takie Almette bo poza podaniem do de Bruyne to brak czegokolwiek
1
Ederson się odpalił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale Almiron zepsuł, powinien być remis
Meczycho się robi
2
@cold_play Frenkie de Young raper z Holandii
0
@mkord Przecież masz opcję wyboru jakości. Ja tam korzystam z najwyższej na kompie podpiętym pod TV i naprawdę wystarcza, nawet nie dostrzegam różnicy między viaplay a c+ online ale może nie jestem wymagającym klientem xD
2
A mnie to viaplay coraz bardziej się podoba. Wiadomo że jeszcze nie ten poziom co C+, ale reklam nie ma, dłuższe studia przed meczem, a problemów z jakimiś ścinkami nigdy nie miałem
Jest duży potencjał w tej platformie i jeśli będą na błędach się uczyć to naprawdę będzie idealnie
0
Ale z nimi jadą xD
1
@VegetaPolska Francuzów za to było kilku
1
@Gitarkafcb póki co to jest elegancko