BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
4 dzień z kolei gdy padać ma cały dzien. Jak katharsis dla duszy po tych upałach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Bruno pajac irytujący bardziej niż Alba xD
1
Rashford jakie zmartwychwstanie dziś
4
Magłaja rzuca zaklęcia ale czary Casemiro uratowały
0
@MesQueUnClub96 Nie wiem bo nigdy ni3 oglądałem czegoś takiego
0
@MesQueUnClub96 A później donosy na kolegów w szkole przez takie głupie programy
2
O komentatorzy na autotune
4
@czółkovsky Obaj są słabi
1
@Firestone Bądźmy szczerzy. Ta kadra wiele na jakości straciła + kontuzje itp
0
Uuuuu ale porobieni, jak dzieci
2
Omggg ruszyła maszyna tylko farta brak
0
Ma ktoś może info o tym jaka była najmniejsza średnia wieku wyjściowej 11 zespołu wygrywającego LM?
0
@Emhyr Argument nie do podważenia, koniec
I to jest właśnie tyle co ich łączy. Alves grający jak Trent u Kloppa i Alba raz na rok atakujący od wewnatrz
0
@Emhyr Xaviego trenowało też wielu innych trenerów. A który boczny obrońca robi u nas za pomocnika jak my nawet nie gramy z bocznymi obrońcami. To tak można powiedzieć o Kloppie którego Trent gra na SP
0
@Emhyr Prawdziwy uczeń i nauczyciel to Pep z wielkim Mikelem Arteta i aktualnie uczeń zaczyna przerastać mistrza
Co ma Xavi do Guardioli jak nawet podobieństwa w stylu gry nie ma
3
@MrShakira Wariaty i wariatki, zarejestrujmy najpierw Kounde na którego wyłożyliśmy 60mln XD
1
@PanAgenda2030 Wiadomo że chodziło o 3:3:4. Można się walnąć
1
@Nano22 Oj miewał Pedri momenty w tamtym sezonie gdzie po prostu był nieobecny na boisku i po podaniach do zawodnika szły groźne kontry. On miał nawet ostry zjazd przez jakiś okres. Był w składzie i ja tym się jego udział w meczu kończył. Ale to zupełnie normalne w tym wieku i teraz np. Gavi ma podobnie.
Ale generalnie to sama prawda. Mądre, przemyślane i magiczne zagrania
0
@michal26 Dokładnie, to było 3:4:4 w ataku z Balde i Dembele na skrzydłach xD
A dopiero po przejściu na 4:3:3 coś ruszyło
3
Frenki się lubi kiwać sam ze sobą i o ile na połowie rywala to nie jest niebezpieczne to akurat przy naszym polu karnym może podnieść cisnienie
0
Dobra zmieniamy narracje
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo
2
Najgorsze że zwalniamy każdą akcję żeby zbudować atak pozycyjny a w pomocy nikogo nie ma
0
@barcelonaLM Balde memiczny gdy wraca do obrony. W ataku spoko ale obrona to poziom barcy b
0
@michal26 3:3:4 w ataku
1
Ogromny chaos bo co mecz kombinujemy coś innego, a dziś można dostrzec jaki jest brak ładu i składu w środku pola gdy zabraknie Busiego który naprawdę jest w stanie zagwarantować spokój
0
@Zawsze_Wierny Eric to już lepiej na DP bo fajne wyprowadzenie, na PO za wolny
8
Kszawi w tej Arabii czy gdzie on siedział chyba dużo opium kopcił że teraz takie zagadkowe taktyki tworzy
0
@PartidarioCatalan A jak coś jest do wszystkiego to znaczy że jest ro niczego
0
Ale jest dziura w pomocy bez Busiego