1

4 dzień z kolei gdy padać ma cały dzien. Jak katharsis dla duszy po tych upałach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Bruno pajac irytujący bardziej niż Alba xD

1

Rashford jakie zmartwychwstanie dziś

4

Magłaja rzuca zaklęcia ale czary Casemiro uratowały

0

@MesQueUnClub96 Nie wiem bo nigdy ni3 oglądałem czegoś takiego

0

@MesQueUnClub96 A później donosy na kolegów w szkole przez takie głupie programy

2

O komentatorzy na autotune

4

@czółkovsky Obaj są słabi

1

@Firestone Bądźmy szczerzy. Ta kadra wiele na jakości straciła + kontuzje itp

0

Uuuuu ale porobieni, jak dzieci

2

Omggg ruszyła maszyna tylko farta brak

0

Ma ktoś może info o tym jaka była najmniejsza średnia wieku wyjściowej 11 zespołu wygrywającego LM?

0

@Emhyr Argument nie do podważenia, koniec
I to jest właśnie tyle co ich łączy. Alves grający jak Trent u Kloppa i Alba raz na rok atakujący od wewnatrz

0

@Emhyr Xaviego trenowało też wielu innych trenerów. A który boczny obrońca robi u nas za pomocnika jak my nawet nie gramy z bocznymi obrońcami. To tak można powiedzieć o Kloppie którego Trent gra na SP

0

@Emhyr Prawdziwy uczeń i nauczyciel to Pep z wielkim Mikelem Arteta i aktualnie uczeń zaczyna przerastać mistrza
Co ma Xavi do Guardioli jak nawet podobieństwa w stylu gry nie ma

3

@MrShakira Wariaty i wariatki, zarejestrujmy najpierw Kounde na którego wyłożyliśmy 60mln XD

1

@PanAgenda2030 Wiadomo że chodziło o 3:3:4. Można się walnąć

1

@Nano22 Oj miewał Pedri momenty w tamtym sezonie gdzie po prostu był nieobecny na boisku i po podaniach do zawodnika szły groźne kontry. On miał nawet ostry zjazd przez jakiś okres. Był w składzie i ja tym się jego udział w meczu kończył. Ale to zupełnie normalne w tym wieku i teraz np. Gavi ma podobnie.

Ale generalnie to sama prawda. Mądre, przemyślane i magiczne zagrania

0

@michal26 Dokładnie, to było 3:4:4 w ataku z Balde i Dembele na skrzydłach xD
A dopiero po przejściu na 4:3:3 coś ruszyło

3

Frenki się lubi kiwać sam ze sobą i o ile na połowie rywala to nie jest niebezpieczne to akurat przy naszym polu karnym może podnieść cisnienie

0

Dobra zmieniamy narracje
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo

2

Najgorsze że zwalniamy każdą akcję żeby zbudować atak pozycyjny a w pomocy nikogo nie ma

0

@barcelonaLM Balde memiczny gdy wraca do obrony. W ataku spoko ale obrona to poziom barcy b

0

@michal26 3:3:4 w ataku

1

Ogromny chaos bo co mecz kombinujemy coś innego, a dziś można dostrzec jaki jest brak ładu i składu w środku pola gdy zabraknie Busiego który naprawdę jest w stanie zagwarantować spokój

0

@Zawsze_Wierny Eric to już lepiej na DP bo fajne wyprowadzenie, na PO za wolny

8

Kszawi w tej Arabii czy gdzie on siedział chyba dużo opium kopcił że teraz takie zagadkowe taktyki tworzy

0

@PartidarioCatalan A jak coś jest do wszystkiego to znaczy że jest ro niczego

0

Ale jest dziura w pomocy bez Busiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?