BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr Michael Phelps
0
W końcu wcisnęli temu Atletico
1
@Kapitan hawk Jaki spalony jak ręka Felixa
0
Morata x2
Sociedad gra a Atletico wciska bramke
chociaż w sumie ręka Felixa powinna to anulować
0
Sociedad stwarza te okazje tylko skuteczności kurde brak
1
@takisobiektos Gorzej jak nastuka nam w fazie grupowej
2
Który luj włączył
0
@J4no Im lepsza forma tym większa szansa na kontuzję
3
Niby 0:0 a mecz lepszy niż niejeden z bramkami
3
Pickford ale show teraz
0
@Emhyr Przed nami mundial, zaraz się ktoś objawi i będzie saga transferowa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@macio_944 Dużo goli w pozostałych meczach aby się przyjemnie oglądało i zieloności na kuponach
0
@Nazio87 Miasto meneli i mefedronu dlatego je uwielbiam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87 Przecież żartowałem XD
0
I cyk fax nawalił
0
@MesQueUnClub_87 Kounde Eric Christensen Araujo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Guess Seson przejściowy żeby się zgrali XD
1
Jak dobrze że dziś ostatni już dzień tego szaleństwa
0
@szymonex10 I kiedy ten czas przeleciał kurde XD
1
Isak zaczyna strzelanie dla Newcastle
1
@Luciano99 W momencie odtworzenia filmiku wyskoczył mi Calsberg. Tylko smaka na bronka zrobił.
Na szczęście jeszcze godzinka pracy i 6:05 strzał z kapsla
0
Ma ktoś jakieś zdjęcia kart z nowej fify?
1
@Rl9k1nG 19 po maturach od razu
1
@Deviler Zjedz sobie pół gieta polskiej krajówki przed melanżem, potem dorzucić szczurka w trakcie i będziesz miał 2 dni picia
2
@VeB10Ronnie Od 17 roku życia palę czyli jakieś 7 lat. Rzucać nie próbowałem bo jednak lubię dymka puścić zwłaszcza pod alko. Paczka dziennie leci
0
Co tam Gattuso z Simeone odwalili że po żółtej wyłapali? Niestety nocka w robocie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika