1

@Emhyr Michael Phelps

0

W końcu wcisnęli temu Atletico

1

@Kapitan hawk Jaki spalony jak ręka Felixa

0

Morata x2
Sociedad gra a Atletico wciska bramke

chociaż w sumie ręka Felixa powinna to anulować

0

Sociedad stwarza te okazje tylko skuteczności kurde brak

1

@takisobiektos Gorzej jak nastuka nam w fazie grupowej

2

Który luj włączył

0

@J4no Im lepsza forma tym większa szansa na kontuzję

3

Niby 0:0 a mecz lepszy niż niejeden z bramkami

3

Pickford ale show teraz

0

@Emhyr Przed nami mundial, zaraz się ktoś objawi i będzie saga transferowa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@macio_944 Dużo goli w pozostałych meczach aby się przyjemnie oglądało i zieloności na kuponach

0

@Nazio87 Miasto meneli i mefedronu dlatego je uwielbiam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub_87 Przecież żartowałem XD

0

I cyk fax nawalił

0

@MesQueUnClub_87 Kounde Eric Christensen Araujo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Guess Seson przejściowy żeby się zgrali XD

1

Jak dobrze że dziś ostatni już dzień tego szaleństwa

0

@szymonex10 I kiedy ten czas przeleciał kurde XD

1

Isak zaczyna strzelanie dla Newcastle

1

@Luciano99 W momencie odtworzenia filmiku wyskoczył mi Calsberg. Tylko smaka na bronka zrobił.
Na szczęście jeszcze godzinka pracy i 6:05 strzał z kapsla

0

Ma ktoś jakieś zdjęcia kart z nowej fify?

1

@Rl9k1nG 19 po maturach od razu

1

@Deviler Zjedz sobie pół gieta polskiej krajówki przed melanżem, potem dorzucić szczurka w trakcie i będziesz miał 2 dni picia

2

@VeB10Ronnie Od 17 roku życia palę czyli jakieś 7 lat. Rzucać nie próbowałem bo jednak lubię dymka puścić zwłaszcza pod alko. Paczka dziennie leci

0

Co tam Gattuso z Simeone odwalili że po żółtej wyłapali? Niestety nocka w robocie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?