1

No Bellerin totalnie narazie nie dojeżdża. Bez Dembele atak przeciętnie mega wygląda

Czas narzekania

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Oskar00 2metry leciał z prostymi nogami i pretensje xD

0

Nazario bramka, zaraz będzie remisik a wy tu o jakimś Messim i śmiesznym klubiku arabskim

1

@koziar On nawet wygląda na takiego co by mógł biegać na zawodach
na paraolimpiadzie z depayem na plecach

1

@Barwindg A my zapłacimy rachunek XD

6

Bez Dembele i Robsona będzie sztywna gra bez wizji i polotu i pewnie będziemy zasypiać, chyba że duet Jong Depay zacznie czarować

5

Samobój Nico po kiksie po różnym i cyk ławeczka w następnym meczu zapraszamy XD

2

Nico właśnie spierdzielil setke bo dostał piękna piłkę na 16m i poleciało w komsos po strzale

1

@Dejvo No totalna dominacja Rayo, środek nie istnieje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@jakub1906 I teraz sam nakręcasz tę spiralę bo o nich mówisz a ich nie lubisz

1

Ale Mamardashvili teraz uratował Valencie
Sam na sam i dobitka wyrobiona, a Rayo ogień cały czas

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@fcbkrk123 Też myślę że będzie cholernie ciężko ale nie można mieć nastawienia typu 'wyjsc i dostać jak najmniej'. Twarda bania i zaciśnięte pięści, a nie podejście jak u Koemana

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Jaka śmierć królowej? Young Leosia żyje i ma się dobrze

1

https://zapodaj.net/f44218aa543cc.jpg.html
Kupon ziomka, czas doliczony rozwalil system XD

0

Widzę Pioter kat Liverpoolu xD

0

Jak wyglądał Fati i Kessie w 1 połowie? Bo dopiero z roboty wychodzę
Kessie na + poza bramka?

1

@Dieselzor Ten sam problem mam ale nie uda mi się zwinąć kurde

1

@kryhaa A ja sobie pyknalem -0.5 Celticu w 1 połowie

2

@Janas11224 O nie, jest gorzej niż myślałem

4

@Janas11224 Uważaj bo teraz to lawinowo pojdzie. Zaraz przerzut na piwko bezalkoholowe, chłopcy ci się zaczną podobać itd
Jednym słowem przepadłes chłopie

0

@Emhyr Poczekaj na powrót Griezmanna

0

@maroon Nie wiem ale Ania wygrywa bo na naszej polskiej krwawicy wyrosła

2

@Encore Ale ta Ania to jest dobra broszka. Taki milfik uhuhu

0

1

Totalna zabawa na Metalla dziś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?