BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No Bellerin totalnie narazie nie dojeżdża. Bez Dembele atak przeciętnie mega wygląda
Czas narzekania
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Oskar00 2metry leciał z prostymi nogami i pretensje xD
0
Nazario bramka, zaraz będzie remisik a wy tu o jakimś Messim i śmiesznym klubiku arabskim
1
@koziar On nawet wygląda na takiego co by mógł biegać na zawodach
na paraolimpiadzie z depayem na plecach
1
@Barwindg A my zapłacimy rachunek XD
6
Bez Dembele i Robsona będzie sztywna gra bez wizji i polotu i pewnie będziemy zasypiać, chyba że duet Jong Depay zacznie czarować
5
Samobój Nico po kiksie po różnym i cyk ławeczka w następnym meczu zapraszamy XD
2
Nico właśnie spierdzielil setke bo dostał piękna piłkę na 16m i poleciało w komsos po strzale
1
@Dejvo No totalna dominacja Rayo, środek nie istnieje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@jakub1906 I teraz sam nakręcasz tę spiralę bo o nich mówisz a ich nie lubisz
1
Ale Mamardashvili teraz uratował Valencie
Sam na sam i dobitka wyrobiona, a Rayo ogień cały czas
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@fcbkrk123 Też myślę że będzie cholernie ciężko ale nie można mieć nastawienia typu 'wyjsc i dostać jak najmniej'. Twarda bania i zaciśnięte pięści, a nie podejście jak u Koemana
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Jaka śmierć królowej? Young Leosia żyje i ma się dobrze
1
https://zapodaj.net/f44218aa543cc.jpg.html
Kupon ziomka, czas doliczony rozwalil system XD
0
Widzę Pioter kat Liverpoolu xD
0
Jak wyglądał Fati i Kessie w 1 połowie? Bo dopiero z roboty wychodzę
Kessie na + poza bramka?
1
@Dieselzor Ten sam problem mam ale nie uda mi się zwinąć kurde
1
@kryhaa A ja sobie pyknalem -0.5 Celticu w 1 połowie
2
@Janas11224 O nie, jest gorzej niż myślałem
4
@Janas11224 Uważaj bo teraz to lawinowo pojdzie. Zaraz przerzut na piwko bezalkoholowe, chłopcy ci się zaczną podobać itd
Jednym słowem przepadłes chłopie
0
@Emhyr Poczekaj na powrót Griezmanna
0
@maroon Nie wiem ale Ania wygrywa bo na naszej polskiej krwawicy wyrosła
2
@Encore Ale ta Ania to jest dobra broszka. Taki milfik uhuhu
0
https://zapodaj.net/images/123f9bdbc088c.jpg
Nasza Maja i tak >>
1
Totalna zabawa na Metalla dziś