BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Ale ta Ania to jest dobra broszka. Taki milfik uhuhu
0
https://zapodaj.net/images/123f9bdbc088c.jpg
Nasza Maja i tak >>
1
Totalna zabawa na Metalla dziś
2
Ale piękny gol Toniego Lato i Valencia prowadzi
0
Xhaka po czwartej secie
3
Magłaja na boisku, jeszcze wszystko możliwe
1
Efekt Ronaldo XDDD
0
Wchodzi mental, kurde a już Arsenal zaczął łapać wiatr w żagle
0
@Khajio I pomyśleć że tacy ludzie zarabiają tak potężne kokosy że ty w życiu tyle nie zobaczysz nawet na oczy xD
1
@erix10 Po zakończeniu wojny owszem. Teraz to my się wystawiamy na ośmieszenie i próbujemy żebrać cokolwiek się da bo karakan wie w jakiej głębokiej dupie jesteśmy
0
Mental aż wstał, stary wstał
0
Anulują bo się boją potęgi Artety
Kontakt był ale nic strasznego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ranger3120 A skąd bierzesz pieniążki cwaniaczku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Balde dzisiaj wyraźnie cofnięty ale wywiązał się chyba bardzo dobrze ze swojej roli
Oby transfer Alonso go nie blokował bo udowadnia że może dać wiele tylko potrzebuje regularnie grac
0
I znów uraz a chyba Eric był najlepszym obrońcą w tym sezonie
0
Once de gala się chyba klaruje coraz bardziej
5
Kounde z drugą asystą xD
5
@jacobFCB Jesteś z podlasia prawda?
4
Dembele napędza dzisiaj prawie każdy atak, wszystko w tej ostatniej akcji było ok tylko zabrakło precyzji. Powinien podać, ale wieszanie na nim psów też bez sensu
Bardzo fajnie Kounde wygląda, nawet w ofensywie. Balde raczej schowany bo daje pełną swobodę Dembele na lewej stronie
0
@A4ron Talent jest tylko rozumu czasem braknie
6
Gavi dzisiaj odbiera, kreuje i drybluje a jakby Xavi powiedział że ustawka w tunelu to też by pierwszy tam leciał
2
Dajcie mu kontrakt Laporta
1
Gavi jest przekozak XD Nie ma takiego bicia i ch*j
1
Dembele zrobił te bramke
0
O kurde posiadanie 61-39 dla Sevilli
Dominacja Rakitica w środku pola
6
Chyba najpiękniejszy hymn w Hiszpanii, zawsze ciary
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Neymar ława. Problemy zdrowotne czy decyzja prezesa?