BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@PanAgenda2030 Ja do 6 muszę siedzieć ale akurat uwielbiam nocki bo idealnie się wpasują w mój nocny tryb życia xD
5
Daj człowiekowi rybę to nakarmisz go na chwilę
Daj człowiekowi rybę z Odry to nakarmisz go do końca życia
Podobno Niemcy aż badania powtarzali bo nie byli w stanie uwierzyć w tak wysoki poziom rtęci
20
@bartekvisca Z dziećmi jak naleśnikami, pierwsze zawsze idą na straty
4
@Sergio_Devils Więcej szkaluj papieża w sekcji komentarzy to ci Cukierberg perma da
0
Siema jakie pomysły na obiad macie bo już nie wiem co robić i szukam inspiracji
0
@Marcelinho99 Frenkie de Jong ps. eunuch ofiarą swojej postawy na boisku przez cały okres gry w Barcelonie
Ale mimo wszystko wolałbym zostawić de Jonga u nas a Silve odpuścic. Wciąż się łudzę że jakimś cudem odpali i idealnie zastąpi Busiego na DP xD
0
@Pawci023x 433 z ofensywnym na wolnej pozycji co robi robote na całej długości
1
Będzie ogień z tymi karnymi, już nie mogę się doczekać xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Wg di Marzio Valencia na ostatniej prostej wmieszała się w przenosiny Cavaniego do Boca, a ten ma dać pierwszeństwo klubom z Hiszpanii
Spoko by było po tej nieudanej próbie transferu przez Villarreal
0
@Worny A ty myślisz że taki stary dziadek pogra dłużej niz 2 lata?
0
@DonAndresFCB Ej no był okres gdzie naprawdę się wydawało że chłop ma potencjał ogromny
0
@blue_shark Jakość taka jak ustawisz, bez problemu na maksie, zero zacięć, zero problemów. W porównaniu z viaplay to jak niebo a ziemia
0
@Kitek1640 U mnie na rozszerzeniu to była totalna podstawa, często wlatywała 5minutówka, mapka i jechana
3
@ObiwanKenobi Każdy terrorysta był kiedyś dzieckiem
0
@xVENUMx No i wiadomo co to za ancymon od 2 tygodni o 7 rano mi robi imprezę pod oknami podczas układania kostki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Obserwując te sytuacje kontraktowe z boku to faktycznie można się śmiać xD
1
@LS Diplodok definitywnie
3
@jacobFCB A ktoś takie coś gadał? Bo mam wrażenie ze tylko ty o to płaczesz xD
4
@jacobFCB No tak, dziwne że ktoś krytykuje Fatiego po takim meczu. Zagrał jak totalny amator i to fakt. Słabe przygotowanie fizyczne, brak dryblingu, niechlujstwo przy podaniach i ogólne zagubienie
Niech się poprawia bo będzie miał ciężko o minuty z takim podejściem
I może i jest po kontuzji i może i jest młody ale pls nikt nie będzie go chwalił po takim słabym występie
3
@Sergio_Devils Akurat prawda. Eric praktycznie bezbłędny, do tego fantastyczne wyprowadzenie piłki. Najlepszy obrońca w presezonie
0
Michał Pol zaczyna dymy
0
@agaFCB Totalnie stracił umiejętność dryblingu. Jednego zawodnika minąć nie potrafi. Niepokojące kurde
0
Ale refleks Penii
9
@ini_barca Ania pyta o to samo na weselach jak Roberto łapie za flaszkę
1
@hayek Dokładnie, fizycznie też taki mierny, łatwy do przepchania ale oby to poprawił w trakcie sezonh
0
Postawa Fatiego troszkę martwi, gdzieś zgubił tę magię i drybling
0
@kuz XDDDD ale skisłem
0
Uuu, Franek teraz pięknie