3

@PanAgenda2030 Ja do 6 muszę siedzieć ale akurat uwielbiam nocki bo idealnie się wpasują w mój nocny tryb życia xD

5

Daj człowiekowi rybę to nakarmisz go na chwilę
Daj człowiekowi rybę z Odry to nakarmisz go do końca życia

Podobno Niemcy aż badania powtarzali bo nie byli w stanie uwierzyć w tak wysoki poziom rtęci

20

@bartekvisca Z dziećmi jak naleśnikami, pierwsze zawsze idą na straty

4

@Sergio_Devils Więcej szkaluj papieża w sekcji komentarzy to ci Cukierberg perma da

0

Siema jakie pomysły na obiad macie bo już nie wiem co robić i szukam inspiracji

0

@Marcelinho99 Frenkie de Jong ps. eunuch ofiarą swojej postawy na boisku przez cały okres gry w Barcelonie

Ale mimo wszystko wolałbym zostawić de Jonga u nas a Silve odpuścic. Wciąż się łudzę że jakimś cudem odpali i idealnie zastąpi Busiego na DP xD

0

@Pawci023x 433 z ofensywnym na wolnej pozycji co robi robote na całej długości

1

Będzie ogień z tymi karnymi, już nie mogę się doczekać xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Wg di Marzio Valencia na ostatniej prostej wmieszała się w przenosiny Cavaniego do Boca, a ten ma dać pierwszeństwo klubom z Hiszpanii
Spoko by było po tej nieudanej próbie transferu przez Villarreal

0

@Worny A ty myślisz że taki stary dziadek pogra dłużej niz 2 lata?

0

@DonAndresFCB Ej no był okres gdzie naprawdę się wydawało że chłop ma potencjał ogromny

0

@blue_shark Jakość taka jak ustawisz, bez problemu na maksie, zero zacięć, zero problemów. W porównaniu z viaplay to jak niebo a ziemia

0

@Kitek1640 U mnie na rozszerzeniu to była totalna podstawa, często wlatywała 5minutówka, mapka i jechana

3

@ObiwanKenobi Każdy terrorysta był kiedyś dzieckiem

0

@xVENUMx No i wiadomo co to za ancymon od 2 tygodni o 7 rano mi robi imprezę pod oknami podczas układania kostki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Obserwując te sytuacje kontraktowe z boku to faktycznie można się śmiać xD

1

@LS Diplodok definitywnie

3

@jacobFCB A ktoś takie coś gadał? Bo mam wrażenie ze tylko ty o to płaczesz xD

4

@jacobFCB No tak, dziwne że ktoś krytykuje Fatiego po takim meczu. Zagrał jak totalny amator i to fakt. Słabe przygotowanie fizyczne, brak dryblingu, niechlujstwo przy podaniach i ogólne zagubienie
Niech się poprawia bo będzie miał ciężko o minuty z takim podejściem
I może i jest po kontuzji i może i jest młody ale pls nikt nie będzie go chwalił po takim słabym występie

3

@Sergio_Devils Akurat prawda. Eric praktycznie bezbłędny, do tego fantastyczne wyprowadzenie piłki. Najlepszy obrońca w presezonie

0

Michał Pol zaczyna dymy

0

@agaFCB Totalnie stracił umiejętność dryblingu. Jednego zawodnika minąć nie potrafi. Niepokojące kurde

0

Ale refleks Penii

9

@ini_barca Ania pyta o to samo na weselach jak Roberto łapie za flaszkę

1

@hayek Dokładnie, fizycznie też taki mierny, łatwy do przepchania ale oby to poprawił w trakcie sezonh

0

Postawa Fatiego troszkę martwi, gdzieś zgubił tę magię i drybling

0

@kuz XDDDD ale skisłem

0

Uuu, Franek teraz pięknie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?