4

No nie da się bronić gry de Jonga, on się tu po prostu nie nadaje xD

0

Lewy zblazowany jakby co najmniej pół żubrówki zrobił przed wyjściem

0

Robert gdzie twój luz

0

Był ktoś znany co nosił 12 na plecach czy Roberto jest pierwszy

4

O Henry debiutuje

0

To dziś wszyscy się łączymy na strumyku z 2 minutowym opóźnieniem

0

Nie chcemy odkrywać zbyt wcześnie kart, dobra taktyka, pełne zaskoczenie rywala decyzjami personalnymi

1

Gdzie skład halo

2

@Kengo Nie mamy czego żałować

0

No i jak tam Pepula, skąd to zwątpienie

3

No karny ewidentny

0

@daniel32778 A jaki to wychowanek

0

@BorzyKrzys I oboje pasują do tych klubów jednak troszkę słabszych, gdzie gra jest im podporządkowana w całości

0

W końcu parodysta zdjęty, może coś ruszy w ataku City

0

@Herato Jak Andy Carroll

0

Póki co zero ładu i składu w ofensywie City, aż dziwne że to drużyna Guardioli

0

Grealish wolny dziad, każda akcję spowalnia

2

@xvcWinterSoldier Zawał XD

2

@PatrykBarcelona I wróci do 9 którą mu Depay ukradł

0

@paweldunajecfcb Yeray wrócił i to nawet chyba dwa razy bo miał nawrót choroby więc Haller też da radę

0

@Kgorecki2500 Jest sens takie coś grać?

1

Pasowałby wam transfer Bernardo? W pomocy i tak mamy przesyt a szkoda zabierać minuty Gaviemu, który i tak nie będzie miał łatwo w rywalizacji z Kessiem i de Jongiem o ile zostanie
Dla mnie zbędny, chociaż wiadomo że jakość ma niesamowitą

0

@MrPGG Z tym trzeba poczekać bo zobaczymy czy te transfery nam się źle nie odbiją

1

@jedrek7000 Może jakaś Mała Upa przy granicy z Czechami

5

Oby to się utrzymało bo jak gra na miarę swojego potencjału to jest zdecydowanie w czołówce skrzydłowych na świecie. Takich ruchów się nie wyćwiczy, z tym się trzeba po prostu urodzić

0

@Bobo25 Po baciku by do tego jeszcze jakiś ser dołożył XD

0

@Deviler A dzwon na policje

0

@Paradoks Ale patrz jaką Laporta zrobił piękną nadzieję kibicom. Znów czekamy ze zniecierpliwieniem na nowy sezon bo możemy poważnie zaskoczyć

0

@MarcinVeB10 A zimne piwko w taką pogodę i tak pobija wszystko i wszystkich

0

Uwaga bo Jules podobno ma wpaść że swoim białym kolegą Vincentem Vegą. Oboje są fanami hamburgerów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?