BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
No nie da się bronić gry de Jonga, on się tu po prostu nie nadaje xD
0
Lewy zblazowany jakby co najmniej pół żubrówki zrobił przed wyjściem
0
Robert gdzie twój luz
0
Był ktoś znany co nosił 12 na plecach czy Roberto jest pierwszy
4
O Henry debiutuje
0
To dziś wszyscy się łączymy na strumyku z 2 minutowym opóźnieniem
0
Nie chcemy odkrywać zbyt wcześnie kart, dobra taktyka, pełne zaskoczenie rywala decyzjami personalnymi
1
Gdzie skład halo
2
@Kengo Nie mamy czego żałować
0
No i jak tam Pepula, skąd to zwątpienie
3
No karny ewidentny
0
@daniel32778 A jaki to wychowanek
0
@BorzyKrzys I oboje pasują do tych klubów jednak troszkę słabszych, gdzie gra jest im podporządkowana w całości
0
W końcu parodysta zdjęty, może coś ruszy w ataku City
0
@Herato Jak Andy Carroll
0
Póki co zero ładu i składu w ofensywie City, aż dziwne że to drużyna Guardioli
0
Grealish wolny dziad, każda akcję spowalnia
2
@xvcWinterSoldier Zawał XD
2
@PatrykBarcelona I wróci do 9 którą mu Depay ukradł
0
@paweldunajecfcb Yeray wrócił i to nawet chyba dwa razy bo miał nawrót choroby więc Haller też da radę
0
@Kgorecki2500 Jest sens takie coś grać?
1
Pasowałby wam transfer Bernardo? W pomocy i tak mamy przesyt a szkoda zabierać minuty Gaviemu, który i tak nie będzie miał łatwo w rywalizacji z Kessiem i de Jongiem o ile zostanie
Dla mnie zbędny, chociaż wiadomo że jakość ma niesamowitą
0
@MrPGG Z tym trzeba poczekać bo zobaczymy czy te transfery nam się źle nie odbiją
1
@jedrek7000 Może jakaś Mała Upa przy granicy z Czechami
5
Oby to się utrzymało bo jak gra na miarę swojego potencjału to jest zdecydowanie w czołówce skrzydłowych na świecie. Takich ruchów się nie wyćwiczy, z tym się trzeba po prostu urodzić
0
@Bobo25 Po baciku by do tego jeszcze jakiś ser dołożył XD
0
@Deviler A dzwon na policje
0
@Paradoks Ale patrz jaką Laporta zrobił piękną nadzieję kibicom. Znów czekamy ze zniecierpliwieniem na nowy sezon bo możemy poważnie zaskoczyć
0
@MarcinVeB10 A zimne piwko w taką pogodę i tak pobija wszystko i wszystkich
0
Uwaga bo Jules podobno ma wpaść że swoim białym kolegą Vincentem Vegą. Oboje są fanami hamburgerów