BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Real Madryt na następnych zawodach cię pokonamy
0
@Sulimo A czemu? Bronili, wykorzystali słabość i wygrali. To też sposób
1
Szacunek i gratulacje, po dziadowsku ale osiągnęli cel
A Liverpool pięknie kończy z poczwórną koroną którą już sobie przypisywali xD
1
Courtois MVP, co on wyprawia
0
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk4MDEyMTQ4Njk0NDQwMTrkEMoSr5LU9j9ZD8U%3D
Bramka Mane na remis, kartka Casemiro i będzie pięknie xD
0
Realowi brakuje Rodrygo w ofensywie. Benzema z Vinim nic nie zdziałają. Później może być ciężko Liverpoolowi
0
@Irmscher10 Ale Valverde wywarł presję i zmusił do takiego zagrania
5
@pawello10 Musi być dwóch, a bramkarz był wyżej
Inna sprawa że to Fabinho tę piłkę wybijał, no ale zawodnik Realu wywarł tę decyzje xD pogmatwane
1
Sędzia oczy jakby zjarał piątkę skuna przed
0
Ale patologia w polu karnym
2
Thiago wirtuoz, uwielbiam kurde
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Ale purchawa dobra latynoska
0
@eydeem Ceremonia otwarcia jak na każdym finale
1
Szpaku odklejka hahahaha
1
Szpaku sugar daddy Kamili
0
Co z tym Maradonem dzisiaj
0
@Xavyol Można. a najlepiej i tak blikiem puszczać niż wpisywać te numery
3
Ale tak oddać Gaviego za Lewego to czemu nie, Pjanic przecież wróci i ogarnie
1
@MesQueUnClub96 I dlatego świat jest piękny. Każdy może mieć swoją opinię i ją wyrażać
0
@MesQueUnClub96 Też są, kibice Barcy również no ale ci z Liverpoolu to top1 xD
1
@Sau_Ron Ja chyba nawet bym bardziej wycierpiał wygraną Realu niż Liverpoolu bo ci ich kibice, bufony jakich mało, by się odnosili nieziemsko z tym triumfem
1
Ale ładnie to powiedział
1
@BART97 Dwa bo się zbyt zabuzuje
9
@Jestjakjest Poważnie bym sobie porozmawiał z jego partnerką
0
@Patrykl145 Jak odejdzie to Raphinia pewniakiem. Może nie za 20 ale za jakieś 35-40, a zawsze można dorzucić w to Trincao którym podobno Leeds ma być zainteresowane
Jednak Dembele w formie u Xaviego to pólka wyżej więc będzie szkoda
2
@FCB24 No właśnie aż ciężko sobie wyobrazić Premier League bez tych głosów. Wielka klapa że Viaplay to wzięło
0
Ta końcówka sezonu w PL wyglądała aż na reżyserowaną, wielkie emocje i brawa dla City
0
Następny pomnik dla Gundogana
0
@Herato Nie zostanie zwolniony bo na rynku nie ma dobrych trenerów do wzięcia